Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 10:13, 22 maj 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Kasya napisał(a)
Nawet nie słyszałam o takim gruneczniku
A to zawilce od ciebie to jakie są ?


Zawilce to jakieś bezodmianowe, wielkokwiatowe. Mam je jeszcze z ogródka rodziców. Pewnie ze 20 lat
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 11:27, 22 maj 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Byłam wczoraj u Bogdzi i obiecałam, że przekażę więc przekazuję
Bożenka pozdrawia wszystkich serdecznie i przesyła buziaki. Podgląda czasem forum ale sama zarzeka się, że nie wróci. Ogród jest piękny mimo, że właścicielka twierdzi, że nic nie ma. Ładne mi nic
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Nowa12 22:30, 22 maj 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Brakuje Bogdzi i jej pieknego ogrodu. Nikt nie ma takich kwasnolubów jak ona.
Ale masz ciekawego grujecznika. Nie znałam takiej odmiany.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Alija 22:54, 22 maj 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8756
Margerytka40 napisał(a)





Piękny duecik, ale moje serce skradły te białe!
Pamiętam ogród Bogdzi, często tam zaglądałam, kiedy jeszcze nie byłam na ogrodowisku. Różaneczniki niesamowite!
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
ElzbietaFranka 23:10, 22 maj 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
Margerytka40 napisał(a)


Pierwszy, ciekawe czy ich przybędzie w kolejnych latach. Nie wiem czy będę na tyle uparta by je wykopywać i znów wsadzać, trochę mnie to przeraża




Właśnie chciałam zapytać czy wykonujesz, ale masz wątpliwości.
Ja nie wykopuje van yejkow inrozrastsja się. Jak je przytniesz po kwitnieniu sypnijnim trochę nawozu lub organicznego kurzego aby cebulki ładnie się rozrosły. Moje już 3 lata nie wyjmowane.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
AniazUroczyska 23:49, 22 maj 2021

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Margerytka40 napisał(a)
Byłam wczoraj u Bogdzi i obiecałam, że przekażę więc przekazuję
Bożenka pozdrawia wszystkich serdecznie i przesyła buziaki. Podgląda czasem forum ale sama zarzeka się, że nie wróci. Ogród jest piękny mimo, że właścicielka twierdzi, że nic nie ma. Ładne mi nic


"Ładne mi nic"- to prawda O różanecznikach nie wspomnę, bo wiadomo. Ale te łany rudbekii, floksów, te lilie wielkie pachnące, ta dorodna tardiva, ogromne borówki.... ! Oj , brakuje Bogdzi , brakuje! Tak się cieszę ,że udało mi się załapać na ostatnie spotkanie u niej( nie wiedziałam ,że będzie to impreza pożegnalna), poznać ją i zobaczyć jej ogród na żywo. Od Bogdzi wyszłam z kilkoma monetami judaszowych srebrników. W tym roku pięknie mi zakwitły, cieszą oko , co na nie spojrzę Bogdzię wspominam. Asiu, bardzo proszę, przekaż kiedyś przy okazji pozdrowienia ode mnie i to miłe wspomnienie. Mam nadzieję ,że Bogdzia zdrowa i wszystko u niej w porządku!
Monia81 20:06, 23 maj 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8016
Margerytka40 napisał(a)


O tak, w niektórych miejscach robi się gęściutko. Na rondzie przeleciałam trochę chwasty bo za chwilę nogi nie będzie gdzie tam postawić


Asia takie tamy na fotkach cudne Exotiki w połączeniu z innymi tulipkami to zgrany duecik robią, pięknie no i te kukliki... bajka, oj za chwilkę na tych rabatach to będzie buszysko i dobrze, bo plewienie z lekka odpadnie... buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Margerytka40 18:52, 25 maj 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Nowa12 napisał(a)
Brakuje Bogdzi i jej pieknego ogrodu. Nikt nie ma takich kwasnolubów jak ona.
Ale masz ciekawego grujecznika. Nie znałam takiej odmiany.


Brakuje Bogdzi. Ja mam to szczęście, że mam Rododendronowy po sąsiedzku i mogę wpadać do właścicielki
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 18:56, 25 maj 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Alija napisał(a)


Piękny duecik, ale moje serce skradły te białe!
Pamiętam ogród Bogdzi, często tam zaglądałam, kiedy jeszcze nie byłam na ogrodowisku. Różaneczniki niesamowite!


U Bożenki już zaczyna się popis rodkowy i azaliowy. Cudnie jest
Tulipki już kończą. Mam wrażenie, że przez zimną wiosnę kwitły i tak długo. U mnie w miejsce tulipanów zacznie za chwilę szałwia.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Mirka 18:59, 25 maj 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Ja swoją szałwie wiosną przesadzałam i jeszcze nie zbiera się do kwitnienia może wcale nie zakwitnie. Ech te roszady ogrodowe
Asia coś mało zdjęć pokazujesz
Bardzo lubię tu zaglądać
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies