Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Poppy 23:40, 29 maj 2020


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Kasia_CS napisał(a)
I na koniec - żurawki już zakwitły porządnie Z kuklikiem im do twarzy w tych kolorkach



Faktycznie, dobrze sie sie dobraly
____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
Kasia_CS 18:25, 30 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Anda napisał(a)
Alez soczyscie u Ciebie Pieknie. Rozanka bardzo sie wypelnila


Ewuś, wiesz coooo... moja różanka zaczyna mnie przerażać zrobiło się na maksa gęsto - z jednej strony obiecujące kwitnienie, ale boję się zbyt małego przewiewu między roślinami - okaże się... Niestety kolejny rok na Pashminie mam rdzę już teraz (a ona to akurat ma mega luz wokół siebie...)
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 18:26, 30 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
nicol21 napisał(a)
Pięknie i kolorowo już u Ciebie. Super zdjęcia jak zawsze!

Dzięki Ewelina!

Poppy napisał(a)

Faktycznie, dobrze sie sie dobraly


No kolory mają bardzo zbliżone
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 18:28, 30 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Ale się zawiodłam Dziewczyny.. rok temu kupiłam młodą jeszcze świecznicę White Pearl.. w tym roku dbam, podlewam, żeby nie miała za sucho.. zawiązała jakieś kwiaty i się zdziwiłam, że dziwnie wygląda kwiatostan, a wczoraj się coś rozwinęło i zonk

Ktoś rozpoznaje? Te dże liście to właśnie jej. Ja w żółto kwitnących nie jestem zbyt rozeznana
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Gosiek33 20:41, 30 maj 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Ten żółty kwiatek to na pewno nie od tych wielkich liści
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 20:42, 30 maj 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
To jakiś jaskier polny?

____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Kasia_CS 21:34, 30 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Gosiek33 napisał(a)
Ten żółty kwiatek to na pewno nie od tych wielkich liści

Kurcze, Gosiu, wydawało mi się, że to z tej kępy kwiatostan wyrastał.. muszę jutro sprawdzić
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
BKosimkArt 20:44, 31 maj 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Kasiu, to żółte wygląda jak chwast, może się wysiał w środek świecznicy... dziś na łące mój syn mi takie zrywał
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
nicol21 21:44, 31 maj 2020


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Mówisz, że pashmina taka chorobliwa jest?! No cóż - to będę mieć 2 chorobliwe panny niebawem. Kwitnie tak jak pokazane jest na zdjęciach czy rozmijają się z rzeczywistością? Długo trzeba czekać na kwitnienie rozsądnej wielkości?

____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
April 06:25, 01 cze 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
To żółte i ten listek na prawo od kwiatka to z całą pewnością chwast. I to taki co rozłogami się rozrasta. Dość łatwo go wyrwać. Sięgnij ręką po kwiatku w dół, z pewnością zauważysz oddzielną kępkę. Rwij zanim się rozlezie. Ja mam tego sporo u siebie niestety.

Poza tym masz pięknie
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies