Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

TAR 15:14, 11 sie 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7297
4 miejsca wyjatkowo mi sie podobaja: pole z hakonami, bodziszki z hortkami, jesienne roza z jakas trawka i cisem no i brzozy z red baronem wymiataja

pieknie
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Magleska 15:23, 11 sie 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Asia
cudnie masz
te łany hakonki ....i bodziszki z hortensjami -bajka po prostu

Ciekawi mnie altanka
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 15:31, 11 sie 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Margerytka40 napisał(a)
Potrzebuję czegoś kwitnącego na różowo jako towarzystwo dla hortensji ogrodowych, coś co kwitnie razem z nimi i nadaje się do półcienia, cienia. Nic mi nie wpada do głowy

Werbena hastata różowa, ja mam niebieską w połączeniu z limkami, uważam, że świetnie gra
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
rozark 20:32, 11 sie 2021


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
mogą być też zawilce japońskie
____________________
pozdrowionka
Margerytka40 21:36, 11 sie 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
TAR napisał(a)
4 miejsca wyjatkowo mi sie podobaja: pole z hakonami, bodziszki z hortkami, jesienne roza z jakas trawka i cisem no i brzozy z red baronem wymiataja

pieknie


Dzięki Tarcia
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 21:40, 11 sie 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Magleska napisał(a)
Asia
cudnie masz
te łany hakonki ....i bodziszki z hortensjami -bajka po prostu

Ciekawi mnie altanka


Altana bardzo minimalistyczna, słupki i dach, nic wielkiego. Dziś M słupki postawił i chyba będzie fajnie
Bodziszki sadziłabym wszędzie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 21:41, 11 sie 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
sylwia_slomczewska napisał(a)

Werbena hastata różowa, ja mam niebieską w połączeniu z limkami, uważam, że świetnie gra


A w półcieniu da radę? Tam trochę tylko rano słoneczka
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 21:43, 11 sie 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
rozark napisał(a)
mogą być też zawilce japońskie


Zawilce tam posadziłam ale z trzech jeden przetrwał i jeszcze nie kwitnie a chcę coś na teraz bo bida z nędzą
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Monia81 21:44, 11 sie 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8010
Asia, jest super, muszę mojemu bodziszkowi Rozanne znaleźć nową miejscówkę bo ewidentnie jej coś nie pasuje, ale czekam z przesadzaniem na początek września podglądam, choć nie zawsze piszę, a teraz ciekawa jestem tej altany buziaki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Agatorek 21:46, 11 sie 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13174
Margerytka40 napisał(a)


Na żywo chyba fajniej to wygląda, zdjęcia nie oddają dobrze. Podłoga w końcu jest, mieliśmy tam wylewkę dawno ale teraz za wysoka mi się wydawała i trzeba było ją skuć, dać nowe obrzeża i ułożyć kostkę bo na nią się zdecydowaliśmy. Rozważaliśmy też deski kompozytowe ale nam je odradzono i w sumie dobrze bo ułożenie kostki mniej skomplikowane i zrobiliśmy sami.


My wylewkę zrobiliśmy prawie równo z ziemią (leciutko wystaje). Wokół i tak będę (kiedyś) robić rabaty, więc będzie jeszcze niżej. No i „podłoga” dojdzie (taki niby tynk mozaikowy: drobniutkie kamyczki połączone żywicą). O kostce myślałam, albo o płytkach z kamienia, ale trudno by nam było je dociąć na krawędziach w okrąg.

Fajnie by było zobaczyć Twój ogród na żywo , może kiedyś się uda .

Edit: a te bodziszki, to na słoneczne rabaty?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies