Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:)

Gardenarium 21:46, 19 cze 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Placyk z leżaczkiem boski Lubię leżeć na swoim w kąciku za domem
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Ana 21:52, 19 cze 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Dziękuję Danusiu, dziękuję Agatko Też lubię ...na niego patrzeć, bo jeszcze nie leżałam
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Ana 22:02, 19 cze 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Dziękuję Agatko

Kochani, skończyłam rabatę hortensjową dziś, wzięłam się i poszlam po obiedzie do ogrodu, M dosypał nowej kory na rabatę, a ja zgarnęłam kamyk, położyłam szmatę i ekobordy (spokojnie, nic tam nie rośnie tylko kamyk jest, dlatego szmata)...

no właśnie. Tam zaplanowany był bonsai z cyprysika Ivonne, który już kupiony i przycięty stoi i czeka...mial być...

Ale kiedy ułożyłam ekobordy przed oczami stanął mi postument, który dziś pokazała Kwiatholandii w swoim wątku "Ogród z perspektywą na przyszłość"

kwiatholandii napisał(a)

Teraz stoją tam dwa ptaszki dla porównania jak duża musiałaby być ta rzeźba. Żeby był efekt powinna mieć z 50cm wys conajmniej i najlepiej w odcieniach ciemnej szarości. Tak myślę.


kwiatholandii napisał(a)
U teściów stoi taka. Bardzo by mi tu pasowała



No i wsiąkłam, tym bardziej, że M spodobał się pomysł....

Kochana, tylko ja rzeźby nie mam Postument sama mogę zrobić, ale jaka rzeźba? Co Wy o tym sadzicie?

Tu fotki całości (nie patrzcie na brudną kostkę, fotki robione w pospiechu tuż po nasypaniu kamyka, już umyłam, a z tyłu bałagan, bo M czyścił korę spod zywopłotu)

Tak było tydzień temu:



Tak jest teraz:







____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Ana 22:10, 19 cze 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
To byłoby takie reprezentacyjne miejsce widziane z ulicy, na froncie domu, pokażę Wam szerszy plan tego miejsca







____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Ana 22:18, 19 cze 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
tak wygląda moje "kiedyś-będzie-bonsai- z-cyprysika" (będzie miało ponaginane do ziemi gałązki) w tym miejscu



A tu moj synek postanowił zostać rzeźbą



I rabatka od drugiej strony, już z korą i kamykiem



____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
kaisog1 22:30, 19 cze 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Ana cudnie
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Matka 22:39, 19 cze 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Wlazłam do ogrodu, pochodziłam, popatrzyłam i powiem tylko tyle:

Moja Droga Anno aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.............................!!!!!!!!!!!!!!!



A najbardziej podoba mi się rzeźba Antosiowa!!!!!moja nie ustoi tak nawet na sekundębo zaraz coś dookoła by poobrywane było!!!
____________________
U Matki
Nati 22:59, 19 cze 2012


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
piękny ogród i piękne pomysły, ja to bym chciała mieć 750mkw. a mam może 100-150mkw ale mam obok działkę 5arową i może za parę lat uda mi się ją kupić narazie rosną tam warzywka, a działkę sobie pożyczam od sąsiadki,
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Nati 23:08, 19 cze 2012


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
blog też bardzo fajny Ana, i dzieciaczki słodkie
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Lena 23:18, 19 cze 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Rewelacyjne rabaty!!!
Dom i otoczenie przepiękne
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies