Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

Ania111 08:14, 27 paź 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Witaj Elu

Oj bardzo się cieszę z nowych fotek .
Zaglądałam do Ciebie a tu nic

Takie piękne widoczki
Podziel się

A tu taka niespodzianka .
Tyle fotek
Super
I dziękuję
____________________
Ania Spelnione marzenie
Milka 09:19, 27 paź 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Elu, pięknie pokazane
Liści też masz od groma. Ja akurat uwielbiam grabić. W tym roku mam choć mniej igieł, po ubiegłorocznym podcinaniu. Firma jeszcze wpadnie i mi to wielkie drzewo przytnie, będzie mniej liści, spadłych gałęzi, już w tym roku było lżej
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
gosika67 09:47, 27 paź 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Cześć Elu klony u mnie też szybko obleciały ( mam ich mało) myślę na wiosnę dokupić, na brzozach u sąsiada jeszcze mnóstwo liści, czekam jak spadną. Jeszcze nie grabiłam w owocowym.
Perukowiec, krzewuszka zadziwiają , jeszcze tyle liście no i fajnie, bo kolorystyka bogata. Podobają mi się u Ciebie te drzewka kolumnowe. Trawy Twoje to jak zwykle bajka , nic dodać nic ująć.Jak prace na wrzosowisku, bo nie widziałam , czyżbym przegapiła coś? U nas dzisiaj słonecznie, ciepło, trochę wiaterek, ale nie dużo.
Wczoraj ( chyba ostatni raz) kosiłam trawniki i sadziłam szafirki i koronę cesarską ( nigdy nie miałam) i jestem bardzo ciekawa jak sobie u mnie poradzi.
Mój dereń jeszcze ma liście.Świetne te gałęzie czerwone, same w sobie bez liści mają tyle uroku.Róże też zaczynają ponownie kwitnąć i o dziwo sasanka się pojawiła.
Właśnie co do kompostu też muszę pod krzaki wrzucić, wczoraj brakło dnia.To tyle, fotki ogrodu, barwy przepiękne. Buziaki.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
ElzbietaFranka 12:22, 27 paź 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Witam będę trochę później teraz podlewam tuje bo lepiej teraz jak 22 w cieniu niż za tydzień brrr. Jest wietrznie,ale.wietrznie

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
greg66 16:19, 27 paź 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4564
No i piękny obrazek tu zaserwowałaś
Pozdrawiam, u mnie też wietrznie
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Magleska 18:26, 27 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18380
Elu te buki kolumnowe z hortensjami pięknie wyglądają liście póki suche mają urok
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
anabuko1 18:33, 27 paź 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23497
ElzbietaFranka napisał(a)
Liści sporo bo brzozowe najdłużej utrzymujące się na drzewie i mąkę więc trzeba kilka razy w miejsce przegrania aby je zebrać. Na szczęście eM wsiada na traktorek i zbiera ja tylko wygrabia blisko drzew.



Klon obleciał prawie w 98 proc. Metasekwoje igły żółkna wlasciwie przebarwiają się na pomarańczowo i opadaja



Miluś nie jestem mistrzem fotografii cykam tak jak widzę.


Elu pokazałaś nam przepiękne kolorki jesieni.
Ale ta żurawka najbardziej mnie zachwyca.
Cuudna odmiana
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Ania111 18:34, 27 paź 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
ElzbietaFranka napisał(a)
Witam będę trochę później teraz podlewam tuje bo lepiej teraz jak 22 w cieniu niż za tydzień brrr. Jest wietrznie,ale.wietrznie



Ela .
Bardzo dziękuję
To zdjęcie to 2 lata do przodu moją rabata
Zamiast buków mam dęby kol5mnowe Pillar.
Ale jestem Ci wdzięczna

Czy masz jeszcze coś tam posadzone ?
____________________
Ania Spelnione marzenie
ElzbietaFranka 19:51, 27 paź 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Magleska napisał(a)
Elu te buki kolumnowe z hortensjami pięknie wyglądają liście póki suche mają urok





Madziu to nie są buki. To są dęby błotne grinn pilar a buki są inne

To jest buk fota ze zeszłego roku

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 19:57, 27 paź 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Ania111 napisał(a)


Ela .
Bardzo dziękuję
To zdjęcie to 2 lata do przodu moją rabata
Zamiast buków mam dęby kol5mnowe Pillar.
Ale jestem Ci wdzięczna

Czy masz jeszcze coś tam posadzone ?



Pomiędzy drzewkami nic nie rośnie to żwirowisko. Między dębami a hirtensjamiw stronę oczka jest ok 2 m odleglosci, między hortensjsmi a oczkiem ok 1,5 m
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies