Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

ElzbietaFranka 11:43, 20 paź 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13859
waldek727 napisał(a)
Właśnie. Starałem się je dostrzec w Twoich pięknych jesiennych barwach, a one stoją sobie na tarasie. Piękne!




Waldek ta Watanabe wiosna przesądzona byla i trochę ruszyła ze wzrostem, ale nie wiem czy słoneczna miejscówka jej będzie dobrze służyć.

Mam dużo iglaków takie było założenie i tak nie za bardzo mam gdzie sądzić liściaste na rabatach ciągle jestem w rozterkach gdzie co posadzić. Planistyka u mnie leży. A też nie chce już więcej rabat robić bo to dodatkowy kłopot.
Nowa będzie ze świerkiem srebrnym bo świąteczny rośnie w donicy i trawami których mam sporo. Wiosna siekiera odrąbie z korzenia i posadzę wszystko to co mam w donicach i nie wiem gdzie posadzić.

Wg mnie to co oglądałam kaliny pogodowe czy perukowce wybiorę perukowce. Watanabe okwitnie i do widzenia ma ładnie zwisające liście, ale perukowce cały sezon piękne.
Niektóre rośliny są przereklamowane albo ja nie potrafię się nimi zajmować. Np czarny bez (brązowe liscie nie pamiętam nazwy) stercza dwa badyle od 3 lat
I tylko zajmują miejsce. Wiosna wykopie.

Zrobię fotkę tego mojego malenstwa watanabe.

Miłej niedzieli
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Ania111 18:13, 20 paź 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Ela .
Jak Ty masz pięknie.
Każda pora jest śliczna
Masz bardzo urokliwy ogród

Bardzo lubię do Ciebie zaglądać
____________________
Ania Spelnione marzenie
ElzbietaFranka 19:51, 20 paź 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13859
Ania111 napisał(a)
Ela .
Jak Ty masz pięknie.
Każda pora jest śliczna
Masz bardzo urokliwy ogród

Bardzo lubię do Ciebie zaglądać




Aniu bardzo dziękuję. Też zaglądam do Ciebie i innych ogrodów prawie każdy wieczór, ale przeglądając nie robię tego po lepkach to trwa i później mi brak czasu na wpisy.
Mam ogród i dużo obowiązków domowych więc tylko zostaje wieczór.

Dzisiaj podlalismy wszystkie zimozielone bo sucho i nie wiadomo czy deszcz nam napada na tyle aby mogły przy słonecznej pogodzie pobierać wodę z ziemi z niższych partii. Wolę teraz nalać wody niż później jak zimno.

Dzisiaj piękna pogoda oby jak najdłużej tak było.

Trochę fotek może się powtarzam, ale trudno jesień ma swoje prawa, że codziennie się wszystko zmienia szczególnie w kolorach.

To miskant vanilla sky piękna trawka chyba już pokazywałam ale jak zaczęła wiechcie wypuszczać teraz ma seledynowe wiechy przechodzące w biel. Fotka tego nie oddaje. Fotka 1 i 2, 3 - to Memory.







____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Ania111 19:59, 20 paź 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
ElzbietaFranka napisał(a)




Aniu bardzo dziękuję. Też zaglądam do Ciebie i innych ogrodów prawie każdy wieczór, ale przeglądając nie robię tego po lepkach to trwa i później mi brak czasu na wpisy.
Mam ogród i dużo obowiązków domowych więc tylko zostaje wieczór.

Dzisiaj podlalismy wszystkie zimozielone bo sucho i nie wiadomo czy deszcz nam napada na tyle aby mogły przy słonecznej pogodzie pobierać wodę z ziemi z niższych partii. Wolę teraz nalać wody niż później jak zimno.

Dzisiaj piękna pogoda oby jak najdłużej tak było.

Trochę fotek może się powtarzam, ale trudno jesień ma swoje prawa, że codziennie się wszystko zmienia szczególnie w kolorach.

To miskant vanilla sky piękna trawka chyba już pokazywałam ale jak zaczęła wiechcie wypuszczać teraz ma seledynowe wiechy przechodzące w biel. Fotka tego nie oddaje. Fotka 1 i 2, 3 - to Memory.










Zdjęcie trawek super ,
Ale nadal będę się bronić przed trawami
Co prawda nie wiem na ile jeszcze starczy mi siły - bo są na prawdę piękne

Ja też nie mam zbyt wiele czasu ,
i doskonale Cię rozumie
Praca , dom , dzieci , pies i działka w weekend


____________________
Ania Spelnione marzenie
eVka 20:02, 20 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Elu, zaglądam do Ciebie regularnie ale jakoś nie piszę ale dzisiaj pod wpływem tych cudnych kolorowych zdjęć nie mogłam się powstrzymać Green Pillar pięknie się przebarwia!
Podobnie jak Ty wczoraj podlewałam zimozielonr, konewki, deszczówka z baniaków i rodki i inne podane
Mój Memory zupełnie inny hmmm, już cały żółty i kwiatostany takie waniliowe puchate.
____________________
ElzbietaFranka 20:07, 20 paź 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13859
CD

A to moja kalina watanabe jeszcze malenka mam nadzieję że się doczekam dużego krzaka.





Wczoraj bez liści dzisiaj znowu pełno.





____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Ania111 20:09, 20 paź 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Ela ,
Ta aleja z brzozami cudowna ,
Ile Ci się mieści na tej działce ,
Jak dużą mam tą działkę
____________________
Ania Spelnione marzenie
ElzbietaFranka 20:15, 20 paź 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13859
effka napisał(a)
Elu, zaglądam do Ciebie regularnie ale jakoś nie piszę ale dzisiaj pod wpływem tych cudnych kolorowych zdjęć nie mogłam się powstrzymać Green Pillar pięknie się przebarwia!
Podobnie jak Ty wczoraj podlewałam zimozielonr, konewki, deszczówka z baniaków i rodki i inne podane
Mój Memory zupełnie inny hmmm, już cały żółty i kwiatostany takie waniliowe puchate.





Mój też żółty jak cytryna zobacz

To fotka zrobiona w czwartek



Poniżej dzisiaj





____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 20:20, 20 paź 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13859
Ania111 napisał(a)
Ela ,
Ta aleja z brzozami cudowna ,
Ile Ci się mieści na tej działce ,
Jak dużą mam tą działkę



Aniu moja działka jest długa 85 metry ma ok 4200 M2.








____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Ania111 10:03, 21 paź 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
ElzbietaFranka napisał(a)



Aniu moja działka jest długa 85 metry ma ok 4200 M2.











Oj na takich merażach można poszaleć ,
Ja mam 3420 m/2 ale jest długa 150 m

Nie wiem kiedy dotrę do końcA hihihi
A TAKIE EFEKTY JAK TWOJE TO CHYBA ZA 50 LAT
____________________
Ania Spelnione marzenie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies