Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

ElzbietaFranka 23:25, 23 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13839






____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 23:31, 23 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13839
Bardzo maleńka hosta chyba najmniejsza







Trochę innych kwiatów przed wjazdem

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
pestka56 08:36, 24 cze 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Fioletowo kwitnące pałki przy wodzie to co, Elu?

Moje jeżówki od Rosy jeszcze nie kwitną. Za to przepięknie rozkwitły ciemne niebieskie i fioletowe ostróżki
____________________
Kasia
anabuko1 10:01, 24 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23477
ElzbietaFranka napisał(a)
Bardzo maleńka hosta chyba najmniejsza







Trochę innych kwiatów przed wjazdem


Wszystko piękne !
I ogrodowe i różane i hostowe
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
ElzbietaFranka 13:09, 24 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13839
pestka56 napisał(a)
Fioletowo kwitnące pałki przy wodzie to co, Elu?

Moje jeżówki od Rosy jeszcze nie kwitną. Za to przepięknie rozkwitły ciemne niebieskie i fioletowe ostróżki






Kasiu jak widzisz rosną w dobrym miejscu moje już 2 sezon. Ostróżki też dostałam ale z tych jasnych bardzo ładnie kwitły. Po przekwitnięciu muszę je scalić aby były wszystkie razem jak jeżówki.

Kasiu to krwawnica. Długo kwitnie.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
KasiaLangier 13:21, 24 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Chciałam sie przywitać Do Twojego pięknego ogrodu przyciągnęła mnie nazwa wątku, masz piękne miejsce do życia , a ptaki uwielbiam Odkryłam, że mam nowy przychówek i chodzę w ogrodzie na paluszkach..
Przy okazji chciałam zapytać, jak nazywa się ta róża, bo chyba mam taka samą, miała być pnąca ?


____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
ElzbietaFranka 17:54, 24 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13839
KasiaLangier napisał(a)
Chciałam sie przywitać Do Twojego pięknego ogrodu przyciągnęła mnie nazwa wątku, masz piękne miejsce do życia , a ptaki uwielbiam Odkryłam, że mam nowy przychówek i chodzę w ogrodzie na paluszkach..
Przy okazji chciałam zapytać, jak nazywa się ta róża, bo chyba mam taka samą, miała być pnąca ?


Ta róża to "Novalis" mam ją właściwie od sierpnia zeszłego roku uwila ładny krzak w wysokości 90 cm. Róże dopiero pokazują swoje walory od 3 sezonu. Jest ładna i dosyć długo trzyma kwiaty mam jeszcze jedna o podobnym kolorze o innym splocie platkow. Nowalis rabatowa ta ponizej wielkokwiatowa.



Nazwa mojego wątku bo pełno ptaków mam wszędzie a szczególnie w tujach co drugie drzewo to gniazdo. Mają tutaj oaze spokoju jak przyjeżdżam na działkę jestem dla nich intruzem.

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
KasiaLangier 20:38, 24 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
ElzbietaFranka napisał(a)

Dziękuję Elu za odpowiedź, róża miała identyczne pączki i miała być niebieska Jak to róża, na razie jest różowa zdjęcie umieściłam w swoim wątku
To, że ptaki lubią robić gniazda w tujach jest dla mnie świetną wiadomością, bo przynajmniej tuje posadzone w lesie przez poprzedniego właściciela przydadzą się do jakiegoś szlachetnego celu
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Gosialuk 20:56, 24 cze 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Ale piękna ta oaza spokoju. Róże śliczne.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
ElzbietaFranka 22:15, 24 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13839
Gosialuk napisał(a)
Ale piękna ta oaza spokoju. Róże śliczne.




Oj Gosiu czy mam taką oazę może kiedyś. Staram się teraz tak wszystko zrobić aby mieć spokój. Na niektóre rabaty teraz tylko zaglądam i tak powinno się robić dopiąć na ostatni guzik u spokój.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies