Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 19:02, 25 maj 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
AniazUroczyska napisał(a)


"Ładne mi nic"- to prawda O różanecznikach nie wspomnę, bo wiadomo. Ale te łany rudbekii, floksów, te lilie wielkie pachnące, ta dorodna tardiva, ogromne borówki.... ! Oj , brakuje Bogdzi , brakuje! Tak się cieszę ,że udało mi się załapać na ostatnie spotkanie u niej( nie wiedziałam ,że będzie to impreza pożegnalna), poznać ją i zobaczyć jej ogród na żywo. Od Bogdzi wyszłam z kilkoma monetami judaszowych srebrników. W tym roku pięknie mi zakwitły, cieszą oko , co na nie spojrzę Bogdzię wspominam. Asiu, bardzo proszę, przekaż kiedyś przy okazji pozdrowienia ode mnie i to miłe wspomnienie. Mam nadzieję ,że Bogdzia zdrowa i wszystko u niej w porządku!


Przekażę na pewno. Bożenka narzeka na swoją sprawność, że już Jej ciężko. Wiadomo, wiek ma swoje prawa. Lecz wciąż jest uśmiechnięta i z humorem. Spotykamy się od czasu do czasu i są to zawsze miłe chwile spędzone na pogaduchach nie tylko ogrodowych.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 19:05, 25 maj 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
ElzbietaFranka napisał(a)




Właśnie chciałam zapytać czy wykonujesz, ale masz wątpliwości.
Ja nie wykopuje van yejkow inrozrastsja się. Jak je przytniesz po kwitnieniu sypnijnim trochę nawozu lub organicznego kurzego aby cebulki ładnie się rozrosły. Moje już 3 lata nie wyjmowane.


Mam nadzieję, że i moje się rozrosną. Nawozu sypnę. Na razie testuję czy chcę więcej tulipanów. Wykopywać co roku nie będę, może raz na trzy lata jak się uda
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 19:10, 25 maj 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Monia81 napisał(a)


Asia takie tamy na fotkach cudne Exotiki w połączeniu z innymi tulipkami to zgrany duecik robią, pięknie no i te kukliki... bajka, oj za chwilkę na tych rabatach to będzie buszysko i dobrze, bo plewienie z lekka odpadnie... buziaczki


Moniś na jednych rabatach fajny busz a następne dopiero w powijakach i tam aż już się boję . Tak myślę czy nie dać jeszcze tulipanów na tę rabatę z ciurkadełkiem. W seslerii fajnie by wyglądały
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 19:20, 25 maj 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mirka napisał(a)
Ja swoją szałwie wiosną przesadzałam i jeszcze nie zbiera się do kwitnienia może wcale nie zakwitnie. Ech te roszady ogrodowe
Asia coś mało zdjęć pokazujesz
Bardzo lubię tu zaglądać


Moja ta zwykła też jeszcze trochę, Caradonna za to już w blokach startowych
Mało zdjęć bo zarobiona jestem. Nowe rabaty dały mi w kość, że nie wiem jak się nazywam ale to nic, wszystko wynagradza widok zrobionej roboty.
Wywołałaś mnie Mircia do tablicy to proszę
Niespecjalnie widać bo już wieczór, jutro zrobię lepsze
Nowa rabata, na razie tylko z rodkami





____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 19:26, 25 maj 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Tu wczorajsze







____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 19:28, 25 maj 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758






____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Magleska 19:44, 25 maj 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
Asia jesteś niesamowita.... Tyle pracy.... Na pewno narobiłaś się na maksa, ale efekt jest niesamowity,najgorsza robota za Tobą...
Pisze z telefonu, więc krótko

Rondo cudniaste❤️
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Helen 19:56, 25 maj 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8309
Piękne zdjęcia z wczoraj
____________________
Helen - Hortensjowo
Margerytka40 19:57, 25 maj 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Magleska napisał(a)
Asia jesteś niesamowita.... Tyle pracy.... Na pewno narobiłaś się na maksa, ale efekt jest niesamowity,najgorsza robota za Tobą...
Pisze z telefonu, więc krótko

Rondo cudniaste❤️


Jak patrzę na te gołe połacie to poleciałabym w nocy nawet sadzić. Dobrze, że padłam na twarz
Niby wiedziałam co tam posadzę ale teraz coś mnie kusi inaczej i rozmyślam jeszcze. Konkretnie to zastanawiam się czy nie dać tam jeszcze azalii japońskich, może nie do tych rodków a na drugą stronę ścieżki. Boszszsz.... przecież jeszcze trawkę na ścieżce muszę wysiać
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 19:58, 25 maj 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Helen napisał(a)
Piękne zdjęcia z wczoraj


A z dzisiaj?
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies