Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe dylematy, czyli jak stworzyć mały ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe dylematy, czyli jak stworzyć mały ogródek

malinia 17:12, 17 lut 2019


Dołączył: 09 cze 2018
Posty: 943
O jakie piękne te pierwsze zawsze takie wyczekane hihi
____________________
Malwina po-nitce-do-klebka
Zuzka25 19:52, 17 lut 2019


Dołączył: 23 paź 2015
Posty: 1007
Wiolka5_7 napisał(a)
Pierwszy krokusik i tulipanki wystawiły noski widzę,że pociachałaś wczoraj roślinki też tak nisko tnę hortensje
jaki porządeczek


Nie mam za dużo miejsca na rabacie i dlatego tnę nisko, choć postanowiłam, że w przyszłym roku już trochę wyżej zetnę. Blisko nas jest śliczny park i tam ogrodnicy pięknie tną hortensję, zawsze podpatruję. Ale one mają z 2,5 metra.
Gdzie chcesz przesadzać hortki? Ja swoje też wiosną będę przesadzać, o pół metra do przodu i ciut szerzej
____________________
Zuzka25 Ogrodowe dylematy czyli jak stworzyć mały ogródek
deszczowymaj 19:55, 17 lut 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Zaznaczam do podglądania

Bardzo ciekawy ogród tworzysz

____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Zuzka25 20:54, 17 lut 2019


Dołączył: 23 paź 2015
Posty: 1007
Zapraszam , nie ma tego za dużo Piękne jeżówki na Twoich zdjęciach Też mam w 5 kolorach, ale wczoraj zauważyłam, że jedne sadzonki jakoś się nie przyjęły, a przynajmniej nie wszystkie. Posadziłam w zeszłym roku i od początki były marne. Zobaczymy czy odbiją na wiosnę
____________________
Zuzka25 Ogrodowe dylematy czyli jak stworzyć mały ogródek
Wiolka5_7 22:12, 17 lut 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20465
Zuzka25 napisał(a)


Nie mam za dużo miejsca na rabacie i dlatego tnę nisko, choć postanowiłam, że w przyszłym roku już trochę wyżej zetnę. Blisko nas jest śliczny park i tam ogrodnicy pięknie tną hortensję, zawsze podpatruję. Ale one mają z 2,5 metra.
Gdzie chcesz przesadzać hortki? Ja swoje też wiosną będę przesadzać, o pół metra do przodu i ciut szerzej

Ja też tnę nisko chcę przesadzić te hortki obok altany na nową rabatę wjazdową nie muszę kupować
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
eVka 14:44, 04 mar 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Macham jakie śliczne maluszki cebulowe na rabatach
____________________
Zuzka25 15:00, 04 mar 2019


Dołączył: 23 paź 2015
Posty: 1007
Teraz już są spore, tylko zdjęć nie robiłam
____________________
Zuzka25 Ogrodowe dylematy czyli jak stworzyć mały ogródek
basia3012 20:34, 05 mar 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9448
Zuzko, o powojnikach odpowiedziałam Ci u mnie. Poczytałam trochę u Ciebie o zmianach w ogrodzie. Będzie fajnie.
Jeśli chodzi o matę, to miałam ją na całym ogródku. Była to grubsza, czarna flizelina. Rok temu, przed Wielkanocą usunęłam sama wszystko. Kilkanaście worków było. Szczególne utrudniała zruszenie ziemi, nawożenie roślin. Ziemia była pod nią zbita, bez przewietrzenia. Jestem zadowolona, że usunęłam. Chociaż pracy było, że hej.
Pozdrawiam.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Zuzka25 21:34, 06 mar 2019


Dołączył: 23 paź 2015
Posty: 1007
basia3012 napisał(a)
Zuzko, o powojnikach odpowiedziałam Ci u mnie. Poczytałam trochę u Ciebie o zmianach w ogrodzie. Będzie fajnie.
Jeśli chodzi o matę, to miałam ją na całym ogródku. Była to grubsza, czarna flizelina. Rok temu, przed Wielkanocą usunęłam sama wszystko. Kilkanaście worków było. Szczególne utrudniała zruszenie ziemi, nawożenie roślin. Ziemia była pod nią zbita, bez przewietrzenia. Jestem zadowolona, że usunęłam. Chociaż pracy było, że hej.
Pozdrawiam.


My nie kładliśmy nigdzie maty. Pouczona na ogrodowisku, że pod matą jest martwa ziemia, nawet nie myśleliśmy o tym
____________________
Zuzka25 Ogrodowe dylematy czyli jak stworzyć mały ogródek
Zuzka25 21:37, 06 mar 2019


Dołączył: 23 paź 2015
Posty: 1007
Effka dla Ciebie wrzucam zdjęcie poglądowe. Wyklina z boku ma 180cm, a jakie tuje są wysokie A jak wprowadzaliśmy się 4 lata temu, to widzieliśmy okna w domu na przeciwko
____________________
Zuzka25 Ogrodowe dylematy czyli jak stworzyć mały ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies