Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Działeczka Asi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działeczka Asi :)

anulajda 20:01, 22 paź 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3779
Czosnki-szczypiorki tak mają
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
ewsyg 22:12, 22 paź 2017


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Asiu, czytałam o Twoich dylematach związanych z rabata przed domkiem. Ja jak nie wiem co posadzić to zostawiam to miejsce w spokoju. Chodzę koło niego i mu się przyglądam, czasem dość długo. Pomysł sam przyjdzie, czasami inspirację zobaczę w programie, gazecie lub na forum. Nie spiesz się

Jakie róże kupiłaś ?
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ElzbietaFranka 23:07, 22 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13901
Asiu u nas tez nie lepiej. Jeszcze mam torbe tulipsnow do posadzenia, ale we wtorek zapowiadaja troche slonka to wysadze. Tez mam jeszcze duzo robot, ale jakos nie panikuje.

U nas mocno nie padalo raczej mrzy, przeciez jeszcze bedzie cieplej w listopadzie.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Dominika11 07:10, 23 paź 2017


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
I jak tam coś wymyslone ???
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
asiak 19:25, 23 paź 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
ewsyg napisał(a)
Asiu, czytałam o Twoich dylematach związanych z rabata przed domkiem. Ja jak nie wiem co posadzić to zostawiam to miejsce w spokoju. Chodzę koło niego i mu się przyglądam, czasem dość długo. Pomysł sam przyjdzie, czasami inspirację zobaczę w programie, gazecie lub na forum. Nie spiesz się

Jakie róże kupiłaś ?


Ewa, ja też zostawiłam w spokoju tą rabatę Co, nagle, to po diable
Poczekam i tak jak Toszka pisze, wszystko się rozrośnie, będzie inaczej wyglądać
Kupiłam Gizelkę, Pilgrim i Chandos Beauty
____________________
AsiaDziałeczka Asi
asiak 19:27, 23 paź 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
ElzbietaFranka napisał(a)
Asiu u nas tez nie lepiej. Jeszcze mam torbe tulipsnow do posadzenia, ale we wtorek zapowiadaja troche slonka to wysadze. Tez mam jeszcze duzo robot, ale jakos nie panikuje.

U nas mocno nie padalo raczej mrzy, przeciez jeszcze bedzie cieplej w listopadzie.

U nas pogoda okropna, dzisiaj też cały dzień mżyło z małymi przerwami...
____________________
AsiaDziałeczka Asi
asiak 19:28, 23 paź 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Dominika11 napisał(a)
I jak tam coś wymyslone ???


Dominiczko, dałam sobie spokój z tą rabatą
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Dominika11 19:28, 23 paź 2017


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
szkoda
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
sylwia_slomc... 19:32, 23 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82039
U mnie też leje od wczoraj i dolało sporoooo. Trawa chlupie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Annak 20:03, 23 paź 2017


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
Ufff, już myślałam, że nigdy nie doczekam tej chwili - przeczytałam u Ciebie wszystko (kilka wieczorów do późna), bo wiele osób polecało mi Twój wątek, jako przykład pięknej metamorfozy na małej przestrzeni. Ja początkująca jestem, dopiero będę zaczynać swoją przygodę na RODOS U ciebie jest pięknie i tyle wszystkiego rośnie, że ciągle zastanawiam się, czy przypadkiem w cudowny sposób ta Twoja działka się nie powiększyła A tak na serio - jest pięknie, podziwiam, czasami mnie to dołuje, bo nie wyobrażam sobie, żeby udało mi się chociaż w połowie mieć tak jak u Ciebie, a czasami myślę, że skoro jest na O tyle bezinteresownie pomagających osób, to może u mnie kiedyś...
Serdecznie pozdrawiam, będę korzystać z Twojej wiedzy, jeśli pozwolisz.
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies