Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

Karol99 15:42, 02 sty 2017


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Skalniak mnie bardzo zachwyca.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
kinia111 16:53, 02 sty 2017


Dołączył: 14 lis 2016
Posty: 445
Śliczne masz kwiaty w domu bardzo zadbane i dlatego tak ładnie kwitną. A ten skalniak to potęga bardzo mi się podoba.
____________________
Kinga Ogród to moja bajka
MirellaB 16:57, 02 sty 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Pierwszy kwiat śliczny.
Grudnika miała dużo większego i pięknie kwitł, a aloes też był sporo większy. Obecnie żadnego z nich już nie mam.
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
marzena1702 18:41, 02 sty 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 51
Elu, właśnie skończyłam długi spacer po Twoim pięknym ogrodzie. Piękne kwiaty, skalniak po prostu brak słów.
____________________
Marzena-moje cztery ary szczęścia
ElzbietaFranka 20:01, 02 sty 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13839
Jeszcze zapomnialam ze mam duzego grubosza ma ok 20 lat a moze i wiecej. Stoi na klatce schodowej zawsze w tym samym miejscu.
Chorowal i znowu sie odrodzil. Mial na sobie i w sobie rozne robactwo najgorsze to czerwce.Kilka razy byl przerzadzany przycinany - zeby sie nie przewrocil - teraz czuje sie dobrze.
Ma trzy grubasne pnie.






Na zakonczenie wstawiam jeszcze raz bugenwille kwitnaca.




Obecnie bugenvilla - drapak przystrojony z nowymi liscmi. W lecie bedzie jeszcze ladniejsza niz wyzej. Bo co roku eksperymentuje z przecinka.







____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 20:04, 02 sty 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13839
To juz chyba wszystkie kwiady doniczkowe jakie mam. Jeszcze mam cztery juki, zreszta bardzo ladne,a,e nke bede zamieszczac, bo juka to jak chwast kazdy ja ma. Obcinam pioropusz i znowy czupryna urosnie
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 20:15, 02 sty 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13839
Ato fotka bambusów ktore dzisiaj zrobilam. Rosna nie daleko wiec pokazuje, kilkakrotnie przemarzaly i odbijaly rosna dobrze.
Fotka zrobiona o zmierzchu ale cos tam widac.




____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
kerii 14:59, 04 sty 2017


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Witam Noworocznie w Twoim ogrodzie , szybciutko się po nim przespacerowałam Masz bardzo ładny ogród a najbardziej podoba mi się skalniak lubię takie kamienne klimaty. Z resztą chyba podobne mamy upodobania roślinne Róże, hortensję, trawy.
W tym tzn w tamtym roku zafiksowałam się zwłaszcza na hortensje piękne mało wymagające, jeżeli w ogóle można tak powiedzieć o jakiejś roślince w sumie każda potrzebuje troski.
Co do róży o którą pytałaś nie za wiele mogę o niej powiedzieć, rośnie u mnie od zawsze, dla mnie jest z gatunku NN tych po dziadziusiowych kiedyś została posadzona przez rodziców z kawałka od dziadka z ogrodu i rośnie z resztą wszystkie moje róże to NN, przeważnie kupowane w marketach za parę groszy.
Dzięki za wizytę u mnie i zapraszam jeszcze Życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku i nowy sezonie ogrodowym
____________________
Jola Moja glebo terapia
Makao_J 18:02, 04 sty 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Bambusy są fajne ale tematykę ogrodu trzeba mieć też odpowiednią.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
AngelikaX 20:53, 04 sty 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
ElzbietaFranka napisał(a)


Na zakonczenie wstawiam jeszcze raz bugenwille kwitnaca.











piękny na Fuertaventura widziałam gigantyczne okazy od razu wakacji mi się zachciało
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies