Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Działeczka Asi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działeczka Asi :)

Dorota123 12:48, 13 maj 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Pięknie kwitnąca wiosna, a jaki wzorcowy porządeczek. Nie dziwię się, że brak czasu na forum, same kanciki ile wymagają czasu i pracy. Też zawsze wybieram bliski kontakt z przyrodą.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
syli_a 13:42, 13 maj 2020


Dołączył: 11 cze 2017
Posty: 34
Dziękuję Asiu. tez schowałam kwiatuszki. po weekendzie już ma nie być przymrozków to posadzę. pozdrawiam
asiak 21:25, 13 maj 2020


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Dorota123 napisał(a)
Pięknie kwitnąca wiosna, a jaki wzorcowy porządeczek. Nie dziwię się, że brak czasu na forum, same kanciki ile wymagają czasu i pracy. Też zawsze wybieram bliski kontakt z przyrodą.


Dziękuję Dorotko W tym roku do kancików zagoniłam męża
____________________
AsiaDziałeczka Asi
asiak 21:33, 13 maj 2020


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
syli_a napisał(a)
Dziękuję Asiu. tez schowałam kwiatuszki. po weekendzie już ma nie być przymrozków to posadzę. pozdrawiam


Po poniedziałkowej śnieżycy nie byłam na działce. Poszłam dzisiaj i się załamałam
Większość tulipanów połamana, jakby je kosą ściął. Nie dość, że mnóstwo nowych tulipanów mi nie wzeszło (pożarły chyba nornice) to jeszcze ten śnieg połamał mi to co miałam Ale trudno się mówi
Aaaa i jeszcze chyba z całych działek ślimaki do mnie przyszły wrrrr...
____________________
AsiaDziałeczka Asi
asiak 21:33, 13 maj 2020


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
syli_a napisał(a)
Dziękuję Asiu. tez schowałam kwiatuszki. po weekendzie już ma nie być przymrozków to posadzę. pozdrawiam


Po poniedziałkowej śnieżycy nie byłam na działce. Poszłam dzisiaj i się załamałam
Większość tulipanów połamana, jakby je kosą ściął. Nie dość, że mnóstwo nowych tulipanów mi nie wzeszło (pożarły chyba nornice) to jeszcze ten śnieg połamał mi to co miałam Ale trudno się mówi
Aaaa i jeszcze chyba z całych działek ślimaki do mnie przyszły wrrrr...

Coś się zdublowało...
____________________
AsiaDziałeczka Asi
asiak 22:07, 13 maj 2020


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Potrzebuję pomocy
Kiedyś Toszka pisała jak pozbyć się nornic. Szukam, szukam i nie mogę znaleźć jej wpisu. Czy ktoś ma może gdzieś zapisane?
____________________
AsiaDziałeczka Asi
MartaCho 07:44, 14 maj 2020

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2194
ja tego ostatnio szukałam również i znalazłam tylko info Toszki, żeby wrzucać im do dziur po 3-4 ziarenka trutki, żeby zjadły od razu, bo inaczej przenoszą tylko do swoich magazynów- przez kilka dni sukcesywnie, małymi "porcjami".
ja nadal walczę
____________________
Marta Ogród zacząć czas
asiak 10:10, 14 maj 2020


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
MartaCho napisał(a)
ja tego ostatnio szukałam również i znalazłam tylko info Toszki, żeby wrzucać im do dziur po 3-4 ziarenka trutki, żeby zjadły od razu, bo inaczej przenoszą tylko do swoich magazynów- przez kilka dni sukcesywnie, małymi "porcjami".
ja nadal walczę


I o to mi chyba chodziło Dziękuję Tylko pytanie czy wrzucić i zasypać tą dziurkę?
____________________
AsiaDziałeczka Asi
MartaCho 10:49, 14 maj 2020

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2194
Znalazłam właśnie ten wpis:
https://www.ogrodowisko.pl/watek/194-sposob-na-nornice-w-ogrodzie?page=10

Co prawda nie ma informacji, czy przysypywać, czy nie, ale skoro jest bezpieczny dla ptaków, to myślę, że tak.
____________________
Marta Ogród zacząć czas
asiak 13:15, 14 maj 2020


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Dziękuję, tego właśnie szukałam
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies