Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 13:21, 22 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Chyba Aureola, ma piękną zieleń soczystą - na razie ukryta wśród tulipanów, ale mam nadzieję, że potem przykryje ich liście

Stephanie baronin zu guttenerg już chce kwitnąć

Kwiatki z okienka


Szerszy kadr - póki nie patrzę na fotki, to zupełnie nie zwracam uwagi na wieżowiec w tle


i na zakończenie emperorki z miejsca cienistego - tu o wiele ładniej wyglądają - mam wrażenie, że są bielsze niż te na słońcu
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
_Martini_ 14:35, 22 kwi 2018


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Wszystko bym chciała zacytować, jest tak pięknie u Ciebie! New Dawn daje czadu, będzie szał. Ci tam na balkonach pewnie pękają z zazdrości
W jakim miejscu masz posadzoną Aureolę? Teraz bardzo mi się podoba, choć latem wolę stonowane kolory, a ona pewnie "świeci"? Emperor też u mnie najładniejsze pod wieczór jak już nie są na patelni.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
Kasia_CS 14:58, 22 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
_Martini_ napisał(a)

W jakim miejscu masz posadzoną Aureolę?


Ona ma miejsce od słonecznego do półcienistego.

A co do sąsiadów.. pewnie trochę zazdrości jest, ale myślę, że jak widzą ile to kosztuje czasem zachodu, to pewnie i w drugą stronę też działa, że fajnie mieć ale już przy tym nie robić Nie każdy lubi, jak my tu na ogrodowisku
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
anulajda 17:15, 22 kwi 2018


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3772
Kasia_CS napisał(a)
To chyba s a Upstar, ale nie dam głowy




Kasiu jakie by nie były to piękne są

ale że peonia ma pąka, musze do swoich pozaglądać
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
Kasya 17:43, 22 kwi 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41815
Ładnie
Ogólnie ogromna różnica, bo pamietam jak niedawno zaczynałaś
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Kasia_CS 22:36, 22 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
anulajda napisał(a)



Kasiu jakie by nie były to piękne są

ale że peonia ma pąka, musze do swoich pozaglądać


Sprawdź - pewnie też już masz peonie w pąkach - ja byłam zaskoczona, że już tyle ich naliczyłam, a po prostu uwielbiam te kwiaty!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 22:38, 22 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Kasya napisał(a)
Ładnie
Ogólnie ogromna różnica, bo pamietam jak niedawno zaczynałaś


Dziękuję! Cieszę się, że robię postępy ale to tak działa - że poznaje się więcej roślin, więcej człowiek zaczyna wiedzieć ogólnie o ogrodzie i jakoś tak dojrzewa jednak.. I jak na część ogródka pomysł jakiś świta, tak w innych miejscach kuleje i czeka na olśnienie - taki to u mnie etap
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
DorKa 08:10, 23 kwi 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Kasia Twój ogród chyba pomylił pory roku Kolorowo i soczyście jak w środku lata. Pięknie! Którego maja masz termin ? Może czas troszkę odpocząć
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Anda 08:25, 23 kwi 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Slicznie masz w ogródku. Widać, ze dbasz o niego Cebulowe jeszcze tak obficie u Ciebie kwitną. U mnie już prawie po nich. Róże masz na tym samym etapie co ja
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
kasja83 14:46, 23 kwi 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Kasia_CS napisał(a)
Chyba Aureola, ma piękną zieleń soczystą - na razie ukryta wśród tulipanów, ale mam nadzieję, że potem przykryje ich liście

Stephanie baronin zu guttenerg już chce kwitnąć

Kwiatki z okienka


Szerszy kadr - póki nie patrzę na fotki, to zupełnie nie zwracam uwagi na wieżowiec w tle

Fajne kadry...a miałam Ci napisać, że w kontraście z Twoim ogrodem i zielenią ten wieżowiec jakiś takie nierealny się wydaje.

i na zakończenie emperorki z miejsca cienistego - tu o wiele ładniej wyglądają - mam wrażenie, że są bielsze niż te na słońcu
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies