Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Co by tu posadzic.....?

Pokaż wątki Pokaż posty

Co by tu posadzic.....?

Elka 22:13, 22 wrz 2016


Dołączył: 04 cze 2015
Posty: 441
Witam się i ja Pomóc nie pomogę, bo nie potrafię, ale będę trzymać kciuki. Tak jak Ty i ja w przyszłym tygodniu jadę z mączką, obornikiem, korą ....
____________________
Elka Nieśmiałe pierwsze kroki
jacekg80 09:59, 24 wrz 2016


Dołączył: 31 sie 2016
Posty: 150
Witam,

U mnie chwilowa przerwa w przekopywaniu ogrodu, za duzo pracy w pracy i jakies wyjazdy sluzbowe....., ahhh :-/ Od poniedziałku działam dalej....., mam nadzieje ze w przyszlym tygodniu dam rade skończyć jedna strone ogrodu.
Milego weekendu, pozdrawiam
____________________
Jacek i moje ogrodowanie
sylwik69 21:37, 28 wrz 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Pogoda sprzyja,damy radępozdrawiam serdecznie i życzę wytrwałości
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
jacekg80 09:05, 01 paź 2016


Dołączył: 31 sie 2016
Posty: 150
Witam Elka,

Milo ze wpadlas, dzisiaj piekna pogoda, wiec ruszam w teren ze szpadlem Zaczalem czytac Twoj watek, bede kontynuowal jak sie kopaniem zmecze Pozdrawiam ,

sylwik69

Dzieki za doping powiem Ci ze to pomaga, dodaje powera jak postepy u Ciebie?
Pozdrawiam
____________________
Jacek i moje ogrodowanie
jacekg80 12:05, 02 paź 2016


Dołączył: 31 sie 2016
Posty: 150
Kopie i kopie i konca nie widac idzie bardzo powoli. Kazda bryle ziemi przewracam recznie bo jest taka zbita, piach z glina przerabiam kilofem, na to maczka, obornik, kora....., itd...... Tak wyglada postep prac...

____________________
Jacek i moje ogrodowanie
Toszka 12:18, 02 paź 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Jacku, a może glebogryzarkę pożycz? Będzie łatwiej, a przynajmniej na start rozluźnisz ziemię.

____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
sylwik69 12:32, 02 paź 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Toszka dobrze radzi!masz naprawdę dużą powierzchnię...ja kopałam 2 popołudnia do wieczora i to tylko jedną rabatkępozostałe miejsca jeszcze nie do ruszenia bo budowa nieskończona.Planujemy w tej chwili obsadzenia,dziewczyny pomagają
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Nett 16:15, 02 paź 2016


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Jacku szczerze współczuję i podziwiam zarazem. Ja właśnie skończyłam przekopywac swoje nowe rabaty i zajęło mi to tydzień, a na pewno było mniej niż u Ciebie. I tez niestety glinę miłam twradą, że nie mogłam szpadla wbić i jedną łopatę złamałam. Ale już jest koniec. A u Ciebie widzę, że jeszcze daleko. Naprawdę rozważ glebogryzarkę. W jeden dzień zrobisz więcej niż samemu w tydzień. A i tak będziesz musiał dołożyć wszystkie dobra, więc pracy Ci nie zabraknie.

Oszczędzaj się, jeszcze dużo innej pracy przed Tobą!
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
Nett 16:17, 02 paź 2016


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
oj, zdublowało się
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
Zana 17:01, 02 paź 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Witam Jacku. Fajnie, że przybył nam kolejny męski obywatel ogrodnik. Rad dostałeś już świetnych całe mnóstwo i wcielasz je w pocie i znoju w życie. Patrzę sobie na to zdjęcie powyżej i powiem Ci, że mimo iż za płotem u sąsiadów rosną już tuje, to u Ciebie jest o wiele ciekawiej. Bo u Ciebie zaczyna powstawać prawdziwy ogród!!, a nie trawnik z tujami. Super!

Będę zaglądać i kibicować.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies