Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na zielonej... trawce :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Na zielonej... trawce :)

katel 18:25, 05 lis 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Tylko za bardzo nie szalej bo naprawdę super jest a szczegóły żeby pozmieniać to pewnie zawsze będzie korcić. Ja jeszcze długo takiego problemu nie będę miała - niestety, jeszcze z połowy nasadzeń mi brakuje
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
AngelikaX 19:38, 05 lis 2016


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Nie nie... rewolucji nie będzie to raczej takie kosmetyczne zmiany

Na dwóch rabatach od frontu troszkę więcej zmian przewiduję, bo mało składnie tam... także wiosno przybywaj
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
bdan 06:41, 07 lis 2016


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Piękny ogród, wszystko uporządkowane, dopieszczone. Mam nadzieję, że to jednak nie opuchlaki zagościły u Ciebie, i że wszystko będzie cudnie rosło.

Brzozy bardzo fajnie wkomponowały się w ogród.
kasja83 08:13, 07 lis 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Hej-witaj.Przywędrowałam i ja do Ciebie...myślałam, że ogród w powijakach, a u Ciebie już tak wszystko dopracowane-trawnik, rabaty...Teraz to chyba będzie już w ogrodzie odpoczywać-bo sadzić nie ma co
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
basia3 09:14, 07 lis 2016


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
Witaj przepiękny ogród, zainspirowałam się rabatą lawendowo wiśniową i planuje coś podobnego, cudne połączenie.
Podoba mi się również wrzosowisko. moje prace muszą być jednak wstrzymane do wiosny, czekam na fachowców od układania obrzeża, sama nie mam na to niestety czasu i trochę sił.
____________________
JEST DOBRZE :D
Dominika11 09:57, 07 lis 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
piekne listopadowe ujęcia
kolory jesienne wspaniałe
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
AngelikaX 11:01, 07 lis 2016


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Dzisiaj brzozy jeszcze bardziej żółto-pomarańczowe niż w ubiegłym tygodniu w tym tygodniu zapowiadają u mnie minusowe temepratury w nocy wiec to ostatnie ich dni w takim odzieniu. pozdrawiam Dominiko
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 11:12, 07 lis 2016


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
basia3 napisał(a)
Witaj przepiękny ogród, zainspirowałam się rabatą lawendowo wiśniową i planuje coś podobnego, cudne połączenie.
Podoba mi się również wrzosowisko. moje prace muszą być jednak wstrzymane do wiosny, czekam na fachowców od układania obrzeża, sama nie mam na to niestety czasu i trochę sił.

Cześć Basiu

dziękuję na rabacie wiśniowo-lawendowej wiosną kwitną też tulipany białe i czarne. Bardzo je lubię i czekam do wiosny
Obrzeża fakt przydatne są i estetyczne, a przy tym praktyczne - kora z rabat tak nie ucieka u mnie robił je mój brat - pracy sporo poza tym wykonane fachowo bo zrobione ręką fachowca równiutko jak pod linijkę
Z czekaniem do wiosny to są i plusy - nie zmarzniesz, bo pogoda mało zachęcająca teraz jest, poza tym więcej czasu na planowanie Pozdrawiam
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 11:14, 07 lis 2016


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
kasja83 napisał(a)
Hej-witaj.Przywędrowałam i ja do Ciebie...myślałam, że ogród w powijakach, a u Ciebie już tak wszystko dopracowane-trawnik, rabaty...Teraz to chyba będzie już w ogrodzie odpoczywać-bo sadzić nie ma co


cześć Kasiu,

odpoczywać będę jak mi chęci zabraknie albo pomysłów...
wiosną ruszam dalej
Pozdrawiam
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 11:20, 07 lis 2016


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
bdan napisał(a)
Piękny ogród, wszystko uporządkowane, dopieszczone. Mam nadzieję, że to jednak nie opuchlaki zagościły u Ciebie, i że wszystko będzie cudnie rosło.

Brzozy bardzo fajnie wkomponowały się w ogród.


Dziękuję
ja też mam taką nadzieję, wiosną zadziałam z Dursbanem - profilaktycznie lejemy, 2-3 lata temu pędraki zjadły nam trawnik, podziałam też na rabatach. Wiem, że chemia ale szkody dla roślin mniejsze niż od szkodników.

Pozdrawiam
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies