Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole

AniMa 07:56, 14 wrz 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Zana napisał(a)
Oj Ania, Ania! Ty mnie u Asi zapraszasz na terapię, a ja tu widzę, że to całkiem błędny adres na moje zwątpienia. Dzieje się u Ciebie, oj dzieje. Na pyszne ciasto zawsze jestem chętna, to będę zaglądać.


Anuś, bo Ty mojego sajgonu na tyłach nie widziałaś....
Właśnie na razie nic się nie dzieje, bo sama nie wiem czego chcem....Na razie głowa mi paruje - 100 pomysłów (i pinów) na minutę...
Zapraszam na na terapie wstrząsową jak najbardziej
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 08:36, 14 wrz 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Wczoraj nie miałam kiedy wrzucic zdjęć "innych", to robie to teraz:
Jednym jedynym skromniutkim kwiatem zakwitł mi agapant ( w trawie cytrynowej)


Trawiszcza też kwitną:
Morning light:
rozplenica NN:
miskant - też NN
ML przez przypadek zostawiony w ziemii jako suche slomki...służy mu tam ale na pewno musi mieć nowe miejsce....
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 08:52, 14 wrz 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Przed płotem:

tu jeszcze pusto - wszystko do rozsunięcia
Została mi a bergenia z własnego chowu - w drugiej jakiś stwór zrobił sobie spanie....
-muszę sprawdzić jak ją przezimować
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
lojalna_ 08:59, 14 wrz 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Agapant ! Super u mnie tylko wielkie liściory zaglądam do środka a tam cisza .

Trawiszcza świetne
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
makadamia 09:11, 14 wrz 2017


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Popieram Anię - jak się sprawuje front, który kiedyś tak intensywnie planowałyśmy? Wytrzymał próbę czasu?
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Kawa 09:26, 14 wrz 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
AniMa napisał(a)


co to za miskant?
bardzo ładne ma kwiatostany
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Michu87 09:35, 14 wrz 2017


Dołączył: 27 cze 2016
Posty: 166
Hej hej hej, witam Cię. Trzymam kciuki za Twoje ogrodowe poczynania. Jako, że zaczynam niemal od zera będę kukać i słuchać cennych rad koleżanek i kolegów
____________________
Ewelina - O ogrodzie myślę w koło...
AniMa 09:35, 14 wrz 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
I mam jeszcze taką rabatę, którą myślałam, że nie będę już ruszać...jednakowoż nasadziłam tam za gęsto i już wiem, że jest do poprawki - chyba wylecą wszystkie trzcinniki a miskanty przesunę do tyłu, aby daniki było widać....zastanawiam się czy hosty też nie wypadną....Tuz przy kostce jest ID.
Są tu 3 doorenbosy i jeden cis, który dostałam jako krzak ale próbuje z niego zrobić stożka...może za 10 lat będzie...na końcu rabaty są 3 małe kulki bukszpanowe i żurawki( do rozmnożenia)
Wiosna rosną tam czosnki Purple sensation i kilka główkowatych, latem i jesienią brakuje mi tu koloru....
HELP

____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 09:37, 14 wrz 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
lojalna_ napisał(a)
Agapant ! Super u mnie tylko wielkie liściory zaglądam do środka a tam cisza .

Trawiszcza świetne

Mam 6 cebul w 2 doniczkach i malutkie listki. Strasznie się cieszę ,że zakwitł - teraz pilnuje momentu aby go schować do domu
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 09:41, 14 wrz 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
makadamia napisał(a)
Popieram Anię - jak się sprawuje front, który kiedyś tak intensywnie planowałyśmy? Wytrzymał próbę czasu?

Asiu - Twója - moja frontowa nabiera masy Ostatnio położyliśmy obrzeża pod kamyczki, których nadal usilnie poszukuję - chciałabym takie ciemne jak u Asi Navigatorki, ale u mnie w okolicy takich brak...
Wiosną rosły tam tulipany exotic empaior i czosnki karatawskie. Na nasadzenie letnie i jeseinne jeszcze nie mam tam pomysłu...więc jest tylko kulkowisko i trawki
Zaraz poszukam zdjęcia w miarę aktualnego
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies