Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Z miłości do brzozy ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Z miłości do brzozy ...

Johanka77 20:42, 23 mar 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
No to koniecznie rób zdjęcia

Ja mam szałwie z carexami - też bardzo lubię to połączenie.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Aggaa 20:45, 23 mar 2020


Dołączył: 02 paź 2016
Posty: 497
Johanka77 napisał(a)
No to koniecznie rób zdjęcia

Ja mam szałwie z carexami - też bardzo lubię to połączenie.


Asiu znam Twój ogród, piękny jest
A gdzie teraz będziesz działać? bo coś o zrywaniu darni wyczytałam ?
____________________
Aga Z miłości do brzozy
Johanka77 20:52, 23 mar 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Kochana, na czterech rabatach na raz!

Brzozową powiększam, kulkowisko zmieniam w stipowisko i powiększam bardzo, za domem robię rabatę cienistą z Strong Annabelle Incrediball i hakone, przy brzozowej poszerzam pas przy żywopłocie z jałowców stricta - będę tam sadzić lawendę, której mi bardzo brakuje (odkąd zlikwidowałam na froncie).

To po krótce tyle

Mój M w tym czsie musi zrobić placyk w dole ogrodu i wymurować kolejne skarpy na górce. Tam będą kolejne rabaty, ale już nawiązujące do skarpy.

I jeszcze nie wiem, co...?
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Aggaa 20:58, 23 mar 2020


Dołączył: 02 paź 2016
Posty: 497
Johanka77 napisał(a)
Kochana, na czterech rabatach na raz!

Brzozową powiększam, kulkowisko zmieniam w stipowisko i powiększam bardzo, za domem robię rabatę cienistą z Strong Annabelle Incrediball i hakone, przy brzozowej poszerzam pas przy żywopłocie z jałowców stricta - będę tam sadzić lawendę, której mi bardzo brakuje (odkąd zlikwidowałam na froncie).

To po krótce tyle

Mój M w tym czsie musi zrobić placyk w dole ogrodu i wymurować kolejne skarpy na górce. Tam będą kolejne rabaty, ale już nawiązujące do skarpy.

I jeszcze nie wiem, co...?

osz Ty, ale czad )
mam nadzieję, że będziesz wszystko relacjonować na bieżąco
Wszystkie pomysły popieram Kocham duże rabaty, ach !
Będzie pięknie.
Ja też mam poważne plany na najbliższy czas. Pracuję nad dwoma sporymi rabatami jedna, trawiasta a druga przy samym tarasie to taka trochę jak łąka. Właśnie przygotowuję ziemię.
____________________
Aga Z miłości do brzozy
Johanka77 21:07, 23 mar 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
To super!
Musisz więcej relacjonować Będę śledzić!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Agi2006 08:29, 24 mar 2020


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Aga witam się u Ciebie po raz pierwszy ale muszę Ci zdradzić fakt iż mam Twój watek w obserwowanych już od dawna tylko byłam do tej pory zwykłym podglądaczem czytaczem Więc teraz oficjalnie się do tego przyznaję i głośno wzdycham nad Twoimi rabatami.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 08:33, 24 mar 2020


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Aggaa napisał(a)
To zdjęcia z zeszłego sezonu z miejsc, które są w miarę ogarnięte



Aguś a co do tej rabaty to ochy i achy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda, ze nie masz zdjęcia z kwitnąca caradonną. I powiem Ci że fajnie wygląda na tyłach ten trzcinnik KF. U siebie na grabowej tez miałam takie przemyślenia, żeby go dać na tyły ale kurcze boję się tej cholernej rdzy!
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Aggaa 08:39, 24 mar 2020


Dołączył: 02 paź 2016
Posty: 497
Agi2006 napisał(a)
Aga witam się u Ciebie po raz pierwszy ale muszę Ci zdradzić fakt iż mam Twój watek w obserwowanych już od dawna tylko byłam do tej pory zwykłym podglądaczem czytaczem Więc teraz oficjalnie się do tego przyznaję i głośno wzdycham nad Twoimi

Milo Cię gościć za wiele czytania tobtu nie ma i przyjemnie słyszeć, ze sie podoba. Ja tu bywam tak z doskoku, zobaczymy może w tym roku będzie inaczej.
____________________
Aga Z miłości do brzozy
Gochna 22:40, 22 lip 2020


Dołączył: 08 lut 2019
Posty: 450
Aga widzę, ze u Ciebie podobnie jak u mnie lasek brzozowy. Pięknie to wyglada na zdjęciach. Czekam na aktualne zdjęcia

Brzozy też love❤️
____________________
Gosia Brzozowy raj
SlonecznyOgrod 20:28, 17 gru 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Hej Aga przychodzę do Ciebie dopiero teraz z rewizytą po miesiącu

Zimą zawsze mam więcej czasu na forum.


Widzę, że bardzo fajnie komponujesz sobie rabaty, jest powtarzalność gatunków,są szpalery
Co bym mogła sie przyczepić to do małej ilości zdjęć , chciałabym zobaczyć wszystko z każdej strony
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies