Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

pestka56 16:01, 24 maj 2022


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Tak, Elu, to Rhapsody. Ona prawie w cieniu, stąd ten mocny kolor. Żal mi ją stamtąd zabierać, bo straci tę niebieskość w barwie, zjaśnieje.

Super zakupy robisz. Zwracaj uwagę od jakiego producenta są rośliny. Ja się kilka razy nacięła na takie niewiedzieć skąd i teraz bardzo uważam co biorę.
W tym roku jeszcze żadnego krzaka nie kupiłam, ale mam miejsce, a nawet dziury do zapchania. Pewnie na początku czerwca pojadę do Kryta i innych szkółek w okolicy.
____________________
Kasia
ElzbietaFranka 18:00, 24 maj 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Kasiu byłam w Melonie i znowu nakupilam Rododendron"Astrid" 2 szt bardzo ładny kolor. 2 szt klonów palmowych no i dokupiłem traw 5 szt hakomek Beni kaze.
Chce wyrzucić wszystkie juki i zastąpić hakomkami.



Te

Mam cały balkon zawalony zakupami i jeszcze moje flance osobiście wysiane szałwia oznaczona i jeżówki.
W słoiku bananowa

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
greg66 20:44, 24 maj 2022


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Elu u mnie też susza, azalie drzewiaste podlewam a kwiaty i tak kiepskie, a hakonki też kupuję, bo w moje kostzrewy sine wlazła jakaś trawa pospolita i je zagłuszyła, niestety akcja nie przyniosła spodziewanego rezultatu i będę zamieniał.
Pozdr
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Monia81 21:03, 24 maj 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8002
Piękna ta Watanabe u Ciebie Elu i lilaki Palibiany też cudne, z 1,5 metra objętościowo już będą miały może? nie wiem ile miejsca swojemu zostawić? i zakupki były, ładne egzemplarze ci się trafiły pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
gobasia 07:04, 25 maj 2022


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Kalina ma piękne zielone listki .Mojej cos podsychają,jak myślisz od czego?
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
ElzbietaFranka 08:19, 25 maj 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
gobasia napisał(a)
Kalina ma piękne zielone listki .Mojej cos podsychają,jak myślisz od czego?



Basiu podłej dobrze. I zobacz pod spód liścia czy tam nie ma przędziorków. Moja posadzona obok oczka suchego w którym wiosna była non stop.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
gobasia 10:54, 25 maj 2022


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Elu podlewam ... w ub roku była sadzona ,jeszcze się dobrze nie ukorzeniła.Może za mało dostawała wody? Zerknij u mnie
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
pestka56 13:05, 25 maj 2022


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Rozpusta, Elu, zakupowa

Leje deszcz aż szumi od pół godziny. Cała noc też padało, ale do południa wsiąkło wszystko.
Mam nadzieję, że pada też u ciebie i wszędzie gdzie tej wody potrzeba
____________________
Kasia
anabuko1 14:45, 25 maj 2022


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23497
ElzbietaFranka napisał(a)
Kasiu byłam w Melonie i znowu nakupilam Rododendron"Astrid" 2 szt bardzo ładny kolor. 2 szt klonów palmowych no i dokupiłem traw 5 szt hakomek Beni kaze.
Chce wyrzucić wszystkie juki i zastąpić hakomkami.



Te

Mam cały balkon zawalony zakupami i jeszcze moje flance osobiście wysiane szałwia oznaczona i jeżówki.
W słoiku bananowa


Ale piękne roślinne zakupy.
Szalejecie.
Fajny pomysł z tym zastępstwem juk.
Dobrze czytam 2 klony palmowe kupiłaś ? Fajnie
a pokażesz je ?
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
jolanka 15:27, 25 maj 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Elu, pięknie kwitnie ta Kalina. U mnie odwrotnie, Watanabe myśli jeszcze, a Kilimandżaro już cieszy kwieciem.
Klony już sobie odpuściłam, nie dają rady, już 4 musiałam wyciąć i spalić z powodu werticiloza
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies