Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:)

noemi 23:21, 19 cze 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Ana miodzio ... też mi się marzy rzeźba w ogrodzie ... i też jej nie mam ...może Monia coś dla nas zrobi ... a widziałaś rzeźby u Teściów Moniki nad stawem ? ... wyglądają zjawiskowo ... miejsce masz idealne na rzeźbę ...
____________________
ogród magdalenka
Ana 23:42, 19 cze 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Noemi, też myslisz, że rzeźba to byloby TO??

Tak tak, rzeźby Moni i jej teściów "wyogladałam" na wszystkie strony, chyba będę się ładnie uśmiechać do niej...no ale przy takim maluszku to pewnie malutko ma czasu na takie aktywności....no nic, na razie bedę robić postument....

Natalia, gosia, Bogda - dziękuję

Antoś tak stanął dosłownie na sekundę, a że akurat robiłam fotki to się załapal
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
noemi 00:00, 20 cze 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Ana jeszcze coś Ci pokaże ... też od Moniki mam nadzieje, że się nie pogniewa ... tylko nie umiem wkleić zdjęcia
może zamiast rzeźby .... kula ...
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1546-ogrod-z-perspektywa-na-przyszlosc?page=21

____________________
ogród magdalenka
Madzenka 06:25, 20 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Antosiowa rzeźba bezcenna
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Ana 07:41, 20 cze 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
noemi napisał(a)
Ana jeszcze coś Ci pokaże ... też od Moniki mam nadzieje, że się nie pogniewa ... tylko nie umiem wkleić zdjęcia
może zamiast rzeźby .... kula ...
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1546-ogrod-z-perspektywa-na-przyszlosc?page=21




Piekna, tylko nie wiem czy potrafiłabym utrzymać bukszpan w donicy, jak z zimowaniem na takim wyniesieniu? Trochę to ryzykowne....
Chyba jednak zdecyduję się na rzeźbę....

Od wieczora u nas leje, dziś szyby zaplakane od rana...czas na prace domowe i sprzatanie....
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Ana 11:29, 20 cze 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Och, spóźnilam się na niespodziankę u Moniki...ale postawię tam na jakiś czas postument i może donicę dużą z kwiatami i będzie ok, a jak nasza Ogrodowiskowa artrystka będzie miała chwilę oddechu przy takiej malutkiej dwójce to wtedy będziemy mysleć co dalej
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
ocia79 12:42, 20 cze 2012


Dołączył: 18 cze 2011
Posty: 883
Wczoraj popoludniu miałam gości i nie wchodziłam już na forum.A tu tyle nowych fotek.

Ana wszystko mi sie podoba, kulki, lawendy, Antoś przesłodki.Pomysł z rzeźbą - świetny. Sama bym chciała jakąś do siebie.
____________________
Asia U Oci Trawy, minimalizm i ogólnie zero pojęcia :)
Ana 13:09, 20 cze 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Ocia dzięki
Postanowione, będzie rzeźba

Muszę iść pomyć listki Rh po fachowcach-brudasach, bo całe w zaprawie...oj, a dopiero je odratowałam i zaczęły się regenerować
No i piwonię jednak powinnam wykopac z hortensjowej rabaty i zrobić jej kwarantannę z powodu tego grzyba...no ciągle coś...
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Diana 16:40, 20 cze 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Ana napisał(a)





co tu wybrać..................nie mam wątpliwości ja takiego grzecznego Antosia poprosze u siebie
Diana 16:43, 20 cze 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Ana zakątek z leżaczkiem cudny szkoda że się kurzy narazie..........chcę zdjęć jak odpoczywasz !!!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies