Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród KasiWB - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród KasiWB - część II

tulucy 09:56, 16 lip 2016


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
wczoraj tak dumałam nad Twoją radą ws. przetaczników i tak stałam z 15 minut nad tą rabatą dziś jednego przesadzę małe przeszeregowanie będzie
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
KasiaWB 10:09, 16 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
tulucy napisał(a)
wczoraj tak dumałam nad Twoją radą ws. przetaczników i tak stałam z 15 minut nad tą rabatą dziś jednego przesadzę małe przeszeregowanie będzie


____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
hanka_andrus 20:00, 16 lip 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Przetaczniki mogą się pokładać jak są w zacienieniu, Na słonecznej rabacie u mnie są sztywne, a na cienistej leżą,
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
gierczusia 13:16, 17 lip 2016


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
I ja się melduję z tym całym moim gapiostwem przeleciałam pismo obrazkowe od pierwszej strony..cudownie i bardzo inspirujaco no i dajace kopa do dalszej walki

Buziolki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
KasiaWB 14:39, 17 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Haniu - czyli przetaczniki zachowują się tak samo jak lawenda i szałwia. Najlepiej sadzić na słonecznej rabacie

Ela - witaj dziękuję walka trwa Dzisiaj znowu leje u mnie i wszystko leży albo mocno przygięte w dół...Szkoda, bo już tak ładnie było.
Buziaki!
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
tulucy 06:50, 18 lip 2016


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
U nas nie padało prawie wcale, dwa szałerki przeszły takie 5-ciominutowe. teraz w nocy padało, m mówi, że dość mocno. biorąc pod uwagę moje wczorajsze przeprowadzki roślinne, to nawet dobrze choć i tak ziemia mocno mokra była.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Kuba 07:11, 18 lip 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Kasiu przyznaję że zaglądam do Twojego ogrodu po raz pierwszy, tym bardziej dziękuję że zajrzałaś do mnie dzięki czemu przyszłam z rewizytą.
Stworzyłaś perełkę Niestety nie wiem gdzie zobaczyć więcej zdjęć ogrodu, może pokusisz się o zrobienie wizytówki
Już teraz mam wrażenie że jesteś ciepłą fajną dziewczyną, na pewno będę to częstym gościem
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
jolanka 09:32, 18 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
KasiaWB napisał(a)
Haniu - czyli przetaczniki zachowują się tak samo jak lawenda i szałwia. Najlepiej sadzić na słonecznej rabacie

Ela - witaj dziękuję walka trwa Dzisiaj znowu leje u mnie i wszystko leży albo mocno przygięte w dół...Szkoda, bo już tak ładnie było.
Buziaki!


Kasiu, wiem od rodzinki, że leje i wieje u Was równo Kurcze, że też nie może być normalnie, w nocy lekki deszczyk, w dzień sloneczko Całuski
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Aneta1309 14:17, 18 lip 2016


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
KasiaWB napisał(a)


)) no właśnie to też nie jest mój kolor )) generalnie nie lubię żółtego, ale.... mam żółte hakone, kwiaty przywrotnika są też żółte/limonkowe, żurawki też mam żółte - Citronelki i pewnie jeszcze coś by się znalazło ) a ta róża tak mi się spodobała, że koniecznie chciałam ją mieć no to teraz muszę coś jej dobrać do towarzystwa
A Ty masz żółte tawuły

Hakone ostatnio kupiłam i zurawki mam żółte a i tulipany wiosną ale wiosną się nie liczy.
Od środy słoneczko u nas nadają
Pozdrawiam
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
rozajerycha 14:18, 19 lip 2016

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Zostawiam ślad z ciepłymi pozdrowieniami
Martek
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies