Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Działeczka Asi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działeczka Asi :)

Anda 08:14, 18 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Zanim odpowiem na ostatnie pytanie to poczekam jeszcze, bo zapodałam nowe odmiany
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
asiak 08:18, 18 wrz 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Dziękuję Ewuniu W pracy obejrzę te co podałaś To muszą być raczej mniejsze róże, bo tam trochę mało miejsca miedzy tą kulą a obrzeżem
____________________
AsiaDziałeczka Asi
asiak 11:13, 18 wrz 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Ewuniu obejrzałam wszystkie róże i zdecyduję się chyba na Hansestadt Rostock. Mam już je u siebie za Twoją radą
Kolorystycznie też mi pasują, bo wzdłuż alejki zostają China Girl (póki co ) więc się spasują razem
Tylko co mój mąż powie na to, że jedne róże wyrzucam i kupuję następne hehehe...?

____________________
AsiaDziałeczka Asi
AnnaCh 11:20, 18 wrz 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Ja nieróżana, to nie podpowiem, ale Ewa dzielnie się w roli różanej ekspertki spisuje
Poczestowałam się ciasteczkiem, pozdrawiam Asiu
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Anda 11:23, 18 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
asiak napisał(a)
Ewuniu obejrzałam wszystkie róże i zdecyduję się chyba na Hansestadt Rostock. Mam już je u siebie za Twoją radą
Kolorystycznie też mi pasują, bo wzdłuż alejki zostają China Girl (póki co ) więc się spasują razem
Tylko co mój mąż powie na to, że jedne róże wyrzucam i kupuję następne hehehe...?



Dobry wybór
Mężowi pokaż to co zostało z China Girl i zapytaj, czy mu się takie golce podobają?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
asiak 11:28, 18 wrz 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Anda napisał(a)



Mężowi pokaż to co zostało z China Girl i zapytaj, czy mu się takie golce podobają?


Hehehe dobre
Mąż przymyka już oko na moje pomysły
____________________
AsiaDziałeczka Asi
asiak 11:57, 18 wrz 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Różyczki zamówione, czekam na potwierdzenie
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Nowa12 12:07, 18 wrz 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Anda napisał(a)


Dobry wybór
Mężowi pokaż to co zostało z China Girl i zapytaj, czy mu się takie golce podobają?


Mam dokładnie to samo z China Girl. Łysa się robi już przy pierwszym kwitnieniu. Gdyby nie to, że mi pasuje ten kolor to bym ją już w tym roku eksmitowała. Bardziej straszy niż zdobi. A może znacie jakąś inną o podobnym kolorze i pokroju ale zdrową?
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Anda 12:11, 18 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
asiak napisał(a)
Różyczki zamówione, czekam na potwierdzenie


Działasz jak błyskawica Brawo
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 12:13, 18 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Nowa12 napisał(a)


Mam dokładnie to samo z China Girl. Łysa się robi już przy pierwszym kwitnieniu. Gdyby nie to, że mi pasuje ten kolor to bym ją już w tym roku eksmitowała. Bardziej straszy niż zdobi. A może znacie jakąś inną o podobnym kolorze i pokroju ale zdrową?


A Hansestadt Rostock Ci nie pasuje?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies