Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 20:16, 10 sie 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758


Mam nową "podłogę" pod altanę




Może uda się szkielet postawić jeszcze w tym tygodniu.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Mirka 20:23, 10 sie 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Powiem ci Asiu że aż się cofnęłam do pierwszych stron planowania jak to em zimą miał wiercić dziury w kamieniu na oczko a w końcu kulki betonowe są
Doczytałam że nie chciałaś trawnika po środku a po bokach rabat.
Ja tak właśnie mam ale ja mam wąską działkę i nie bardzo wiedziałam jak to ułożyć Ale może coś pokombinuję ze zmianami.
Na takie planowanie jak ty to ja nie bardzo mam czas .
Tak bardzo cie podziwiam że dałaś radę stworzyć tak piękny ogród
Pozdrawiam Asia
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Aggaa 20:27, 10 sie 2021


Dołączył: 02 paź 2016
Posty: 497
Asia kibicuje przy tworzeniu altany. Szerokie kadry pokazują jak wszystko wspaniałe ze sobą współga. Wielkie gratulacje dla ciebie i M
____________________
Aga Z miłości do brzozy
Margerytka40 21:29, 10 sie 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mirka napisał(a)
Powiem ci Asiu że aż się cofnęłam do pierwszych stron planowania jak to em zimą miał wiercić dziury w kamieniu na oczko a w końcu kulki betonowe są
Doczytałam że nie chciałaś trawnika po środku a po bokach rabat.
Ja tak właśnie mam ale ja mam wąską działkę i nie bardzo wiedziałam jak to ułożyć Ale może coś pokombinuję ze zmianami.
Na takie planowanie jak ty to ja nie bardzo mam czas .
Tak bardzo cie podziwiam że dałaś radę stworzyć tak piękny ogród
Pozdrawiam Asia


Gdzieś miałam fajną inspirację na taki długi, wąski ogród. Poszukam i Ci podeślę, może coś dla siebie znajdziesz. U mnie powierzchnia trochę narzucała by nie był to tylko trawnik i rabaty dokoła. Rabaty musiały by być ogromne, teraz nie są małe a większe to już trudno by było. Poza tym chyba tak jak mam jest ciekawiej, inaczej. Plany, plany... ile razy je zmieniałam, wałkowałam. Lubię planować bo jeśli nawet w praktyce później trochę zmieniam to mam jakiś obrany kierunek i tego się trzymam. Dziękuję Mircia za dobre słowo, to takie miłe i pozdrawiam również
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 21:37, 10 sie 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Aggaa napisał(a)
Asia kibicuje przy tworzeniu altany. Szerokie kadry pokazują jak wszystko wspaniałe ze sobą współga. Wielkie gratulacje dla ciebie i M


Altana to chyba najbardziej wyczekane przeze mnie miejsce. Powinna być już dawno a ciągle się odwleka jej realizacja. W tym roku to priorytet i wiercę M dziurę w brzuchu bez przerwy i nie ma wyjścia
Miło mi czytać, że ogród wyszedł w miarę spójny. Praca się opłaciła
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Agatorek 23:03, 10 sie 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13174
Ale fajnie wyglądają hortki i bodziszki!
Róże też piękne

I gratuluję podłogi pod altankę! Trzymam kciuki za resztę
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
MartaCho 07:45, 11 sie 2021

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
Asiu,
przepiękny ogród stworzyłaś! Te róże tak obficie kwitną i są takie zdrowe! Śliczne są.
Ten rok jest chyba wyjątkowo dobry dla róż, choć u mnie drugie tłoczenie mają i teraz już widzę, że je zaraza łapie
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Rojodziejowa 09:25, 11 sie 2021


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8437
Margerytka40 napisał(a)


Mam nową "podłogę" pod altanę




Może uda się szkielet postawić jeszcze w tym tygodniu.



Super to wygląda! Tu też bezodmianowa hakonechloa?
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Rojodziejowa 09:30, 11 sie 2021


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8437
Margerytka40 napisał(a)
Obiecałam fotki z ludziem, namówiłam córę tylko musiałam obiecać, że ją zamażę, znaczy twarz. Córcia wzrostu 165









O mój borze liściasty! Bosko. Zdradzisz gdzie nabyłaś hakonechloa? Sorki ja monotematyczne jestem zakręciło mnie na ich punkcie!
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Roocika 10:03, 11 sie 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Asiu,masz. Yc z czego dumna, cały ogród pięknie skomponowałaś, wszystko pięknie rośnie. Te pomarańczowe róże bardzo mi się podobają, mają taki nieoczywisty kolor.

No i gratuluję podłogi pod altankę Trzymamkciuki za szybkie zakończenie
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies