Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Działeczka Asi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działeczka Asi :)

asiak 20:54, 23 paź 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Dominika11 napisał(a)
szkoda


Dominiko, czemu szkoda?
____________________
AsiaDziałeczka Asi
asiak 20:55, 23 paź 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
sylwia_slomczewska napisał(a)
U mnie też leje od wczoraj i dolało sporoooo. Trawa chlupie


Dosyć deszczu!
____________________
AsiaDziałeczka Asi
asiak 21:06, 23 paź 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Annak napisał(a)
Ufff, już myślałam, że nigdy nie doczekam tej chwili - przeczytałam u Ciebie wszystko (kilka wieczorów do późna), bo wiele osób polecało mi Twój wątek, jako przykład pięknej metamorfozy na małej przestrzeni. Ja początkująca jestem, dopiero będę zaczynać swoją przygodę na RODOS U ciebie jest pięknie i tyle wszystkiego rośnie, że ciągle zastanawiam się, czy przypadkiem w cudowny sposób ta Twoja działka się nie powiększyła A tak na serio - jest pięknie, podziwiam, czasami mnie to dołuje, bo nie wyobrażam sobie, żeby udało mi się chociaż w połowie mieć tak jak u Ciebie, a czasami myślę, że skoro jest na O tyle bezinteresownie pomagających osób, to może u mnie kiedyś...
Serdecznie pozdrawiam, będę korzystać z Twojej wiedzy, jeśli pozwolisz.


Aniu, jest mi niezmiernie miło, że przeczytałaś mój wątek Ja też tak miałam na początku Jak znalazłam jakiś wątek, co mnie zainteresował, to czytałam go wieczorami
Aniu, ja też nieraz miałam doła, to normalne jak ogląda się tyle pięknych ogrodów
Powiem Ci, że jak oglądam zdjęcia z działki z początku i teraz, to aż nie chce mi się wierzyć, że jest tak jak jest Moja działka nie jest idealna, daleko jej do tego Nawet nie dążę, aby była idealna, bo nigdy nie będzie. Mam swoje ulubione rabaty z ulubionymi roślinami. A że nie wszystkie z sobą grają, nie robi mi to większej różnicy Cieszą moje oczy i to jest najważniejsze Oczywiście dużo, bardzo dużo uczę się czytając Ogrodowisko. Staram się poznawać potrzeby roślin i sadzić je tak, żeby było im u mnie dobrze Bardzo dużo pomogła mi dobra duszyczka ( niejedna zresztą ) z forum i to dzięki niej mam tak jak mam. Ukłon i podziękowania dla niej ogromne, jak i pozostałych dziewczyn Nie jest chyba tajemnicą, że piszę o Toszce, bo czytając mój wątek, czytałaś też wiele jej porad Starałam się słuchać jej cennych rad i wprowadzać w życie
A co do korzystania z mojej wiedzy ( dobre hihihihi ) oczywiście pytaj Jak nie będę wiedzieć, to popytamy kogoś, kto wie
Pozdrawiam

Ps. Dodam jeszcze tylko, że zawsze, ale to zawsze, jak zwróciłam się do kogoś bezpośrednio o poradę, dostawałam ją. Przy okazji dziękuję wszystkim, którym zawracałam głowę i pewnie jeszcze nieraz zawrócę
____________________
AsiaDziałeczka Asi
hanka_andrus 22:13, 23 paź 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Pięknie to napisałaś!
Pozdrawiam wieczorowa porą.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Annak 22:30, 23 paź 2017


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
Ja właśnie na te dobre dusze liczę, bo nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z pracą w ogrodzie, a rośliny ozdobne to najwyżej w postaci ciętej w wazonie. Teraz właśnie znowu!!! siedzę na O i czytam, czytam, zapisuje linki, kopiuję różne wskazówki i porady, a w weekend mam zamiar dokończyć pomiary i narysować plan. Mam czas na koncepcję i mam nadzieję, że inni też będą go mieli więcej o tej porze, by coś doradzić. Zgadzam się z Twoim ostatnim zdaniem - przy okazji pozdrawiam Hanię, która już mi pomogła przy moim falstarcie z borówkami
pozdrawiam

____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
Dominika11 16:39, 04 lis 2017


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
asiak napisał(a)


Dominiko, czemu szkoda?
no, że dałaś sobie spokój z tą rabatą
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
asiak 17:41, 05 lis 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Troszkę mniej mnie ostatnio na forum, ale muszę nadrobić trochę zaległości i w pracy, i w domu Nie wiem jak u Was, ale u mnie na Mazurach doba strasznie się skróciła

Pogoda dzisiaj była ładna, słoneczna... w końcu bez deszczu Byłam na działeczce, zrobiłam co nie co
I kilka fotek z dzisiaj








____________________
AsiaDziałeczka Asi
asiak 17:45, 05 lis 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518


Troszkę zbliżeń




____________________
AsiaDziałeczka Asi
asiak 17:48, 05 lis 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Róże Bailando kwitną non stop



____________________
AsiaDziałeczka Asi
asiak 17:51, 05 lis 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies