Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w mieście-ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w mieście-ogrodzie

violaskom 09:58, 21 paź 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Andrzej piękna jesień u Ciebie w ogrodzie. Wycieczki odwiedzające arboretum powinny obowiązkowo zahaczać o Twój ogród. Taki stały punkt w programie! Taką kolekcję zawilców nie zobaczą nigdzie. Perełeczka!
____________________
Viola Ogród kwiatowy
Andrzej_ 12:14, 21 paź 2020


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
Kokesz napisał(a)


Hej Andrzej
Czy u siebie mogę zrobić podobnie ze świerkami?
Byłeś u mnie i widziałeś jak to wygląda.
Tylko ja nie piachem a ziemią, kompostem albo ziemią liściową bym zasypywała.
No i nie do 1m bo aż tyle nie wyprodukuję

Renia, spokojnie możesz podsypać kompostem i zrobić tę rabatę dla cieniolubnych, tak jak planowałaś. Podciągniesz tam linię kroplującą? Nawet nie próbuję podpowiedzieć Ci co tam możesz posadzić, bo tak jak doradzać Monet'owi w jaki sposób ma farby mieszać

Lidka napisał(a)




Teraz to już nie mam wyjścia chyba...

nie masz
violaskom napisał(a)
Andrzej piękna jesień u Ciebie w ogrodzie. Wycieczki odwiedzające arboretum powinny obowiązkowo zahaczać o Twój ogród. Taki stały punkt w programie! Taką kolekcję zawilców nie zobaczą nigdzie. Perełeczka!

Ale możesz wpaść ZANIM zakwitną zawilce
____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
sylszu 18:34, 21 paź 2020


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
Andrzeju, Andrzeju proszę o radę. Wymyśliłam sobie na tym moim ranczo oczko wodne. Oczywiście na naturalny staw na tym moim piasku nie ma szans i teraz próśba o poradę. Chcę skorzystać z gotowych form tych plastikowych. Czy wg Ciebie 3 takie oczka w niedalekiej odległości od siebie mają sens? Czyli takie skupisko w jednym miejscu, czy lepiej w 3 różnych miejscach zrobic takie male oczka?
____________________
Sylwia Rodos-trochę inaczej
sylwia_slomc... 21:56, 21 paź 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
sylszu napisał(a)
Andrzeju, Andrzeju proszę o radę. Wymyśliłam sobie na tym moim ranczo oczko wodne. Oczywiście na naturalny staw na tym moim piasku nie ma szans i teraz próśba o poradę. Chcę skorzystać z gotowych form tych plastikowych. Czy wg Ciebie 3 takie oczka w niedalekiej odległości od siebie mają sens? Czyli takie skupisko w jednym miejscu, czy lepiej w 3 różnych miejscach zrobic takie male oczka?

Ja się odezwę i odeślę Cię do kolejnego wątku" Ogród złudzeń i niespodzianek". Kasia ma śliczne maleńkie oczko w swoim lasku. Nawet jakoś nie dawno je cytowałam u Niej, jak źródełko wygląda
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:00, 21 paź 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Cudna ta trójsklepka
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylszu 23:12, 21 paź 2020


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
sylwia_slomczewska napisał(a)

Ja się odezwę i odeślę Cię do kolejnego wątku" Ogród złudzeń i niespodzianek". Kasia ma śliczne maleńkie oczko w swoim lasku. Nawet jakoś nie dawno je cytowałam u Niej, jak źródełko wygląda





Szkoda, że doba ma tylko 24 godziny i jeszcze trzeba pracować
____________________
Sylwia Rodos-trochę inaczej
aga55 01:15, 23 paź 2020


Dołączył: 06 maj 2015
Posty: 162
A mnie Kurnik rozczarował, w przeciwieństwie do ogrodu Andrzeja, który jest piękny o każdej porze roku
Pozdrowienia zostawiam
____________________
Pozdrawiam z lasu :)
Helen 06:42, 23 paź 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
aga55 napisał(a)
A mnie Kurnik rozczarował, w przeciwieństwie do ogrodu Andrzeja, który jest piękny o każdej porze roku
Pozdrowienia zostawiam

Aga, koniecznie przyjedź gdy kwitną magnolie albo rododendrony Może Ci się poprawi odbiór
Czy mogłabyś podać przepis na nalewkę z derenia? Bo chyba Ty ją przywiozłaś
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 06:43, 23 paź 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
A teraz mam prośbę do Andrzeja - o przepis od Żony na szarlotkę, pliiisssss Chociaż namiar strony, jeśli pochodzi z neta
____________________
Helen - Hortensjowo
Kokesz 08:37, 23 paź 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Helen napisał(a)
A teraz mam prośbę do Andrzeja - o przepis od Żony na szarlotkę, pliiisssss Chociaż namiar strony, jeśli pochodzi z neta


Ja mam, zapomniałam Ci wysłać.
Zaraz dostaniesz na priv
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies