Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole

AniMa 11:12, 30 paź 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Mój kocur tez patrzy takim wzrokiem:

bo:

Juz się stolują
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Anda 11:20, 30 paź 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33446
Ale masz fajnego kota Dobrze, że za szybą
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
AngelikaX 12:37, 30 paź 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Przyszłam popodziwiać Twoje łupy zakupowe... pokarzesz? Pliiissss
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AniMa 12:46, 30 paź 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Anda napisał(a)
Ale masz fajnego kota Dobrze, że za szybą

Sikora popatrzyła na niego i dalej sobie słonecznik wyjadala...dopiero jak przykleił się do szyby to uciekła...
Mam jeszcze zdjęcie jak gasić pragnienie
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 12:52, 30 paź 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
AngelikaX napisał(a)
Przyszłam popodziwiać Twoje łupy zakupowe... pokarzesz? Pliiissss

Nawet nie pomyślałam aby obfocić...część już podarowana...u mnie zostały świeczniki, srebrne dodatki, bombki, poducha dla kocura, doniczka, podobrazia płócienne...|Ogólnie oczopląs i jeszcze te ceny...ach ...nie to co w "Urokliwym domku" przy rynku...Miałam strasznie mało czasu bo musiałam córę odebrać a do domu godzinna trasa i zbliżający sie "Grzegorz"...
Angel były tam stołeczki jak ostatnio Jola z lawendowego u siebie na tarasie pokazywała...były z białym i brązowym futerkiem...49 zł kolor mi nie pasił...wolałabym szary. Musze tam specjalnie pojechać...może przed świętami. Pojadę z mamą to posiedzimy tam trochę
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Anda 13:13, 30 paź 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33446
Kot jest super
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kawa 13:18, 30 paź 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Anuś macham
śliczne fotki ale się napracowałaś!!
pięknie będzie
ale weeeźźźźź ty się wykuruj wreszcie!!!
kocur słodziaśny z tym jęzorem
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
AniMa 13:38, 30 paź 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Anda napisał(a)
Kot jest super

No jest....gdyby jeszcze tylko tulać się chciał...cały czas go szantażuję, ze jak nie chce to dachowca wezmę
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 13:43, 30 paź 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Kawa napisał(a)
Anuś macham
śliczne fotki ale się napracowałaś!!
pięknie będzie
ale weeeźźźźź ty się wykuruj wreszcie!!!
kocur słodziaśny z tym jęzorem

Ja też szeroko macham i buziaki posyłam
Mam nadzieję, że będzie - połowa planu nie zrobiona....chciałam jeszcze co najmniej jedną rabatę zrobić i tylko czosnki zakopać....ale nie wyszło....

Kuruje sie cały czas...tylko jak się porządnie wykurować i do pracy chodzić? Zwłaszcza do pracy, gdzie od miesiąca trwa przeprowadzka....kurz, grzyb i nie wiadomo jakie jeszcze żyjątka rosnące sobie w najlepsze od kilkudziestu lat zostały ruszone....MASAKRA....
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AngelikaX 13:49, 30 paź 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
AniMa napisał(a)

Nawet nie pomyślałam aby obfocić...część już podarowana...u mnie zostały świeczniki, srebrne dodatki, bombki, poducha dla kocura, doniczka, podobrazia płócienne...|Ogólnie oczopląs i jeszcze te ceny...ach ...nie to co w "Urokliwym domku" przy rynku...Miałam strasznie mało czasu bo musiałam córę odebrać a do domu godzinna trasa i zbliżający sie "Grzegorz"...
Angel były tam stołeczki jak ostatnio Jola z lawendowego u siebie na tarasie pokazywała...były z białym i brązowym futerkiem...49 zł kolor mi nie pasił...wolałabym szary. Musze tam specjalnie pojechać...może przed świętami. Pojadę z mamą to posiedzimy tam trochę



Normalnie takiego smaka mi narobiłaś, że zaraz w auto wsiąde i popędze mam tylko 15km - jak jeszcze cenowo przyzwoicie (fakt Urokliwy domek powala cenami na bank w tym tygodniu odwiedzę
wiem o jakim stołku piszesz.... Joli cudny jest - biały to bym z chęcią przygarnęła... i bombki... i lampiony i ogólnie błyszczące pierdułki większe i mniejsze bardzo przyciągają mnie jak magnes
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies