Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w mieście-ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w mieście-ogrodzie

Andrzej_ 09:28, 23 maj 2018


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
Andrzej_ 09:29, 23 maj 2018


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
Andrzej_ 09:31, 23 maj 2018


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
anka_ 23:57, 23 maj 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Ciekawe Andrzeju czy zdajesz sobie sprawę jaki zachwyt i zazdrość budzi twój ogród? Rodki cudowne, widać że służy im leśny klimat.

PS Na poprawę nastroju powiedz chociaż, że masz całą zgraję ogrodników do pomocy żeby ogarnąć ten teren... Bo aż nieprzyzwoity porządek masz...
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Andrzej_ 12:26, 24 maj 2018


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
anka_ napisał(a)
Ciekawe Andrzeju czy zdajesz sobie sprawę jaki zachwyt i zazdrość budzi twój ogród? Rodki cudowne, widać że służy im leśny klimat.

PS Na poprawę nastroju powiedz chociaż, że masz całą zgraję ogrodników do pomocy żeby ogarnąć ten teren... Bo aż nieprzyzwoity porządek masz...


Ania, w miarę porządnie jest tylko na fotkach Mam jeszcze trochę miejsc nietkniętych i niezagospodarowanych, czekają na swoją kolej. Do pomocy mam co sobotę znajomego (Łukasz! Jesteś wielki!) - ogarnia przede wszystkim koszenie całości i zrębkowanie gałęzi, czyli odpada mi cała ta durna robota, która zabiera mnóstwo czasu, a nie ma w sobie "pierwiastka twórczego" . Przydałaby się jeszcze jakaś automatyczna odchwaszczarka, ale "co tam marzyć o tem"
____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
anka_ 23:38, 24 maj 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
No widzisz i od razu mi lepiej. Choć po części czuję się rozgrzeszona z mojego bałaganu. U mnie niestety tylko moje dwie łapki a i z czasem różnie.
Marzenia piękna rzecz, a taka automatyczna odchwaszczarka... ach... jakie życie było by cudne ...

Te twoje nasadzenia w lasku to po nocach człowiekowi się śnią... Aż lasek posadziłam- a właściwie jego namiastkę. Niestety mimo powierzchni ze względu na położenie działki na nic więcej nie mogę sobie pozwolić... Ale sosny rosną... szykuję podłoże pod rodki, kaliny, paprocie i całą resztę... Będę zgapiać... W wersji mini...

Powiedz mi Andrzeju co to za rododendrony?



I ten w lewym dolnym rogu
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Andrzej_ 00:17, 25 maj 2018


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
anka_ napisał(a)
No widzisz i od razu mi lepiej. Choć po części czuję się rozgrzeszona z mojego bałaganu. U mnie niestety tylko moje dwie łapki a i z czasem różnie.
Marzenia piękna rzecz, a taka automatyczna odchwaszczarka... ach... jakie życie było by cudne ...

Te twoje nasadzenia w lasku to po nocach człowiekowi się śnią... Aż lasek posadziłam- a właściwie jego namiastkę. Niestety mimo powierzchni ze względu na położenie działki na nic więcej nie mogę sobie pozwolić... Ale sosny rosną... szykuję podłoże pod rodki, kaliny, paprocie i całą resztę... Będę zgapiać... W wersji mini...

I tak trzymaj





Powiedz mi Andrzeju co to za rododendrony?




to Gomer Waterer, bardzo go lubię, wyjątkowo elegancki


I ten w lewym dolnym rogu


rh yak. Caroline Allbrook, dziwnie długo utrzymała w tym roku kwiaty, ale są już bardzo blade.

Z takich bladych odmian ładna jest Brigitte
____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
Andrzej_ 10:10, 04 cze 2018


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
Andrzej_ 10:12, 04 cze 2018


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
Gosiek33 12:01, 04 cze 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Ciągle zaskakujesz
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies