Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

Katte 18:15, 05 mar 2021


Dołączył: 16 cze 2019
Posty: 982
Wow, super robota kochana!
U mnie też było pięknie, ale mi dzieciaki porozkładało :-/ i wyglądaliśmy z glutem przez okno hehe.
Jak temperatura najmniejszemu spadła, to poszliśmy na krótki spacerek.
Pięknie.
Az nie do wiary że tak szybko zima przeleciała, a miałam się zastanawiać jak przesadzać rośliny itd, rysować pomysły.
A tu trzeba się brać do szpadla już hehe
____________________
Kasia Ogród naturalistyczny z duszą prerii [początki]
SylwiaBe 21:16, 06 mar 2021


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 854
No nie, to chyba wszyscy już ogarnęli trawy oprócz mnie...
Niezła robota!
____________________
Sylwia Pszczółkowa przygoda
sylwik69 12:08, 11 mar 2021


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
SylwiaBe napisał(a)
No nie, to chyba wszyscy już ogarnęli trawy oprócz mnie...
Niezła robota!

Ja jeszcze wszystkich nie ogarnęłam pogoda zmieniła się drastycznie,jest zimno i jeszcze nie zwariowałam,aby w takiej aurze działać w ogrodzie! dlatego zupełnie się nie przejmuj
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
edi75 09:15, 12 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2053
Witaj Sylwia
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
sylwik69 10:26, 12 kwi 2021


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
edi75 napisał(a)
Witaj Sylwia

Jak miło co u Ciebie?
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
edi75 11:51, 12 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2053
sylwik69 napisał(a)

Jak miło co u Ciebie?

Umnie niewile sie zmienia.powolo powoli.. jeszcze budowa trwa ,wiec bałagan...Plany są powoli bede je realizowac.Oczywiście sadze,sieje i to mi sprawia duża przyjemność.Syliwa pamietasz proponowałam Ci kiedys irysy ..Umnie one wogóle nie kwitły.Moge wszyskie Ci dac może u Ciebie dadzą dobie radę
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
Zakrecona 15:31, 15 kwi 2021

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Sylwia co u Ciebie?

Przegrabiłaś trawkę, nawóz rozsiałaś?

Ja mam doła, bo najpierw zimno, potem chorowaliśmy, w sobotę trochę ogarnęłam z jednej podookiennej i znów zimno i śnieg.

Nawóz mam, grabki czekają, a ja czekam na ciepła wiosnę
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
sylwik69 09:59, 16 kwi 2021


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Zakrecona napisał(a)
Sylwia co u Ciebie?

Przegrabiłaś trawkę, nawóz rozsiałaś?

Ja mam doła, bo najpierw zimno, potem chorowaliśmy, w sobotę trochę ogarnęłam z jednej podookiennej i znów zimno i śnieg.

Nawóz mam, grabki czekają, a ja czekam na ciepła wiosnę

Oj tak!! zimno strasznie cały tydzień wiekszość prac już wykonałam ,wszystkie cięcia traw,bylin,wertykulacja,nawożenie... wczoraj padało cały dzień i moja polifoska ładnie się rozpuściła. Zrobiłam dużo sadzonek traw,bo... otworzyłam własny,mały punkt sprzedaży!!! mogę sprzedawać rośliny z paszportem roślin oczywiście oprócz pracy zawodowej na etacie,w dalszym ciągu traktuje to jak hobby,ale już pierwsi klienci są
Tak,że dużo się u mnie dzieje i czekam tak jak większość na prawdziwą,ciepłą wiosnę pozdrawiam Magda
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 10:02, 16 kwi 2021


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
edi75 napisał(a)

Umnie niewile sie zmienia.powolo powoli.. jeszcze budowa trwa ,wiec bałagan...Plany są powoli bede je realizowac.Oczywiście sadze,sieje i to mi sprawia duża przyjemność.Syliwa pamietasz proponowałam Ci kiedys irysy ..Umnie one wogóle nie kwitły.Moge wszyskie Ci dac może u Ciebie dadzą dobie radę

Budowa to duże przedsięwzięcie i niekończący się bałagan.Przeszłam przez to i Tobie też się uda zagospodarować przestrzeń wokół potrzeba duzo pracy i cierpliwości.Jeśli chodzi o irysy to chętnie przygarnę kłącza.Mam białe i dają sobie radę
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
kasiab 10:26, 16 kwi 2021


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Sylwia gratuluję powodzenia w nowym biznesie
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies