Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To miejsce trzeba kochać

Pokaż wątki Pokaż posty

To miejsce trzeba kochać

_Martini_ 23:57, 10 lip 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
kasia_c napisał(a)


To chyba nie jest czerwony. Mi się kojarzy z malinami. Nie jest taką żarówą na rabacie. Przyciąga uwagę i fajnie że zakwitła później niż inne. MW już straciło większość kwiatów, jubille celebration też a ascot właśnie zaczęła.

Hmmm, bo gdyby była czerwona to mogłabym skreślić z listy. A tak, to będzie trudny wybór no i to późniejsze kwitnienie na pewno dodatkowo na plus dla niej.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
Marta 07:42, 11 lip 2017


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
Witam. Przyszłam z rewizytą Piękny tworzysz ogród, tylko czekać aż nowa rabata z jarzmiankami i jeżówkami rozkwitnie, będzie cudniejuż fajnie wygląda. Pozdrawiam
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
kasia_c 08:06, 11 lip 2017

Dołączył: 27 maj 2015
Posty: 793
_Martini_ napisał(a)

Hmmm, bo gdyby była czerwona to mogłabym skreślić z listy. A tak, to będzie trudny wybór no i to późniejsze kwitnienie na pewno dodatkowo na plus dla niej.


A jakie masz jeszcze na liście? Też miałam trudny wybór.
____________________
Kasia_c To miejsce trzeba kochać
kasia_c 08:07, 11 lip 2017

Dołączył: 27 maj 2015
Posty: 793
Marta napisał(a)
Witam. Przyszłam z rewizytą Piękny tworzysz ogród, tylko czekać aż nowa rabata z jarzmiankami i jeżówkami rozkwitnie, będzie cudniejuż fajnie wygląda. Pozdrawiam


Dziękuję Marta.

Jarzmianki mimo że kupione świeżo dzielone chyba się przyjmują. Widziałam na niektórych, że chyba jeszcze zakwitną w tym roku. Kamień z serca, bo obawiałam się że padną.
____________________
Kasia_c To miejsce trzeba kochać
Marta 09:17, 11 lip 2017


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
kasia_c napisał(a)


Dziękuję Marta.

Jarzmianki mimo że kupione świeżo dzielone chyba się przyjmują. Widziałam na niektórych, że chyba jeszcze zakwitną w tym roku. Kamień z serca, bo obawiałam się że padną.


Dobrze, że się przyjmują, widać dobrą masz rękę do roznażania. Ja też prawie wszystkie roślinki, które kupię od razu dzielę i mają się dobrze. Może nie ma od razu takiego efektu jakby były sadzone dorodne okazy, ale jest satysfakcja, że z jednej udało się ,,zrobić,, wiecej sztuk roślin
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
paulina_ns 12:51, 11 lip 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Cześć Kasiu nie było mnie wcześniej u Ciebie, ale już jestem widzę,że Ty również jesteś milosniczka róż, piękna masz już kolekcje tawułki cudne, bardzo mi się u Ciebie podoba, zaznaczam i będę wpadala jeśli pozwolisz
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
_Martini_ 14:41, 11 lip 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
kasia_c napisał(a)

A jakie masz jeszcze na liście? Też miałam trudny wybór.

Na pewno Munstead. Pozotałe do zastanowienia: Othello, Rose de resht, Soul, Fisherman`s friend. Może masz którąś?
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
kerii 15:58, 11 lip 2017


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
kasia_c napisał(a)
Przed domem kolor dają tawułki. Ładnie się rozrosły. Rzeczywiście lubią mokro bo tam gdzie jest gęściej linia są przepiękne. Linię trzeba będzie chyba zagęścić w niektórych miejscach. Na razie dolewam konewką



Piękne masz tawułki takie pierzaste dorodne
____________________
Jola Moja glebo terapia
kasia_c 17:41, 11 lip 2017

Dołączył: 27 maj 2015
Posty: 793
_Martini_ napisał(a)

Na pewno Munstead. Pozotałe do zastanowienia: Othello, Rose de resht, Soul, Fisherman`s friend. Może masz którąś?

Nie mam żadnej ale soul bardzo mi się podobała. Byłam o krok od zakupu ale na forum nie za dużo info znalazłam więc zdecydowałam się na hity Madzenki.
Teraz widzę że mają ją dziewczyny więc może jeszcze kiedyś. Resztę muszę zobaczyć
____________________
Kasia_c To miejsce trzeba kochać
kasia_c 17:42, 11 lip 2017

Dołączył: 27 maj 2015
Posty: 793
paulina_ns napisał(a)
Cześć Kasiu nie było mnie wcześniej u Ciebie, ale już jestem widzę,że Ty również jesteś milosniczka róż, piękna masz już kolekcje tawułki cudne, bardzo mi się u Ciebie podoba, zaznaczam i będę wpadala jeśli pozwolisz


Pewnie zapraszam i dziękuję
____________________
Kasia_c To miejsce trzeba kochać
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies