Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w mieście-ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w mieście-ogrodzie

antracyt 20:06, 12 paź 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11526
Muszę się za tą trójsklepką rozejrzeć. Wpadła mi w oko
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Andrzej_ 20:51, 12 paź 2020


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
Helen napisał(a)
Wiem, że w ogrodzie nie pomaga Ci płeć przeciwna. Dlatego tym bardziej podziwiam Twoją umiejętność łączenia kolorów i faktur

Piękny ten ogród o każdej porze, dobrze że się wprosiłam i widziałam na żywo


Wpadnij znów A już teraz możesz sobie zarezerwować przełom kwietnia i maja na judaszka Przy okazji może, jeśli nie przemarzną, magnolie i część różaneczników

A dla płci przeciwnej był bukiet z ogrodowych róż z okazji światowego dnia zdrowia psychicznego
____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
Andrzej_ 21:00, 12 paź 2020


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
antracyt napisał(a)
Muszę się za tą trójsklepką rozejrzeć. Wpadła mi w oko

Fajny drobiazg do cienia, zwłaszcza, że kwitnie tak późno. Pędy przewiesza jak kokoryczka, ale kwiatki są na górze.
____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
Helen 21:13, 12 paź 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8268
Andrzej_ napisał(a)


Wpadnij znów A już teraz możesz sobie zarezerwować przełom kwietnia i maja na judaszka Przy okazji może, jeśli nie przemarzną, magnolie i część różaneczników

A dla płci przeciwnej był bukiet z ogrodowych róż z okazji światowego dnia zdrowia psychicznego

Dzięki za zaproszenie jak mnie nie wykończy ten dziwny czas, to na 100% będę
Róże przecudne
____________________
Helen - Hortensjowo
Gosiek33 06:10, 13 paź 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Niesamowity okaz trójsklepki. Ona zawsze taka wydłużona? Mam jakąś bezodmianową i rośnie do góry jak lilia
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Andrzej_ 15:53, 14 paź 2020


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
Gosiek33 napisał(a)
Niesamowity okaz trójsklepki. Ona zawsze taka wydłużona? Mam jakąś bezodmianową i rośnie do góry jak lilia

Tam rośnie kilka sztuk obok siebie, wszystkie łukowato przewieszają pędy.
____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
sylszu 22:08, 16 paź 2020


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 525
Jestem zachwycona. Dowiedziałam się o Waszym ogrodzie dziś od Sylwii Słomczyńskiej ...oczywiście wszystkich stron nie obejrzałam ale to co widzę to mi wystarczy.....Można. Na bylejakiej ziemi, pod sosnami, świerkami zrobić ogród? MOŻNA? MOZNA !!! Pozwól Andrzej że zostaniesz moim mistrzem aby moim niedowiarkom coś tam udowodnić. A w sumie nie. Nie muszę nikomu nic udawadniać. Robię swoje. Dziękuję.
____________________
Sylwia Rodos-trochę inaczej
ElzbietaFranka 09:43, 17 paź 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13839
Andrzej_ napisał(a)

Helen, to już tylko takie resztki kwitną. A z tym zapachem to muszę sprawdzić organoleptycznie

Jesień na całego:




Pięknie te bluszcze wyglądają u ciebie trochę więcej kolorów maja pewnie więcej słońca. u mnie tydzień temu jeszcze zielone. Po deszczach nie wiem co tam jest dzisiaj znowu lało całą noc.

Chciałam się zapytać czy podcinasz bluszcze by nie zawładnęły koronami drzew. U mnie tak jest. Przemieszczają się z drzewa na drzewo. Boje się, że zagłusza sosny.

Piękne alejki jesienne.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 09:43, 17 paź 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13839
Też teraz zrywam róże do bukietow. Latem mi szkoda. Długo się trzymają w wazonie szczególnie Bonica pierwszy raz ja zerwalam tydzień temu i jeszcze prężnie się trzyma.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
sylszu 19:07, 17 paź 2020


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 525
Doszłam do 40 strony ( tam jest nadal rok 2017 i każda z nich to pięknie spędzony czas. Zupełnie nieświadomie sprawiłeś, że pozbyłam się mnóstwa obaw i lęków czy w lesie samosiejek sosnowych, w ziemi klasy IV/V można stworzyć piękny ogród. MOŻNA. Masz cudowny ogród i jak pozwolisz będę się nim inspirować. W sierpniu kupiłam 4 tys m w większości porośnięte laskiem sosnowym. Czyli idę Twoją drogą Pozdrawiam.
____________________
Sylwia Rodos-trochę inaczej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies