Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe dylematy, czyli jak stworzyć mały ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe dylematy, czyli jak stworzyć mały ogródek

sylwik69 20:35, 14 lip 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Widać ,że jeżówki uwielbiają Ciebie
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Zuzka25 21:42, 14 lip 2019


Dołączył: 23 paź 2015
Posty: 1007
sylwik69 napisał(a)
Widać ,że jeżówki uwielbiają Ciebie


Z wzajemnością. Są piękne i bezproblemowe. I tylko je ślimaki trochę lubią
____________________
Zuzka25 Ogrodowe dylematy czyli jak stworzyć mały ogródek
10:09, 15 lip 2019
Jeżóweczki pięne też dopiero wróciłam z wczasów, czas się rozpakować, nie lubię

Ogród trzeba ogarnąć, bo chwaściki wyjrzały
Zuzka25 10:56, 15 lip 2019


Dołączył: 23 paź 2015
Posty: 1007
MonikA napisał(a)
Jeżóweczki pięne też dopiero wróciłam z wczasów, czas się rozpakować, nie lubię

Ogród trzeba ogarnąć, bo chwaściki wyjrzały

Ja już pierwsze pielenie po urlopie mam za sobą, ale muszę znów powalczyć ze szczawikiem, który pielę i trochę chemią traktuję, bo nie mam na niego siły. Powinnam jeszcze znów zająć się opuchlakami. Zmniejszyłam ich ilość z tyłu ogródka, bo prawie nie mam dziur w hortensjach, za to upodobały sobie róże i coś marna jest w tym roku. Wiosną przesadzałam inne róże w donicach i miały larwy opuchlaków. Opuchlaki mnie prześladują nawet na wakacjach.
____________________
Zuzka25 Ogrodowe dylematy czyli jak stworzyć mały ogródek
11:09, 15 lip 2019
Zuzka25 napisał(a)

Ja już pierwsze pielenie po urlopie mam za sobą, ale muszę znów powalczyć ze szczawikiem, który pielę i trochę chemią traktuję, bo nie mam na niego siły. Powinnam jeszcze znów zająć się opuchlakami. Zmniejszyłam ich ilość z tyłu ogródka, bo prawie nie mam dziur w hortensjach, za to upodobały sobie róże i coś marna jest w tym roku. Wiosną przesadzałam inne róże w donicach i miały larwy opuchlaków. Opuchlaki mnie prześladują nawet na wakacjach.

Oj współczuję ouchlaków, szczerze to najbardziej się ich boję, ja widziałam u siebie larwy komarnicy, ale może podleje wrotyczem. A jak nie to mospilanem. Co stosujesz na opuchlaki?
Zuzka25 21:17, 15 lip 2019


Dołączył: 23 paź 2015
Posty: 1007
MonikA napisał(a)

Oj współczuję ouchlaków, szczerze to najbardziej się ich boję, ja widziałam u siebie larwy komarnicy, ale może podleje wrotyczem. A jak nie to mospilanem. Co stosujesz na opuchlaki?


Nawet nie wiedziałam co to komarnica. Opuchlaki próbowałam ograniczyć w pierwszym roku w żurawkach- wyciągiem z wrotyczu i nicieniami. Nie wiem czy te nicienie w ogóle były żywe jak dotarły do mnie przesyłką kurierska w upały. Rok temu za radą Toszki podlewałam Decisem , a w tym roku próbowałam z Mospilanem.
____________________
Zuzka25 Ogrodowe dylematy czyli jak stworzyć mały ogródek
Zuzka25 21:19, 15 lip 2019


Dołączył: 23 paź 2015
Posty: 1007
____________________
Zuzka25 Ogrodowe dylematy czyli jak stworzyć mały ogródek
Zuzka25 21:20, 15 lip 2019


Dołączył: 23 paź 2015
Posty: 1007
____________________
Zuzka25 Ogrodowe dylematy czyli jak stworzyć mały ogródek
21:33, 15 lip 2019
Ach te jeżówki co to za odmiana. Ładne i nie wysokie.
Zuzka25 21:39, 15 lip 2019


Dołączył: 23 paź 2015
Posty: 1007
Pink Sensation faktycznie niewysokie. Na tym ostatnim zdjęciu może tego nie widać, ale kolor jest energetyczny.
____________________
Zuzka25 Ogrodowe dylematy czyli jak stworzyć mały ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies