Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

sylwik69 09:06, 30 lip 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
malgol napisał(a)

Sylwia, dla mnie to jest piękne jak człowiek tak dba o zwierzaka, którym się podjął opiekowac dla Nas też pieniądze się nie liczyly( mimi że trzeba było zacisnąć potem pasa) jak leczylismy naszego Rudego.
Moje trzcinniki już opryskane, czekam na rezultaty

Gosiu,ja jadę dziś na działkę,zerknę jak wygląda sytuacja! dopiero od 2 dni nie pada,nie wiem czy moje opryski nie spłynęły z deszczem a szczególnie te na chwasty i ciekawa jestem jak ogród wygląda po tygodniu.
Muszę zebrać fasolkę,bo jedynie ona obrodziła
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 09:07, 30 lip 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Wszystkim życzę miłej niedzieli ja uderzam do ogrodu korzystając z pięknej pogody
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
lutroja 10:14, 30 lip 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
a ja myślałam że trawy to bezchorobowe rośliny, naiwna ja :/
____________________
Lusi Lubię go:)
sylwia_slomc... 10:22, 30 lip 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82142
Też nie wiedziałam, że trawy łapią choroby myślałam , ze tylko wygniwanie lub wymarzanie im zagraża Udanego dnia w ogrodzie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Toszka 11:05, 30 lip 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Trawy chorują jak i inne rosliny - np. turzyce uwielbiają mszyce (dla przykładu bawełnica wiązowo-turzycowa/zbożowa).
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
malgol 22:47, 30 lip 2017


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
No to ciekawych rzeczy się tu dowiaduje. Ja też myślałam, że trawy to nieliczne rośliny których się nic nie ima. Nawet nie bardzo wiem dlaczego choruja trawy rosnące w pobliżu berberysow...bo ja nieoptarznie posadzilam piorkowki hamelm obok berberysow admiration i obie strony 'rzekomego konfliktu" czują się na razie dobrze tzn od kilku lat
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
sylwik69 09:15, 01 sie 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
malgol napisał(a)
No to ciekawych rzeczy się tu dowiaduje. Ja też myślałam, że trawy to nieliczne rośliny których się nic nie ima. Nawet nie bardzo wiem dlaczego choruja trawy rosnące w pobliżu berberysow...bo ja nieoptarznie posadzilam piorkowki hamelm obok berberysow admiration i obie strony 'rzekomego konfliktu" czują się na razie dobrze tzn od kilku lat

Ja mam dużo berberysów i wokół nich różne trawy:miskanty Adagio,rozplenice,turzyce,selserie.Pryskam cały ogród
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 09:33, 01 sie 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423

Caradonna dopiero zaczyna kwitnienie


Medium Rose przycięta,zakwita powtórnie


Limki mają się nieżleTrzcinniki po opryskach także dużo lepiej!
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 09:49, 01 sie 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423


Rabata niedokończona: wylecą albo tuje albo berberysy,rozrzucam kompost i planuję wsadzić pomiędzy bukszpany rozchodniki o czerwonej barwie.Nie jestem do końca przekonana czy to dobry pomysł,może ktoś się wypowie?były tu turzyce ale kiepsko rosły...



____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 09:53, 01 sie 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
I mniej ogrodowo... w bólach rodzi się łazienka


Mój projekt,wykonawstwo Januszek może do zimy zdążymy
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies