Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na zielonej... trawce :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Na zielonej... trawce :)

lawenda001 22:09, 26 wrz 2019

Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 180
baaaardzo ładnie, ślicznie
Magleska 22:43, 26 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Angelika cóż więcej mogę napisać ,jak to ,że masz piękny ,elegancki ,harmonijny ,śliczny ogród
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kokesz 12:56, 27 wrz 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Bardzo ładnie i bardzo elegancko

A ja mam pytanie odnośnie hortensji i miskantów.
Czy masz je posadzone w jednej linii, czy miskanty trochę z tyłu?

____________________
Renata Osiedlowy ogródek
asienkas 12:28, 08 paź 2019

Dołączył: 25 cze 2018
Posty: 1
Jestem tu nowa i na początek chciałabym się przywitać ze wszystkimi, a w szczególności z właścicielką tego pięknego ogrodu AngelikaX oraz z wszystkimi fanami tego cudownego ogrodu, jest zachwycający...
Od razu przejdę do pytania odnośnie kostki. Napisz mi proszę jak możesz, a jak masz zdjęcia to też chętnie zobaczę, jak rozwiązałaś problem "obrzeży" bo na zdjęciach widać, że ich nie ma a kostka siedzi równiutko i się nie obsypuje...
Gorąco pozdrawiam i dalej w ciszy będę marzyła, że może kiedyś chociaż w połowie uda mi się stworzyć taki wspaniały ogród...
deszczowymaj 14:35, 08 paź 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Czy ja pisałam już ,że masz Superaśny ogród? najwyżej napiszę jeszcze raz
Bosko
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
AngelikaX 14:42, 16 paź 2019


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Pisałaś, ale dziękuję raz drugi takich wpisów nigdy dość
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 14:47, 16 paź 2019


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
asienkas napisał(a)
Jestem tu nowa i na początek chciałabym się przywitać ze wszystkimi, a w szczególności z właścicielką tego pięknego ogrodu AngelikaX oraz z wszystkimi fanami tego cudownego ogrodu, jest zachwycający...
Od razu przejdę do pytania odnośnie kostki. Napisz mi proszę jak możesz, a jak masz zdjęcia to też chętnie zobaczę, jak rozwiązałaś problem "obrzeży" bo na zdjęciach widać, że ich nie ma a kostka siedzi równiutko i się nie obsypuje...
Gorąco pozdrawiam i dalej w ciszy będę marzyła, że może kiedyś chociaż w połowie uda mi się stworzyć taki wspaniały ogród...



Cześć Asiu

Ojej fani jak to brzmi.... normalnie przez chwilę poczułam się jak gwiazda w każdym razie wpis mój połechtał moje ego bardzo.... za co dziękuję Ci bardzo

A tak więc... do rzeczy - kostka jest na podmurówce, na stałe... nie ma szans się ruszać czy przesuwać... tylko przy kręgu mam ekobordami oddzielony kamień od kory, ponieważ ilośc liń z kostki przy stopniach do kręgu wydawał mi się w mojej głowie zbyt przytłaczający i nieco przykuwający uwage, a obrzeża mają dopełniać wygląd rabaty a nie krzyczyć z niej

Pozdrawiam serdecznie

____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 14:47, 16 paź 2019


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Magleska napisał(a)
Angelika cóż więcej mogę napisać ,jak to ,że masz piękny ,elegancki ,harmonijny ,śliczny ogród



Dziękuję Magdaleno i pozdrowienia ślę
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 14:48, 16 paź 2019


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
lawenda001 napisał(a)
baaaardzo ładnie, ślicznie


____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 14:49, 16 paź 2019


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Kokesz napisał(a)
Bardzo ładnie i bardzo elegancko

A ja mam pytanie odnośnie hortensji i miskantów.
Czy masz je posadzone w jednej linii, czy miskanty trochę z tyłu?




Przepraszam za spóźnioną odpowiedź - miskanty mam w plecach hortek, mniej więcej 50cm za nimi...
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies