Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Aggaa 21:19, 16 sty 2021


Dołączył: 02 paź 2016
Posty: 497
Kurcze on jest taki piękny, (sama szukam dla niego miejsca) i chyba nie lubi jaskrawego i ciapatego towarzystwa. Pod tym względem jest samolobny , lubi sam gwiazdorzyć
Samolub taki
____________________
Aga Z miłości do brzozy
Aggaa 21:24, 16 sty 2021


Dołączył: 02 paź 2016
Posty: 497
Margerytka40 napisał(a)
Mnie kusi połączenie 3 i 4. Hakonki i tawułki. Na tym kawałku w okolicy klona. Przed hakonkami na brzegu rabaty bodziszki korzeniaste. A bezpośrednio przed dereniem to jeszcze myślę


To brzmi zachęcacąco, gdybys pod derenia dała tiarelke fajnie skomponowalaby sie z tawulka. Taka duza i mala o podobnych pokrojach
____________________
Aga Z miłości do brzozy
Margerytka40 21:29, 16 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Aggaa napisał(a)
Kurcze on jest taki piękny, (sama szukam dla niego miejsca) i chyba nie lubi jaskrawego i ciapatego towarzystwa. Pod tym względem jest samolobny , lubi sam gwiazdorzyć
Samolub taki


Trudny jest to fakt. Ja początkowo koniecznie chciałam go gdzieś bliżej, widocznego dobrze ale stwierdziłam, że będzie zbyt wyróżniający i przyćmi resztę. Oczywiście kiedyś, kiedyś jak urośnie bo ta kopka co teraz jest to wrażenia nie robi. Chętnie nawet zamieniłabym go na jakiś większy okaz ale nie spotkałam.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 21:32, 16 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Aggaa napisał(a)


To brzmi zachęcacąco, gdybys pod derenia dała tiarelke fajnie skomponowalaby sie z tawulka. Taka duza i mala o podobnych pokrojach


Pewnie na żywca będę zestawiać. Na szczęście prócz rodków mam wszystkie te rośliny
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Roocika 21:33, 16 sty 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Asiu, to bym nic nie obejrzała niestety
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Aggaa 21:33, 16 sty 2021


Dołączył: 02 paź 2016
Posty: 497
Margerytka40 napisał(a)


Trudny jest to fakt. Ja początkowo koniecznie chciałam go gdzieś bliżej, widocznego dobrze ale stwierdziłam, że będzie zbyt wyróżniający i przyćmi resztę. Oczywiście kiedyś, kiedyś jak urośnie bo ta kopka co teraz jest to wrażenia nie robi. Chętnie nawet zamieniłabym go na jakiś większy okaz ale nie spotkałam.

Trudno go dostać, szukałam go stacjonarnie w zeszłym sezonie i znalazłam taki 1.2 w Sieradzu, ale byl zielony, nie variegata. Sporo kosztował, więc odpuściłam sobie.
____________________
Aga Z miłości do brzozy
Aggaa 21:36, 16 sty 2021


Dołączył: 02 paź 2016
Posty: 497
Według mnie znalazlaś dla niego idealne miejsce. Kiedys pięknie rozjasni tamten kąt, on dobrze wygląda na ciemnym tle, dlatego te sosny i rodki pozwolą mu gwiazdorzyc.
____________________
Aga Z miłości do brzozy
Margerytka40 21:36, 16 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Roocika napisał(a)
Asiu, to bym nic nie obejrzała niestety


Oj tam, smartfon też jest ok
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Aggaa 21:39, 16 sty 2021


Dołączył: 02 paź 2016
Posty: 497
Margerytka40 napisał(a)


Pewnie na żywca będę zestawiać. Na szczęście prócz rodków mam wszystkie te rośliny


A jaka masz tiarelke i tawulki?
____________________
Aga Z miłości do brzozy
Margerytka40 21:41, 16 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Aggaa napisał(a)
Według mnie znalazlaś dla niego idealne miejsce. Kiedys pięknie rozjasni tamten kąt, on dobrze wygląda na ciemnym tle, dlatego te sosny i rodki pozwolą mu gwiazdorzyc.


Uff. Dobrze, że tak myślisz. To była chyba ostatnia opcja. Nawet byłam zła na siebie, że go kupiłam przez jakiś czas, ale akurat był a zawsze mi się podobał. Oby tylko chciał u mnie rosnąć
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies