Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Z miłości do brzozy ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Z miłości do brzozy ...

Wiolka5_7 22:04, 01 mar 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20325
Aggaa napisał(a)


Świetne są, będzie fantastyczny zakątek. Cudownie odpoczywa się pod brzozami, Rety, jak one szumią .... . My pod brzozami mamy akurat hamaczek, w zeszłym roku zamieniliśmy na podwójny by móc razem poleżeć, czy książkę poczytać.

Hamaczek mam kiedyś w planach
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
anna_grreen 22:06, 01 mar 2020

Dołączył: 07 mar 2019
Posty: 215
Witaj Aga. Pięknie u Ciebie. Niesamowita metamorfoza. Rabaty wyglądają świetnie i ta zielona trawa. Masz nawadnianie ? Jeśli masz zdjęcia z bliska z klonem tatarskim i jarząbkami wstaw koniecznie. Zaznaczam wątek, będę podglądała. Pozdrawiam
____________________
Anna Na zakręcie
Aggaa 22:17, 01 mar 2020


Dołączył: 02 paź 2016
Posty: 497
anna_grreen napisał(a)
Witaj Aga. Pięknie u Ciebie. Niesamowita metamorfoza. Rabaty wyglądają świetnie i ta zielona trawa. Masz nawadnianie ? Jeśli masz zdjęcia z bliska z klonem tatarskim i jarząbkami wstaw koniecznie. Zaznaczam wątek, będę podglądała. Pozdrawiam


Witaj Aniu w moich skromnych progach, dziękuje za komplement, ale wiesz pokazałam tylko maleńką część ogrodu i w najlepszym jego czasie, mam jeszcze mnóstwo pracy Nie mam nawodnienia, ale przymierzam sie by zrobić, zwłaszcza linie kropelkowe na rabatach. Na drugim zdjęciu, przy tarasie jest klon strzępiasty, mały jest jeszcze. Pozostałe są jeszcze mniejsze, w najbliższym czasie zrobie aktualne zdjecia.
____________________
Aga Z miłości do brzozy
Anda 08:32, 02 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Witaj Ago, wpadam z rewizytą Zaznaczam wątek. Niedługo nadrobię i będę śledzić dalsze poczynania. Dom masz śliczny
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Aggaa 09:20, 02 mar 2020


Dołączył: 02 paź 2016
Posty: 497
Anda napisał(a)
Witaj Ago, wpadam z rewizytą Zaznaczam wątek. Niedługo nadrobię i będę śledzić dalsze poczynania. Dom masz śliczny


dziękuję fajnie, że będziesz zaglądać zapraszam
____________________
Aga Z miłości do brzozy
mirkaka 17:06, 02 mar 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9390
Ja też się witam, ogród śliczny, bardzo ładnie wyglądają brzozy wyrastające z trawnika
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Aggaa 17:15, 02 mar 2020


Dołączył: 02 paź 2016
Posty: 497
mirkaka napisał(a)
Ja też się witam, ogród śliczny, bardzo ładnie wyglądają brzozy wyrastające z trawnika

Witaj Mireczko, miło Cię gościć
Ja też kocham te moje brzozy śmieciuszki i dojki jedne
____________________
Aga Z miłości do brzozy
AnnaCh 17:34, 02 mar 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
No hej, w końcu się pokazałaś
Jak ja Ci zazdroszczę już takich ładnych dużych drzew...
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Aggaa 18:04, 02 mar 2020


Dołączył: 02 paź 2016
Posty: 497
AnnaCh napisał(a)
No hej, w końcu się pokazałaś
Jak ja Ci zazdroszczę już takich ładnych dużych drzew...

Hej Aneczko
piękne są, mają też swoje minusy, zwłaszcza brzozy, nic pod nimi nie chce rosnać buu
To, że mnie nie było nie znaczy, ze nie wiem co u Ciebie się dzieje
Widziałam zagajniczek brzozowy, i nowe jarząbki i nową rabatke przy tarasie
Idziesz jak burza... niestety nowych sąsiadów też u Ciebie widziałam
Super, że zajrzałaś do mnie, buziaki
____________________
Aga Z miłości do brzozy
magnolia 18:09, 02 mar 2020


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
hej.
Ale ładne zdjęcia.
Zmiany super, pokazuj duużo!
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies