Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Roocika 22:44, 25 maj 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Margerytka40 napisał(a)






Asiu, wszędzie pięknie.
Ależ wielkie rabacisko szykujesz Wszystko u Ciebie na tip top zrobione.

A pytanie mam, co Ci tu teraz na biało kwitnie, a co z przodu na niebiesko, bo ze zdjęć nie widzę?
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Margerytka40 08:11, 26 maj 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


To jeden z najprzyjemniejszych bóli/bólów. Zwłaszcza kiedy daje tak znakomite efekty jak u Ciebie. Świetnie Ci wyszła ta rodkowa, a dosadzenie azalii po drugiej stronie ścieżki to dobry pomysł.
Fajnie, że u Bogdzi wszystko OK. Większość forumowych rodków żyje w dobrej kondycji dzięki jej radom. Słynna "mikstura Bogdzi" wciąż jest w obiegu i pewnie długo jeszcze będzie.


Tak mikstura Bogdzi przejdzie do historii. Swoją drogą to powinna ją opatentować. Pewnie gdyby nie bliskie sąsiedztwo naszej Królowej Rododendronów nigdy nie posadziłabym ich u siebie a tak, mam pogotowie na miejscu .
Bo to tak Haniu, że najpierw bolą plecy a później głowa. Zwłaszcza, że możliwości srylion
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 08:13, 26 maj 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Agatorek napisał(a)


Muszę w końcu trawy pokupować.


Kupuj koniecznie. Na duże przestrzenie zwłaszcza trawy są bardzo przydatne i robią robotę
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 08:17, 26 maj 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Roocika napisał(a)


Asiu, wszędzie pięknie.
Ależ wielkie rabacisko szykujesz Wszystko u Ciebie na tip top zrobione.

A pytanie mam, co Ci tu teraz na biało kwitnie, a co z przodu na niebiesko, bo ze zdjęć nie widzę?


Na tip top to nigdy nie będzie, za małe moce przerobowe na ten obszar. Grun to frunt
Na biało mam tam narcyzy recurvers i jeszcze jakieś pozostałości tulipanów kwitną. Niebieski floks kanadyjski. Właśnie szukam mu nowej miejscówki bo woli chyba jednak troszkę cienia. Tu chyba jako obwódkę dam żagwin.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Mirka 09:59, 26 maj 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Margerytka40 napisał(a)


To hakonechloa macra.
Najgorszy ten ból tworzenia.

E tam jaki ból fajnie się tworzy ogród . Efekt widoczny u ciebie
Asiu pokażesz w wolnej chwili bodziszka 'Orkney Cherry ? Jak on się u ciebie rośnie?
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Kawa 10:30, 26 maj 2021


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
ej Asik ale ci pięknie wszystko rośnie!!

cudność hakonka piękna
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Margerytka40 12:09, 26 maj 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Kawa napisał(a)
ej Asik ale ci pięknie wszystko rośnie!!

cudność hakonka piękna


A tam rośnie, żywopłot cisowy mógłby szybciej
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 12:27, 26 maj 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mirka napisał(a)

E tam jaki ból fajnie się tworzy ogród . Efekt widoczny u ciebie
Asiu pokażesz w wolnej chwili bodziszka 'Orkney Cherry ? Jak on się u ciebie rośnie?


Tworzy się . Dziś jestem wypluta, że chyba nic nie stworzę. Może i dobrze bo jutro będę po nocnym dyżurze a zauważyłam, że na takim "niedospaniu" miewam najlepsze pomysły. Zaczynam rozumieć artystów, którzy dopiero na haju tworzą arcydzieła

Bodziszek dla Ciebie







Kwiatuszki ma niepozorny ale same listki dają fajną plamę koloru. Kwitnie do jesieni a wiosną bardzo wcześnie rusza. U mnie w tym roku po zimie miał cały środek zieloniutki, nie zanikł zupełnie jak inne.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
mirkaka 14:44, 26 maj 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Pięknie tworzysz ogród.
Floksa kanadyjskiego bardzo lubię, tworzy cudowne błękitne chmurki
Widzę że powstaje zakątek rododendronowo azaliowy. Myślę że byłoby bardzo ładnie dać po drugiej stronie ścieżki azalie japońskie
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 14:45, 26 maj 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
A na zdjęciu powyżej to który bodziszek kwitnie na niebiesko? To teraz ?
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies