Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:)

Ana 16:32, 21 cze 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Póki co jestem trochę uziemiona pod kocykiem, bo doigrałam się i jestem na antybiotyku..może choć dzisiaj pospię w nocy

ale w międzyczasie wyskoczyłam do komisu i chyba znalazlam stół do jadalni...a przy okazji kupiłam cztery wymarzone kubeczki / kubasy i material na przerabiane dziecięce krzesełka
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
grupa_trzyma... 16:42, 21 cze 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Ania...kto szuka ten znajdzie. Już wszystko wiem. Będę Cię podpytywać w trakcie realizacji tarasu o szczegóły, jeśli pozwoilisz.
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
grupa_trzyma... 16:55, 21 cze 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Piękne dzięki Aniu! Ślicznie to wygląda. zachorowałam na takie zadaszenie. Mamy kawałek ściany, do której chcemy "przytulić" słupy i zadaszyć kawałek miejsca pod stół i fotele. Szukałam długo rozwiązania, które by mnie zadowoliło i trafiłam na Twój wątek. PergotendANA! Pięknie! A ja będę miała PergotendAGĘ!

A poliwęglan zostanie, prawda?

Ale się cieszę, że do Ciebie trafiłam! Już się nie odczepię!
Życzę zdrówka! I gratuluję zakupów. I pokazuj swoje prace, może faktycznie i ja w końcu się odważę.
Na razie zajmuję się bieleniem wiklinowych koszy. Zakupiłam też na gratach drewniane świeczniki. Cciałabym je postarzyć, wybielić dodać im patyny. Będę próbować. Zainspirowałaś mnie!
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
agata_chrosc... 17:08, 21 cze 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Piękna to pergotendo! Kurczę, ja nie wiem co to jest, ale jak Włosi się za coś zabiorą to nawet nowoczesne wzornictwo ma ręce i nogi, a nie tylko pazury i jedno oko. Tylko dlaczego to takie drogie? Na pierwszy rzut oka nie wygląda jakby to bardzo skomplikowane było. A z lnem na tarasie uważaj bo za każdym razem będziesz musiała przed deszczem go zabierać do domu. Męczące!
____________________
ogród w Holandi
nika 17:11, 21 cze 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Ana, pokaż kubasy!
Przecież wiesz, że ja uwielbiam takie "znaleziska" i umieram z ciekawości
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
Ana 17:22, 21 cze 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Aga, poliwęglan zostaje oczywiście, len to będzie tylko dekoracja

Agata - no wlaśnie jak pisałam Adze - len będzie schowany pod poliwęglanem, także przewiduję wielkie pranie tylko 2 razy w sezonie Kupiłam taki dość gruby i niefarbowany, tylko czeka na uszycie....
No Włosi pod względem tarasów, patio i okolic domu dla mnie wygrywają...tworzą specyficzny klimat, taki, że chce się usiąść i zostać na dłużej....ale już same ogrody oddaję Holendrom i Anglikom

Nika, zaraz wstawię
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Ana 17:37, 21 cze 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Tadaaam, moje kubasy do kolekcji...mam już białe, różowe...będę miała brązowe chyba, bo ostatnio nie wzięłam i żałuję...jak jeszcze będą to wezmę

Poluję jeszcze na takie miseczki...







____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
nika 17:38, 21 cze 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
O jaaa! Ja też takie chcę!!!
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
Diana 17:42, 21 cze 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
ładne te kubaski podobne do tych z ikei ale ładniejsze
grupa_trzyma... 19:01, 21 cze 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Aniu, liczę na tutorial jak uszyć pergotendę. Włosi... pracuję we włoskiej firmie...przecudni ludzie, ale jeśli chodzi o pracę...lepiej nie mówić. Ale przystojni są, to fakt!

A powiedz, gdzie kupujesz len. W zwykłym sklepie z materiałami, czy ma to być jakiś specjalny rodzaj lnu. Wzmocniony. Płótno żaglowe byłby super...Chociaż w zasadzie to chyba raczej ma łagodnie falować gdy wicherek zawieje, prawda? Nie musi być zatem grube. Pięknie będzie u Ciebie z tą tendą.

Kubanki śliczne!
Dopiero teraz zauważyłam, że masz też chyba na ścianiepłytki, które mi się podobają...czy ja dobrze widzę? To vives mugat bianco?
O! Ania! Ty jesteś moja pokrewna dusza, cytując Anię z Zielonego wzgórza.
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies