Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

Anusia 14:27, 29 cze 2019


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Ela u mojego sąsiada juki tak kwitną. Ma tylko trzy ale potężne.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
pestka56 15:31, 29 cze 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Dziś w Górze Kalwarii przy kilku posesjach juki widziałam kwitnące jak szalone, wilkie, puchate od kwiatów. Piękne, choć ja juk nie lubię.
____________________
Kasia
Dorota123 21:31, 29 cze 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
W naszym społeczeństwie jest sporo bezmyślnych ludzi, komu przeszkadzał ten stary dąb. Niestety czasem głupota ludzka jest bezkresna.

Piękne macie nasadzenia w mieście, a Twoje różyczki ślicznie i obficie kwitną. U mnie kilka kwitnie, kilku słoneczko upaliło wierzchołki i nie zakwitły.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
ElzbietaFranka 23:46, 29 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13828
Dorota123 napisał(a)
W naszym społeczeństwie jest sporo bezmyślnych ludzi, komu przeszkadzał ten stary dąb. Niestety czasem głupota ludzka jest bezkresna.

Piękne macie nasadzenia w mieście, a Twoje różyczki ślicznie i obficie kwitną. U mnie kilka kwitnie, kilku słoneczko upaliło wierzchołki i nie zakwitły.





Dorotka to nie pierwszy raz. Dorosły tego nie zrobil. Wcześniejsze wakacje pętają sie mlokosy piją, palą papierosy tak jak wszędzie. Jeden drugiego podpuszcza dziewczyny też nie lepsze.
To jest taka uliczka samochody tam nie jeżdżą. Osiedle rządowe Miler tam mieszka nie raz go spotykam na spacerze ma fajnego pieska.

Dorotka bardzo sucho. Podlewalismy i to solidnie w środę dzisiaj w południe jak przyjechałam to ręce opadły róże ciemne troche przypalone jasne się trzymają inne rośliny omdlały. W doniczkach w cieniu też.
Słońce i silny wiatr robi swoje.







____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 23:54, 29 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13828
Anusia napisał(a)
Ela u mojego sąsiada juki tak kwitną. Ma tylko trzy ale potężne.




Bardzo lubię juki są bezproblemowe jedynie ciężko jest z rozetami przekwitły mi.
Zawsze wtedy je porzadkuje. U mnie są dosyć spore i mają dużo nowych rozet trzeba będzie porozsadzac. W tym roku wyjątkowo duże i dużo kwitnących








____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Mirka 23:58, 29 cze 2019


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Widzę że też spać nie możesz
Elu czy ty dzieliłaś może Juki?
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
ElzbietaFranka 09:27, 30 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13828
Mirka napisał(a)
Widzę że też spać nie możesz
Elu czy ty dzieliłaś może Juki?




Mirka nie dzielilam. W tym roku po przekwitnięciu jak bede usuwać rozety przekwitłe to zobacze.
Mirka ciężką to praca z jukami taka jak z trawami aby je podzielic więc nie Kwapień się do podzialu, ale muszę to kiedyś zrobić bo są bardzo gęste.

Taki jest mój rytm wszyscy śpią, a ja buszuje po domu zawsze tak było. Nie raz w ciągu dnia muszę pół godziny poświęcić na sen. Bo zasypiam na stojąco.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
anabuko1 10:58, 30 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23471
ElzbietaFranka napisał(a)





Dorotka to nie pierwszy raz. Dorosły tego nie zrobil. Wcześniejsze wakacje pętają sie mlokosy piją, palą papierosy tak jak wszędzie. Jeden drugiego podpuszcza dziewczyny też nie lepsze.
To jest taka uliczka samochody tam nie jeżdżą. Osiedle rządowe Miler tam mieszka nie raz go spotykam na spacerze ma fajnego pieska.

Dorotka bardzo sucho. Podlewalismy i to solidnie w środę dzisiaj w południe jak przyjechałam to ręce opadły róże ciemne troche przypalone jasne się trzymają inne rośliny omdlały. W doniczkach w cieniu też.
Słońce i silny wiatr robi swoje.








Nie mamy łatwo z tym upałem i susza w tym roku.
Ale twój jest piękny.
Piękne te białe róże.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
ElzbietaFranka 11:43, 30 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13828
anabuko1 napisał(a)

Nie mamy łatwo z tym upałem i susza w tym roku.
Ale twój jest piękny.
Piękne te białe róże.




Aniu podlewamy non stop i dlatego jeszcze zielono. Susza ogromną. Mój trawnik podlewany a wczoraj po 2 dniach widać w niektórych miejscach przysychal wiatr i słońce robią swoje. W porę został podlany i widzę rano, że odżył.

Dzisiaj znowu nie do zniesienia z domu wyjść się nie da nawet w cieniu upał. Pod wieczór komary tną i to taka radość. Mam zapóźnienia w pracach ze względu na te upały niedokończone dwie rabaty tam gdzie wrzosy, rosną w panoszącej się trawie. Nie tknęłam jeszcze tego miejsca w tym sezonie. Zamierzałam ja przerobić aby mieć spokój na kilka lat.
Może jesienią.

Dzięki Aniu później zobaczę co u ciebie.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 11:48, 30 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13828






____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies