Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Kasya 08:32, 19 sty 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41552
Margerytka40 napisał(a)


Do nocy siedziałam dziś na wątku u Bożenki a pewnie i tak jeszcze konsultacje będą niezbędne. Sprawdzałam co jest dostępne u C. Wybieram się tam w czasie kwitnięcia rodków

No tak najlepiej
I dobrze ze na rodki nie trzeba długo czekać
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Margerytka40 08:42, 19 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Aggaa napisał(a)
No to powiem Ci, że świetnie to wygląda. Bardzo mi się podoba to zestawienie, jest bardzo energetyczne


W czasie kwitnienia rodków mam nadzieję, że RB nie będzie jeszcze żarówą, nie zwróciłam uwagi jaki on jest w maju, czerwcu. Później może już świecić



I rozważam jeszcze jakąś trawę przed derenia w takim pasie jak Narysowałam. Może carex remota bo elata chyba za żarówiasty
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 08:43, 19 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Kasya napisał(a)

No tak najlepiej
I dobrze ze na rodki nie trzeba długo czekać


No jeszcze jakieś 4 miesiące
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Aggaa 09:12, 19 sty 2021


Dołączył: 02 paź 2016
Posty: 497
Margerytka40 napisał(a)


W czasie kwitnienia rodków mam nadzieję, że RB nie będzie jeszcze żarówą, nie zwróciłam uwagi jaki on jest w maju, czerwcu. Później może już świecić



I rozważam jeszcze jakąś trawę przed derenia w takim pasie jak Narysowałam. Może carex remota bo elata chyba za żarówiasty


Obie ładne, a nie myślałaś o czymś ciemniejszym np. O heuflerianie
____________________
Aga Z miłości do brzozy
Margerytka40 09:53, 19 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Aggaa napisał(a)


Obie ładne, a nie myślałaś o czymś ciemniejszym np. O heuflerianie


Chyba za ciemna mi się wydaje. Może źle kombinuję bo chcę jeszcze podkreślić tego derenia. Ale to jest też tak, że może odwróci się uwaga od klona. Boszszsz.... masło maślane mi chyba wyszło
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Wiolka5_7 12:04, 19 sty 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20325
Świetne plany na rabatę ... moje kolorki bardzo lubię swoje rodki niezawodne - cunningham's white i fioletowego Rasputin...do tego bym dała ten carex Remota...

Też lubię planować nowe rabaty zimą... wymodziłam u siebie ostatnią rabatę i jakieś tetrisy, więc wiosno przybywaj !

____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Aggaa 12:29, 19 sty 2021


Dołączył: 02 paź 2016
Posty: 497
Margerytka40 napisał(a)


Chyba za ciemna mi się wydaje. Może źle kombinuję bo chcę jeszcze podkreślić tego derenia. Ale to jest też tak, że może odwróci się uwaga od klona. Boszszsz.... masło maślane mi chyba wyszło


Wszystko czaję, tzn tak, według mnie remota nawiąze do tego klona i tak spina tą kompozycję, będzie spojnie kolorystycznie. A heufleriana przez to ze ciemna wyciągnęłaby tego derenia do przodu. Ale ja się nie znam Asienka, sluchaj bardziej doświadczonych.
Remota też jest sliczna, taka delikatna.
____________________
Aga Z miłości do brzozy
Margerytka40 15:33, 19 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Wiolka5_7 napisał(a)
Świetne plany na rabatę ... moje kolorki bardzo lubię swoje rodki niezawodne - cunningham's white i fioletowego Rasputin...do tego bym dała ten carex Remota...

Też lubię planować nowe rabaty zimą... wymodziłam u siebie ostatnią rabatę i jakieś tetrisy, więc wiosno przybywaj !



Widziałam u Ciebie tego CW i nawet miałam pytać o niego bo nie mam jeszcze wybranych białych rodków i myślałam o nim. Tylko on chyba dość wcześnie kwitnie? Zastanawiam się jeszcze nad Calsapem choć wolałabym czysto białe.
Na wiosnę jeszcze poczekamy. A co tam będziesz zmieniać?
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 15:36, 19 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Aggaa napisał(a)


Wszystko czaję, tzn tak, według mnie remota nawiąze do tego klona i tak spina tą kompozycję, będzie spojnie kolorystycznie. A heufleriana przez to ze ciemna wyciągnęłaby tego derenia do przodu. Ale ja się nie znam Asienka, sluchaj bardziej doświadczonych.
Remota też jest sliczna, taka delikatna.


Remotę mam od niedawna, muszę ją jeszcze poobserwować. Dziewczyny ją chwalą. No jeszcze pomyślę
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Wiolka5_7 17:15, 19 sty 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20325
Margerytka40 napisał(a)


Widziałam u Ciebie tego CW i nawet miałam pytać o niego bo nie mam jeszcze wybranych białych rodków i myślałam o nim. Tylko on chyba dość wcześnie kwitnie? Zastanawiam się jeszcze nad Calsapem choć wolałabym czysto białe.
Na wiosnę jeszcze poczekamy. A co tam będziesz zmieniać?


No tak ten CW kwitnie wcześniej....

Małe tetrisy miskantowe planuję i mam plan na podział niektórych swoich trawek,bo jest z czego dzielić i nie będę musiała kupować....
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies