Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole

AniMa 12:25, 20 wrz 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
iwonkap napisał(a)


dziękuję, jakoś nie słyszałam o dolomicie. Muszę poszukać po watkach i przygotować się na wiosnę

Widzisz - ja znając siebie (słaba pamięć) drukowałam wszystkie takie cenne rady i przepisy na wywary, napary etc. i do ogrodowego kajeciku wklejałam
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Makusia 12:33, 20 wrz 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Toszka napisał(a)
Szczerze?
Nawet nie czekam na odpowiedź tylko piszę szczerze...
Cholernie nie podoba mi się wizja basenu i korzystania z niego pod nosem u sąsiadów - primo: mają pełen podgląd i nawet za bilety nie płacą;
- secundo - nie wiem czy jako sąsiadka chciałabym takie gołe torsy oglądać i słuchać pisków, ochów i achów.

To usytuowanie basenu jest ekshibicjonistyczne, że tak to ujmę.

Rabaty bym powiększyła. Absolutnie. Nawet na planie widać nieproporcjonalny ogrom trawnika (lubisz kosić?...uwierz, po 4-5 latach znielubisz) i wąziutkie, wciśnięte pod płotem rabaty.

Teraz rzucaj pomidorami (póki są niedrogie)


Ja mogę przyklasnąć, jako ten sąsiad, co ma widoki ekshibicjonistyczne pod nosem własnym Wprawdzie u mnie sąsiedzi poszli w basen 12x9 czy jakoś tak, więc tam już się pool party odbywają, ale dla mnie to dość niezręczne.
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
iwonkap 12:38, 20 wrz 2017

Dołączył: 02 kwi 2015
Posty: 722
AniMa napisał(a)

Widzisz - ja znając siebie (słaba pamięć) drukowałam wszystkie takie cenne rady i przepisy na wywary, napary etc. i do ogrodowego kajeciku wklejałam


Tez mam taki kajecik i mam tam rożne przypisy właśnie na mieszanki do sadzenia, wywary itp ale rudział z trawa pusty
Makusia 12:49, 20 wrz 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Nadrobiłam! Widzę, że jest rysuneczek piękny!
Ale projektowo się zrobiło- jak już Asia weszła, bo będzie czad Rewolucjonistka z niej, ale przyznaję, że ma Kobieta wyczucie- moją koncepcję ona wymyśliła.
Trzymam kciuki za prawie trzebnicką ziemię Żeby tylko padać przestało i można było pracować...
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
AniMa 12:56, 20 wrz 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Jeszcze Was poczęstuję moim przechowalnikiem trawowo - bratkowym. Co z tymi bratkami na zimę począć? Pikować do doniczek i do kotłowni, przykryć stroiszem???? Ktoś wie??Od razu piszę, ze bratki to chciejstwo do wiosennych doniczekPozbierałam nasionka, wysiałam i się udało
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 13:09, 20 wrz 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Makusia napisał(a)


Ja mogę przyklasnąć, jako ten sąsiad, co ma widoki ekshibicjonistyczne pod nosem własnym Wprawdzie u mnie sąsiedzi poszli w basen 12x9 czy jakoś tak, więc tam już się pool party odbywają, ale dla mnie to dość niezręczne.

Na szczęscie jeszcze nie mieszkają i swój taras będą mieć po drugiej stronie domu
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 13:11, 20 wrz 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
iwonkap napisał(a)


Tez mam taki kajecik i mam tam rożne przypisy właśnie na mieszanki do sadzenia, wywary itp ale rudział z trawa pusty

Mam wydruk mieszanek pod trawy ozdobne, rodki, cisy, thuje, - i teraz np. jak jadę do lasu to z koszykiem na grzyby i workiem na ściółkę
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Toszka 13:14, 20 wrz 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Dopiero co u Ursy o bratkach pisałam. Zostają na rabacie. Więcej szczegółów u Izy
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
AniMa 13:16, 20 wrz 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Makusia napisał(a)
Nadrobiłam! Widzę, że jest rysuneczek piękny!
Ale projektowo się zrobiło- jak już Asia weszła, bo będzie czad Rewolucjonistka z niej, ale przyznaję, że ma Kobieta wyczucie- moją koncepcję ona wymyśliła.
Trzymam kciuki za prawie trzebnicką ziemię Żeby tylko padać przestało i można było pracować...

No mój front jest Asiowy

Niech pada na te prawie trzebnicą ziemię, to ci sie ta stipa przyjmie Ciekawe czy moje dżdżownice już sie poznały z Twoimi

Takich plam z wysiana stipą trochę mam:
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 13:17, 20 wrz 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Toszka napisał(a)
Dopiero co u Ursy o bratkach pisałam. Zostają na rabacie. Więcej szczegółów u Izy

Już doczytałamJuz dziękowałam. Dziękuje u siebie jeszcze raz
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies