Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w mieście-ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w mieście-ogrodzie

Basia_KRK 16:17, 16 cze 2020


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Wspaniała feeria barw u Ciebie! Masz niesamowity ogród!
Powiedz proszę, czy rutewki masz w słońcu czy w półcieniu? Zakupiłam i zastanawiam się, gdzie je posadzić?

Andrzej_ napisał(a)

Andrzeju, jaki to łubin? Znasz jego nazwę? Ma niesamowity kolor! Czy łubiny urosną w półcieniu?
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Nowa12 16:18, 16 cze 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ale spektakl . A te kolory. Pięknie!
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Andrzej_ 16:22, 16 cze 2020


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
AsiaK_Z napisał(a)
No że akurat teraz zrobiłam sobie przerwę śniadaniową w pracy i weszłam na forum jak wytrwać do g. 15? Po takiej porcji zdjęć "jak leci"?
Pozdrawiam miłego dnia


Zeszło Aśka jakoś do fajrantu?

Kojak napisał(a)
Andrzej dziękuję za odpowiedź. Znowu pełno inspiracji po sesji zdjęciowej, którą pokazałeś. Szczególnie podobają mi się rodki podsadzone perisami. Szkoda że zrezygnowałeś z tradycji podpisywania roślin ze zdjęć. Ale rozumiem-czas. Czekam na następny pokaz.
Miłego dnia.


jak dam radę to jeszcze podpiszę, w ostateczności przy kolejnych fotach. Pozdro

deszczowymaj napisał(a)


Wszystko wszystkim .. ale powiedz mi ..jak Ty to robisz ,że Twój powojnik bylinowy stoi ? hmm mój ni chu chu nie chce ..leży bezczelnie

No nie wiem, spróbuj go pogiglać przed zrobieniem zdjęcia, może się opamięta

Helen napisał(a)
A ja ponarzekam na owoce na stole jak można mieć taką misę pełną owoców, no jak

P.S. Poza tym jak zwykle pięknie


W tym roku byłem szybszy o długość dzioba od szpaków Odmiana Rivan, są odmiany zdecydowanie smaczniejsze, ale ta za to najwcześniejsza (pierwszy weekend czerwca)

Ta czereśnia wpycha się w kadr po prawej:
____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
Andrzej_ 16:30, 16 cze 2020


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
Basia_KRK napisał(a)
Wspaniała feeria barw u Ciebie! Masz niesamowity ogród!
Powiedz proszę, czy rutewki masz w słońcu czy w półcieniu? Zakupiłam i zastanawiam się, gdzie je posadzić?


Andrzeju, jaki to łubin? Znasz jego nazwę? Ma niesamowity kolor! Czy łubiny urosną w półcieniu?


Basia, rutewki mam w pełnym słońcu. Nie znam niestety nazwy odmiany tego łubinu - rośnie w półcieniu.
Przy okazji: te ciemne różaneczniki na ostatnich fotach to Gunter Dinger - polecam Twojej uwadze, bo trudno go dostać, a zestawienie barw ma niesamowite i bardzo mocno i długo kwitnie w tym roku.

Nowa12 napisał(a)
Ale spektakl . A te kolory. Pięknie!


Agata: dzięki
____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
AsiaK_Z 20:12, 16 cze 2020


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Andrzej_ napisał(a)


Zeszło Aśka jakoś do fajrantu?

(...)



Cholipa, jakoś zeszło to po prostu cud
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Basia_KRK 16:27, 21 cze 2020


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Andrzej_ napisał(a)


Basia, rutewki mam w pełnym słońcu. Nie znam niestety nazwy odmiany tego łubinu - rośnie w półcieniu.
Przy okazji: te ciemne różaneczniki na ostatnich fotach to Gunter Dinger - polecam Twojej uwadze, bo trudno go dostać, a zestawienie barw ma niesamowite i bardzo mocno i długo kwitnie w tym roku.


Dziękuję Andrzeju, faktycznie, przepiękny ten różanecznik Gunter Dinger, zapisuję nazwę i może kiedyś mi się trafi jakiś ładny okaz
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Andrzej_ 12:35, 25 cze 2020


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
Andrzej_ 12:36, 25 cze 2020


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
Helen 13:00, 25 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
Andrzej_ napisał(a)

Przepięknie, tajemniczo i romantycznie jednocześnie nie wiem co napisać, tak jest ładnie
____________________
Helen - Hortensjowo
Gosiek33 13:21, 25 cze 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Andrzej_ napisał(a)



Niezwykłe plamy koloru

Co to za rośliny? Szałwie i po lewej też?

____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies