Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Jak to wszystko ogarnąć?

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak to wszystko ogarnąć?

TeresaK 17:18, 09 lis 2016


Dołączył: 09 paź 2016
Posty: 496
Dziewczyny, jak sobie radzicie ze znajdowaniem odpowiedzi na zadane w wątkach pytania? Tzn. zadałam pytanie np. u Iwonki w Jej wątku. Kiedy wchodzę na niego, tam już tyle jest nowych postów i stron, że trudno odnaleźć ewentualną odpowiedź lub jej brak
____________________
Jak to wszystko ogarnąć ?
Nett 17:28, 09 lis 2016


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Hmm, ja głównie korzystam z funkcji powiadomień i widze, że na danym wątku są nowe wypowiedzi. Jak wchodzę własnie z Powiadomień, to automatycznie ustawia mnie na nowych postach i je szybko przeglądam szukając swojego pytania i odpowiedzi. Dziewczyny najczęściej na bieżąco odpowiadają i najczęściej cytując pytanie, więc nie mam problemu ze znalezieniem.
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
TeresaK 18:04, 09 lis 2016


Dołączył: 09 paź 2016
Posty: 496
Dzięki. Mam wstępny plan. Wstawiam z pytaniem czy dalej nad nim pracować? Czy będzie czytelny. Czy inaczej go pokazać?
____________________
Jak to wszystko ogarnąć ?
Iwk4 18:07, 09 lis 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
TeresaK napisał(a)
Dziewczyny, jak sobie radzicie ze znajdowaniem odpowiedzi na zadane w wątkach pytania? Tzn. zadałam pytanie np. u Iwonki w Jej wątku. Kiedy wchodzę na niego, tam już tyle jest nowych postów i stron, że trudno odnaleźć ewentualną odpowiedź lub jej brak

Tereniu, u mnie?
Chyba je zgubiłam

Ale ja radzę sobie tak, jak zadam pytania w kilku wątkach i chcę nadrobić po czasie:
U góry w okienku wpisz Teresak i pokas posty.
Pojawią się wszystkie twoje posty i wszystkie posty, w których występuje twój nick.
O tak:
http://www.ogrodowisko.pl/forum/search?utf8=%E2%9C%93&q=Teresak&search_in=posts&commit=Szukaj

Możesz kliknąć na wątek i cię przeniesie do wątku i twojego postu.
Możesz dalej śledzić wątek od ostatniego twojego postu
Nie wszyscy przecież odpowiadają cytując. Czasami, gdy jest dużo postów - odpowiada się zbiorowo. Albo np. ja po twoim poście przyszłam do ciebie.
Buziak

Aaaaaa, zapomniałam powiedzieć, że ładnie tworzysz ogród. Domagam się więcej fotek

____________________
Ogródek Iwony II
TeresaK 18:19, 09 lis 2016


Dołączył: 09 paź 2016
Posty: 496
Iwonko, dałam tylko przykład Ciebie. Do ogrodu jest jeszcze bardzo, bardzo daleko. Mam parę nasadzeń w wymyślonych rabatach, które trzeba uzupełnić. Ale bardzo chciałam, żeby już coś rosło. Dom nie jest jeszcze wykończony. Ale oczywiście zdjęcia zaraz wstawię.
____________________
Jak to wszystko ogarnąć ?
Iwk4 18:29, 09 lis 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
To szare, to ścieżki? Dokąd prowadzą?
Co oznacza przerywana linia?
Pracuj dalej
W telefonie się ładnie powiększa.
Idę do lapka, bo rozładowałam baterię
____________________
Ogródek Iwony II
TeresaK 18:30, 09 lis 2016


Dołączył: 09 paź 2016
Posty: 496
Np. Ta rabatka przed domem wygląda tak:
Wszędzie jest jeszcze bałagan i nie radzę sobie jeszcze z chwastami, bo wszędzie wokół łąki, więc sieją się na potęgę. Ale będzie dobrze. Wierzę w to Acha, ten brzydki płotek zniknie, jak powstanie ogrodzenie. Chroni przed pieskami, które czasami lubią nas odwiedzać
____________________
Jak to wszystko ogarnąć ?
TeresaK 18:35, 09 lis 2016


Dołączył: 09 paź 2016
Posty: 496
A tak wyglądają nasadzenia na lewo od brzozowej:

Oczywiście, hortensji i traw nie mogło zabraknąć wędrując po Waszych ogrodach
____________________
Jak to wszystko ogarnąć ?
TeresaK 18:40, 09 lis 2016


Dołączył: 09 paź 2016
Posty: 496
Z innej perspektywy brzozowa:
____________________
Jak to wszystko ogarnąć ?
ren133 18:48, 09 lis 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Iwk4 napisał(a)

Tereniu, u mnie?
Chyba je zgubiłam

Ale ja radzę sobie tak, jak zadam pytania w kilku wątkach i chcę nadrobić po czasie:
U góry w okienku wpisz Teresak i pokas posty.
Pojawią się wszystkie twoje posty i wszystkie posty, w których występuje twój nick.
O tak:
http://www.ogrodowisko.pl/forum/search?utf8=%E2%9C%93&q=Teresak&search_in=posts&commit=Szukaj

Możesz kliknąć na wątek i cię przeniesie do wątku i twojego postu.
Możesz dalej śledzić wątek od ostatniego twojego postu
Nie wszyscy przecież odpowiadają cytując. Czasami, gdy jest dużo postów - odpowiada się zbiorowo. Albo np. ja po twoim poście przyszłam do ciebie.
Buziak

Aaaaaa, zapomniałam powiedzieć, że ładnie tworzysz ogród. Domagam się więcej fotek

No to mnie uświadomilas po niemal dwóch latach bytności na forum dziękuję Iwonko

____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies