Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na zielonej... trawce :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Na zielonej... trawce :)

AngelikaX 11:35, 25 cze 2020


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Wiaan napisał(a)
Coś pięknego, te widoki nigdy się nie znudzą, nawet jak będziesz je focić na okrągło





Bardzo mi miło
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Dominika11 11:36, 25 cze 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
AngelikaX napisał(a)
Szałwia





różowej nie mam, chyba bede sie musiała w nia zaopatrzyć
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Makao_J 15:33, 25 cze 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
AngelikaX napisał(a)
Dzięki Aniu ogród jest już kompletny dosadzam coś tam ale to drobiazgi i napiszę nieskromnie że lubię te widoczki - zwłąszcza jak świeżo po pieleniu i cięciu kantów trawnika - pisze już kolejny raz, ale ten ostatni zabieg to taki drobiazg a zmienia wygląd trawnika znacząco Pozdrawiam

Nie dziwię się że kochasz te widoki. Najlepsze uczucie dla ogrodnika to takie gdy stoisz, obojętnie gdzie i rozglądając się w koło wiesz że ten widok jest jak z żurnala. I sama do siebie się uśmiechasz.
Zapracowałaś na to kombinując długie lata by wszystko grało.

Ja też u siebie jestem coraz bliżej końca. Już nie mogę się go doczekać. Teraz poszukuję miskantów Variegata. Dużo sztuk za namową Polinki.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Makusia 15:41, 25 cze 2020


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
BOSKO!!! Love!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Dominika11 12:14, 26 cze 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
czy powinnam go już przycinac czy poczekać ???
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
lawenda001 17:18, 26 cze 2020

Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 180
piękny ogród, idealny! Powojnik masz od tego roku? w przyszłości się skusze na niego, piękne są kwiaty. Zastanawiam się czy malowałaś siedzisko wewnątrz kręgu na lawendowy kolor? Tak coś wydaje mi się, że się zmienił Często w nim przesiadujesz? lubisz?
Borbetka 08:32, 27 cze 2020


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Oj, to muszę się poprawić z tymi fotkami . Dziękuję Angie za odpowiedź.

AngelikaX napisał(a)


Tak u mnie już wsio na tip top, teraz tylko leżeć przyjdzie

Powojnik tam był 3 lata, chyba od razu jak krąg stanął, ale nigdy czasu nie było aby coś mu dać na podporę konkretnego - była jakaś tam metrowa z bambusa, ale nie zdała egazminu - w tym roku eMa mocno molestowałam. Dumaliśmy co dać i jak, bo jak krąg się nagrzeje to wiadomo, że popalił by powojnik i musiał być jakiś odstęp dla "powietrza". Stanęło na zwykłym przęśle ogrodzeniowym, nacietym aby był plastyczny i zamontowany na takich kotwach

Co do mrówek to mam wszędzie - nawet na elewacji ogromne ilości laziły... wogóle mam wrażenie że w tym roku robactwa w ogrodzie jest ogrom.

Pozdrawiam Cię serdecznie i brak mi fot aktualnych z Twojego ogrodu

____________________
borówcowy wizytowka
Basia_KRK 15:18, 27 cze 2020


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Oooo, tu mnie jeszcze nie było, witam się Angeliko w Twoim wątku Obserwuję Twój ogród na insta i zdjęcia na FB, a dzisiaj dopiero trafiłam na wątek Masz przepiękny ogród, od dawna mnie zachwyca. Marzę o takim etapie, że i mój będzie skończony i będę w nim tylko wypoczywać
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
AngelikaX 17:07, 28 cze 2020


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Hej Basiu kojarzę Twój Nick ale niewiem czy z O. Czy z innego forum... po głowie mi Murator jeszcze chodzi
Dziękuję i życzę także Tobie tego etapu nie boję się pracy w ogrodzie i tej całej rozpierduchy ale ten etap zdecydowanie najprzyjemniejszy pozdrawiam
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 17:07, 28 cze 2020


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Borbetka napisał(a)
Oj, to muszę się poprawić z tymi fotkami . Dziękuję Angie za odpowiedź.




Koniecznie
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies