Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Nowa12 20:13, 26 cze 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Piękny ogród. Na ostatnim miejscu widzę że masz spore budynki za ogrodzeniem.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
kwartet 21:42, 26 cze 2020

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Kasiula pięknie, nie dziwię się żeś po powrocie w zachwyt wpadła ja też wpadłam a sąsiedzi to pewnie z balkonów zwisają.
Ale wszystko bujnęło niesamowite
jolanka 21:48, 26 cze 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Zrehabilitowana
Pięknie wszystko porosło, rabaty wypełnione po brzegi
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Makao_J 21:58, 26 cze 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Oj matulciu... ile róż....
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Dorii 22:03, 26 cze 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Pięknie, ogród ci dojrzewa
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Kasia_CS 22:18, 26 cze 2020


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
effka napisał(a)
Kasiu! Czekam na Twoje róże i nie tylko stęskniliśmy się


no to mówisz masz, trochę róż wstawiłam

sarenka napisał(a)
Właśnie będę kawę parzyć i też czekam

Trochę to trwało, ale się udało

inka74 napisał(a)
Pięknie, romantycznie i buszowo. Róże obłędne, uwielbiam takie klimaty. Ale też i graby ci bardzo urosły...



Iwonko,
na graby już nie patrzę - w sumie przyjmuje je jako taki pewnik i ie zauważam wzrostu od zeszłego roku. A chyba teraz dobry czas na cięcie grabów, jeśli się nie mylę, a przyda im się lekkie odchudzenie od frontu.
A ja tak patrzę na te róże i uśmiech mi nie schodzi z twarzy! po prostu tak mnie cieszą, że aż mnie to rozpromienia

Catalinasdiary napisał(a)
oj zrehabilitowałaś się. Mega busz się zrobił, fajnie to wygląda. Mój William niestety nie przeżył marcowych przymrozków, ale odkupię bo piękny.


Uf ufff! Busz fajny, choć już zaczynam się go ciut bać bo co będzie za rok?
William z każdym rokiem jest wspanialszy, więc warto
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Margo2 22:59, 26 cze 2020


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 777
Romantycznie różanie
To ile masz tych róż?
Ja niestety muszę niektórych się pozbyć, bo rabaty zrobiły sie cieniste.
Kwitną już penstemony?
U mnie dopiero startują, ale dopiero sadziłam w tym roku
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Kasia_CS 23:21, 26 cze 2020


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
sarenka napisał(a)
Pięknie masz ! Ile masz roz? Robią wrażenie
Powiedz mi jak jest z dbaniem o bialy taras? Mogłabyś też wrzucić jego fotkę?

Megi, normalnie zmoblizowałaś mnie do policzenia, bo już się pogubilam ostatnio. Mam obecnie 49 odmian, a samym krzewów jest 66, ale nie mam pewności

co do tarasu - kantówki zabezpieczone są farbą i gruntem - farba nie wiem czy nie olejna, bo jest z takim połyskiem ogólnie drewno ma się całkiem dobrze, kolor trochę przez te lata slabszy i raz był odświeżany u góry, ale nie malowaliśmy całości na nowo
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
sarenka 08:02, 27 cze 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Kasia_CS napisał(a)

Megi, normalnie zmoblizowałaś mnie do policzenia, bo już się pogubilam ostatnio. Mam obecnie 49 odmian, a samym krzewów jest 66, ale nie mam pewności

co do tarasu - kantówki zabezpieczone są farbą i gruntem - farba nie wiem czy nie olejna, bo jest z takim połyskiem ogólnie drewno ma się całkiem dobrze, kolor trochę przez te lata slabszy i raz był odświeżany u góry, ale nie malowaliśmy całości na nowo
mam do wyboru biały lub antracytowe zadaszenie ( nie drewniane). Kiedyś mi zdjecia pokazywałaś i chciałabym jeszcze raz zobaczyć Twój taras i to jak jest zaaranżowany, pokażesz jakie masz meble? Chciałam meble z wysokim stołem żeby można było jadąc posiłki,ale nic ciekawego jeszcze nie znalazłam

Co do róż- czy u Ciebie wszystkie mają dużo słońca,czy są takie co dają sobie radę w półcieniu?

Może byś zrobiła wizytówkę z tymi odminami bo to imponująca liczba
____________________
Magda W samym sloncu
Kasia_CS 09:47, 27 cze 2020


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
sarenka napisał(a)
mam do wyboru biały lub antracytowe zadaszenie ( nie drewniane). Kiedyś mi zdjecia pokazywałaś i chciałabym jeszcze raz zobaczyć Twój taras i to jak jest zaaranżowany, pokażesz jakie masz meble? Chciałam meble z wysokim stołem żeby można było jadąc posiłki,ale nic ciekawego jeszcze nie znalazłam

Co do róż- czy u Ciebie wszystkie mają dużo słońca,czy są takie co dają sobie radę w półcieniu?

Może byś zrobiła wizytówkę z tymi odminami bo to imponująca liczba


Zdjęć starych tarasu chyba nie mam, a teraz trochę słabo wygląda, bo jest na nim piaskownica z toną piachu, foremkami dookoła jak choć ciut ogarnę, to cykne foto, bo teraz strach pokazywać powiem szczerze, że tak mało korzystamy relaksowo z tarasu, że na dobrą sprawę nie mam mebli.. jest kanapa zrobiona przez mojego eMa z palet, ja robiłam poduchy. Nie mam większego stołu,tylko taki zwykły składany kwadracik z Casto z 2 krzesłami przemalowanymi na biało. Więc w tej materii nie pomogę...

Patrz, znalazłam zdjęcia z dnia wieszania firan- to był specyficzny dzień-szylam je w przerwach między skurczami, gdy Kaja pchała się na świat i nastepnego dnia rano zawitała na świecie
Taras
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies