Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole

kasja83 11:45, 09 lis 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
AniMa napisał(a)

Prawie Choć jak na mnie to zdrowam Nawet opakowanie chusteczek starcza na dłużej
Aaaaa i zrobiłam sobie syrop z imbiru, cytryny i miodu i popijam codziennie...eM sie śmieje, że jakby był na spirytusie to tez by się leczył

Domowe specyfiki najlepszeI człowiek wie co w środku.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
AniMa 12:48, 09 lis 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
lojalna_ napisał(a)
Mojego Fidka zawsze na zimę do fryzjera goniłam a w tym roku sama go przyciełam nie wiem raczej nie należy robić Wszystkiego nawet jak nam się wydaje ze potrafimy hihihi. Reklamę musi na zimę sobie odpuscic hahaha

Kiedyś stwierdziłam, że sama będę strzyc shih-tzu mojej mamy. Pierwsze cięcie było prawie w paski ale gdy kupiłam lepszą golarkę, to już ładnie wychodziło. Piecho tak lubił się strzyc, że przy goleniu brzucha zasypiał i pochrapywał...Bałam się, że go gdzieś skaleczę to robiłam to bardzo delikatnie, czasami przeszło godzinę... Teraz, mama jeździ do fryzjerki...zajmuje jej to pół godziny i Piecho wygląda super, ale mama twierdzi, że już nie chrapie przy tym tylko warczy....
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 12:51, 09 lis 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
kasja83 napisał(a)

Domowe specyfiki najlepszeI człowiek wie co w środku.

Kasiu z domowych specyfików to ostatnio nastawiłam jeszcze czerwone buraczki do kiszenia - dzisiaj będzie 5 dzień wczoraj wieczorem zrobiłam tez syropek z tymianku - mocny jest...
W pracy mam caly zestaw przypraw korzennych do zalewania (goździki, cynamon, kurkuma - dodaję do wody z syropem z imiru albo do herbatki z lipy




...tak sobie myślę, że powinnam być już okazem zdrowia...
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 09:49, 16 lis 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Jako, że nie jestem fanką meczów i piłki nożnej a coś trzeba było sobie na wieczór zorganizować ...to efektem jest wianeczek...
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 09:49, 16 lis 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Korzystając też z w miarę "ciepłego" popołudnia posadziłam ostatnie tulipanki, przesadziłam róże NN (same się wysiały to powinny przeżyć przesadzanie o tej porze), położyłam stroisza ze świerku na bratki i też stroiszem otulilam klona palmowego...

Wiecie kiedy należy magnolie okrywać? Mają całkiem sporo pąków i nie chciałabym aby zmarzły....
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
siakowa 17:59, 16 lis 2017


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Ale. Śliczny nie pogardzilabym
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
AniMa 12:45, 17 lis 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Dzięki Kasiu. Dostałam od sąsiada sadownika 3 kosze szyszek (razem z gałęziami)to wianki dla siebie, rodzinki i sąsiada produkuję
Część gałęzi idzie na stroisza, reszta może do BN dotrzyma...
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Kawa 14:53, 17 lis 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Ania sliczny wianek
ciekawe czy mnei najdzie wena na wiankowanie

szyszkami tez bym nie pogardziła
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Pszczelarnia 15:16, 17 lis 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
AniMa napisał(a)


Zabieram i już mnie nie ma!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
nawigatorka 15:22, 17 lis 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
nice
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies