Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

ElzbietaFranka 19:59, 13 paź 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Cd










To drzewo to metasekwoja bardzo gęsta przycinana.

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
eda 20:00, 13 paź 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Koronki , marcinki śliczności i jesienny zwłaszcza urzekają mnie okręgi
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Magleska 20:17, 13 paź 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18391
Ela byłaś w moich stronach szkoda ,że wcześniej nie zajrzałam,bo może namówiłabym Cię na spotkanko u Kapiasa byłam w niedzielę na spacerku -tylko jeden minus -było bardzo dużo ludzi ,aż zle się oglądało

w Twoim ogrodzie jesień masz piękną
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
ElzbietaFranka 22:06, 13 paź 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Magleska napisał(a)
Ela byłaś w moich stronach szkoda ,że wcześniej nie zajrzałam,bo może namówiłabym Cię na spotkanko u Kapiasa byłam w niedzielę na spacerku -tylko jeden minus -było bardzo dużo ludzi ,aż zle się oglądało

w Twoim ogrodzie jesień masz piękną


Magda nie dałoby rady wycieczka kieruje się zasadami trzeba się trzymać razem. Byliśmy z osobami niepełnosprawnymi więc wiesz więcej jeżdżenia niż chodzenia.
W przyszłym roku jadę w góry o tej porze jeszcze nie wiem w jakie ale w góry.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Kordina 01:20, 14 paź 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
Wycieczka świetna, a marcinki takie jak ma Sylwie też szukałam w internecie, bardzo fajny kolorek.
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
ElzbietaFranka 18:47, 14 paź 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Kordina napisał(a)
Wycieczka świetna, a marcinki takie jak ma Sylwie też szukałam w internecie, bardzo fajny kolorek.



Trudno złapać ładne marcinki. Kiedyś te stare były ładne. Teraz odmian dużo, ale żadne nie mają nazwy.
U mnie późno kwitną połowa października info niektóre ledwo ledwo kwitną.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 19:01, 14 paź 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
eda napisał(a)
Koronki , marcinki śliczności i jesienny zwłaszcza urzekają mnie okręgi



Eda jest tam bardzo ładnie. Fotki nie oddają widoku tego pięknego miejsca. Owszem zakątek, kręgami ma swoj klimacik.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Gosialuk 23:00, 15 paź 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Ciekawa wycieczka, koronki śliczne, chociaż to nie moja bajka. Astry u Sylwii piękne, widziałam na żywo. Twój nowy kolor ma podobny, ciekawe jak będzie rósł. Bo to co piszesz o skarlaniu astrów to prawda. Też kiedyś kupiłam niebieskiego niziutkiego, a potem urósł wysoki.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
ElzbietaFranka 23:35, 15 paź 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Gosiu mam marcinki wysokie i niskie. Niskie to te starsze ok 10 lat. Później przyszła moda na astry więc zaczęła się produkcją różnych kolorów.
Wysokiego nikt nie kupi bo co to za kwiat który od dołu łysieje więc trzeba skarlic.
Na szczęście przez kłącza się rozrastają, wysoką i gęsta Kępa ładnie wygląda.

Koronka kiedyś były modne. Te koronki ładnie zrobione rękodzieło a nie jakiś tam haft chiński.
Ja też nie przepadam, ale jakiś mały akcent na mebelkach może być.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Basieksp 00:01, 16 paź 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10196


Jeden błotny już dostaje kolorków. Obok po lewej chyba wypadnie zbrazowialmi chyba schnie nie wiem jaka przyczyna



Znalazłam Twojego dąbka, pięknie się przebarwia no ten mój biedak zielony, w zeszłym roku coś tam mu się przebarwiło ale też słabo, wierzba go zagłuszała.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies