Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Alija 21:17, 05 sie 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Rzeczywiście chodziło mi o tą drugą różę. Teraz widzę dokładnie różnicę, myślałam, że może inne światło... Emma jest przepiękna.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
sylwia_slomc... 00:01, 06 sie 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
strat w ogrodzie i przykrych poburzowych widoków współczuję. Rośliny urosły Ci nie wiadomo kiedy i z jednego sumaka pod oknem urodził się wspaniały ogródOgromny wysiłek włożony się opłacił i teraz podziwiamy efekty. A sił na działania dalsze widzę nie zabrakło, tak trzymaj
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Rojodziejowa 16:05, 10 sie 2021


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8436
Margerytka40 napisał(a)



Asiu w tym Twoim zestawie, jestem po prostu zakochana!! Bergenia i hakone wyglądają bosko. Będę kopiować Którą odmianę hakone tutaj masz?
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Margerytka40 18:40, 10 sie 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Alija napisał(a)
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Rzeczywiście chodziło mi o tą drugą różę. Teraz widzę dokładnie różnicę, myślałam, że może inne światło... Emma jest przepiękna.


Emma w tym roku kradnie moje serce







A to Lady off Shalot

____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Alija 18:52, 10 sie 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
Margerytka40 napisał(a)


Emma w tym roku kradnie moje serce





Piękny kolor, a na dodatek zieleń liści też w trochę podobnym odcieniu. Całość zachwycająca.
Jesienna róża.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Margerytka40 19:09, 10 sie 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Rojodziejowa napisał(a)


Asiu w tym Twoim zestawie, jestem po prostu zakochana!! Bergenia i hakone wyglądają bosko. Będę kopiować Którą odmianę hakone tutaj masz?


To zwykła h.macra,potworzasta
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 19:10, 10 sie 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Alija napisał(a)

Piękny kolor, a na dodatek zieleń liści też w trochę podobnym odcieniu. Całość zachwycająca.
Jesienna róża.


____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 19:18, 10 sie 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
sylwia_slomczewska napisał(a)
strat w ogrodzie i przykrych poburzowych widoków współczuję. Rośliny urosły Ci nie wiadomo kiedy i z jednego sumaka pod oknem urodził się wspaniały ogródOgromny wysiłek włożony się opłacił i teraz podziwiamy efekty. A sił na działania dalsze widzę nie zabrakło, tak trzymaj


Sylwia pamiętasz sumaka. Lata świetlne. Dobrze, że są fotki bo sama bym nie uwierzyła, że tak się to pozmienia. Ogród mnie w końcu cieszy i mogę z niego nie wychodzić. Jest jeszcze tu i tam coś co może nie zupełnie mi pasuje ale to już pikuś. Miałam ogromne szczęście, że tu trafiłam i, że znalazły się osoby, które podzieliły się ze mną swymi doświadczeniami, wiedzą, talentem,wystarczyło tylko "trochę" poryć
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Mirka 19:49, 10 sie 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324




Asia hyle czoła cudowny widok .To nagroda za rycie przez te lata aż spojrzałam od kiedy na O jesteś.
Dla takich widoków warto żyć
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Margerytka40 20:10, 10 sie 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mirka napisał(a)




Asia hyle czoła cudowny widok .To nagroda za rycie przez te lata aż spojrzałam od kiedy na O jesteś.
Dla takich widoków warto żyć


W lipcu minęło 5 lat, pierwsze prace to 4 lata. Masa planowania, ech, jak sobie przypomnę... . Chyba wynik dość dobry jak na powierzchnię do ogarnięcia

Dziś coś na różano to jeszcze róże



I nie tylko





____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies