Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Co by tu posadzic.....?

Pokaż wątki Pokaż posty

Co by tu posadzic.....?

Nett 17:22, 02 paź 2016


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Zana napisał(a)
Witam Jacku. Fajnie, że przybył nam kolejny męski obywatel ogrodnik. Rad dostałeś już świetnych całe mnóstwo i wcielasz je w pocie i znowu w życie. Patrzę sobie na to zdjęcie powyżej i powiem Ci, że mimo iż za płotem u sąsiadów rosną już tuje, to u Ciebie jest o wiele ciekawiej. Bo u Ciebie zaczyna powstawać prawdziwy ogród!!, a nie trawnik z tujami. Super!

Będę zaglądać i kibicować.


Dobrze powiedziane. Sam fragment tych rabat juz wygląda ciekawie i zapowiada coś fajnego.
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
jacekg80 19:07, 02 paź 2016


Dołączył: 31 sie 2016
Posty: 150
Drogie Panie,

Dziekuje za odwiedziny i mile slowa, sa budujace i to ogromna motywacja do dalszej pracy.
Podzwonie i popytam o glebogryzarke. Druga strona ogrodu to jeszcze szersze rabaty i wiecej kopania

Milego wieczorku
____________________
Jacek i moje ogrodowanie
jacekg80 12:05, 05 paź 2016


Dołączył: 31 sie 2016
Posty: 150
Pogodo !!! Daj zyc!!!

Deszcz i wichura taka ze glowe chce urwac a pracy w ogrodzie ogrom....

____________________
Jacek i moje ogrodowanie
anna_t 20:21, 07 paź 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13457
cześć Jacku Anula ładnie Ci napisała, cieszymy się że kolejny mężczyzna dołączył do naszego grona
Szczęściarz z Ciebie, tak krotko na forum i już dobre rady Toszki i projekt Asi jesteś w dobrych rękach! ja obu jestem bardzo wdzięczna i napewno warto słuchać ich rad
pozdrawiam
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
jacekg80 17:38, 11 paź 2016


Dołączył: 31 sie 2016
Posty: 150
Witam Aniu,

Dziekuje za odwiedziny. Tak, jestem bardzo wdzieczny za wszytkie rady i pomoc. Toszka, powinna dostac jakiegos ogrodowego Oscara U mine przerwa w pracach ogrodowych bo codziennie pada. Jutro ma byc ladniejsza pogoda, wiec planuje kontynuowac kopanie.

Pozdrawiam
____________________
Jacek i moje ogrodowanie
makadamia 19:54, 11 paź 2016


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Jak przerwa, to odpoczywaj i zbieraj siły, bo zapowiadają poprawę pogody

Rabaty robisz coraz ładniejsze
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
jacekg80 14:24, 15 paź 2016


Dołączył: 31 sie 2016
Posty: 150
Dzieki Asiu,

Rabaty ciagle podgladam z balkonu na pietrze i ciagle cos poprawiam. Dzisiaj slonko swieci, wiec planuje popoludniowy relaks ze szpadlem
Milego weekendu wszystkim zycze
____________________
Jacek i moje ogrodowanie
asica 19:56, 19 paź 2016


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3825
Witaj Jacku. Przeczytałam wątek z zainteresowaniem. Strasznie dużo dobrych rad pewnie zweryfikowało wcześniejsze plany. Dobrze, że popadał deszcz, Teraz z pewnością łatwiej idzie przekopywanie trawnika. Ja też ryłam darń w ogrodzie i to była najmniej przyjemna część pracy w ogrodzie. Sadzenie roślin to już sama przyjemność.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
sylwik69 11:54, 24 lis 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Pochwal się ile udało ci się zrobić
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
jacekg80 17:46, 05 gru 2016


Dołączył: 31 sie 2016
Posty: 150
Witam sylwik69

Nie bardzo mam się czym chwalić. Nie zdążyłem wszystkiego przekopać moje kolano odmówiło mi posłuszeństwa i tak jest do dzisiaj. Stara kontuzja z przed lat się odzywa, mam nadzieje ze nie skończy się ponowna operacja, podlamalem się trochę
Ciagle czytam watki, rysuje, myśle i planuje..... Jak już coś wymyślę na papierze to się pochwale. Jestem obecny na Ogrodowisku i tak już zostanie
Wiosna na pewno ruszę w rabaty z glebogryzarka.

Pozdrawiam serdecznie
J.
____________________
Jacek i moje ogrodowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies