Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

kasja83 08:25, 11 sie 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
sylwik69 napisał(a)

Caradonna dopiero zaczyna kwitnienie



Pięknie kwitnie Ci Caradonna!!Moja już dawno przekwitła-przycięłam i coś tam jeszcze wypuściła-ale nie wiem,czy za bardzo jej nie ciachnęłam.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
malgol 08:41, 11 sie 2017


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Moja Carradonna też ledwo odbija Kupiłam w małej doniczce już przekwitająca.Przycięłam a teraz puszcza cos malutkiego ,ale do Twojej to nawet się nie zbliza.Ile ma lat Twoja?
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Nett 09:50, 11 sie 2017


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Wow, Sylwia, dawno nie zaglądałam i jestem pod ogromnym wrażeniem. Rabata z hortensjami cudowna. Jak podrosną, to będzie szał. A i rabata z szławiami tez wyszła super. Tyle się nad nią zastanawiałaś, ale było warto. Jak rośliny się rozrosną, to dopiero będzie efekt, jak w ogrodach Oudolfa
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
Johanka77 10:24, 11 sie 2017


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Jakie życie w ogrodzie! No proszę!

Ale mnie 100 razy bardziej jara ta łazienka! WHOW!!!
Ja bardzo lubię szare łazienki. Sama tylko takie mam
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Makusia 13:05, 11 sie 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Ależ ja lubię szary kolor! Nie żebym się chwaliła, ale też mam jedną łazienkę w szarości i według mnie wygląda świetnie
Sylwio w ogrodowych dylematach nie podpowiem, ale kibicuję!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
sylwik69 19:47, 11 sie 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Marzenaka napisał(a)
Sylwia, te zielone berberysy kolumnowe to jakie?
To zapewne Green Carpet odm.kolumnowa,przebarwia się na pomarańczowo jesienią
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 19:51, 11 sie 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
malgol napisał(a)
Moja Carradonna też ledwo odbija Kupiłam w małej doniczce już przekwitająca.Przycięłam a teraz puszcza cos malutkiego ,ale do Twojej to nawet się nie zbliza.Ile ma lat Twoja?

Gosia no bardzo żałuję,że wciąż nie dotarłaś w moje strony...grzyby wciąż są,poza tym kocimiętka czeka/mam jej nadmiar,będę usuwać/i chętnie zaadoptowałabym Matronę od Ciebie
Moje Caradonny mam od maja tego roku i wciąż kwitną
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 19:58, 11 sie 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Nett napisał(a)
Wow, Sylwia, dawno nie zaglądałam i jestem pod ogromnym wrażeniem. Rabata z hortensjami cudowna. Jak podrosną, to będzie szał. A i rabata z szławiami tez wyszła super. Tyle się nad nią zastanawiałaś, ale było warto. Jak rośliny się rozrosną, to dopiero będzie efekt, jak w ogrodach Oudolfa

Anetko miło Cię gościć u mnie z hortensji jestem bardzo zadowolona,trzcinniki chorowały,ale myślę aby zmienić dolne piętro tej rabaty.W tej chwili jest tam kocimiętka i szałwie...czegoś mi tam brakuje,nie ma nic zimozielonego! może jakiś pomysł podsuniesz?
Szałwie są bardzo wdzięcznymi roślinami,odkrywam ich odmiany i obserwuję... za miłe słowa dziękuję
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 20:00, 11 sie 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Johanka,Makusia dzięki ja także lubię szarości i będzie ich u mnie dużo
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
malgol 20:03, 11 sie 2017


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Sylwia, coś wymyślę żeby Ci dostarczyć te Matrony. W tym sezonie lub wiosna( jeśli nie za pozno)
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies