Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

ElzbietaFranka 12:22, 03 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
Otrzymałam przed chwilą paczkę jestem bardzo zadowolona z roślinek i jak zapakowane perfekcja za każdym razem.



____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
gobasia 12:40, 03 cze 2020


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Paczka dobrze zapakowana ,roślinki też chyba dorodne.Gdzie zamawiałaś?

Łaczka jest wyjatkowa ..Elu odwoziłam corke ,i tych łączek w Warszawie jest coraz więcej? czy tylko tak mi się wydawało?
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Agania 15:06, 03 cze 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Elu na widok takich zakupów aż serce się cieszy
Ach łączki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
ElzbietaFranka 15:32, 03 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
gobasia napisał(a)
Paczka dobrze zapakowana ,roślinki też chyba dorodne.Gdzie zamawiałaś?

Łaczka jest wyjatkowa ..Elu odwoziłam corke ,i tych łączek w Warszawie jest coraz więcej? czy tylko tak mi się wydawało?



Tak paczka dobrze zabezpieczona. To Albamar na stronie mają mnóstwo roślin i bardzo dobrze opisane. Czekałam ponad 2 tygodnie ale uprzedzają o tym. Dużo roślin mam od nich na skalniaku i traw np Rosi w zeszłym roku otrzymałam. Pięknie odbiły.
Nie wolno zamawiać roślin wczesną wiosną nigdzie bo te rosliny dopiero z ziemi wychodzą. Roślina musi mieć już nad korzeniem czuprynę to oznacza, że dobrze ukorzeniona.

Warszawa jest "zarośnięta" dopiero zaczynają kosić. Kaczki to prawda jest ich dużo. Najładniejsze te osiedlowe bo zadbane.

Basiu pozdrawiam

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Mirka 17:50, 03 cze 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
ElzbietaFranka napisał(a)
Otrzymałam przed chwilą paczkę jestem bardzo zadowolona z roślinek i jak zapakowane perfekcja za każdym razem.




Elu zacne zakupy
W A. zamawiałaś?
Piękna ta łączka
Ja teraz lasek brzozowy obsadzam hostami. Co tam jeszcze będzie rosło?
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
greg66 18:15, 03 cze 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Ela no zacny zakup
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
ElzbietaFranka 20:30, 03 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
greg66 napisał(a)
Ela no zacny zakup





Napisałam do ciebie abyś zobaczył jakie rośliny i jak zapakowane moze przesyla doświadczona i powazna szkółka. Bo to co ty dostałeś to jakieś śmieci, ale małe szybciej się przyjmują i dobrze potem rosną.

Jutro jadę sądzić jeszcze mam pielenie.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 20:34, 03 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
Agania napisał(a)
Elu na widok takich zakupów aż serce się cieszy
Ach łączki



Bardzo się cieszę szczególnie z gaury która ma dorodne krzaczki.
Też jestem ciekawa kocimiętki bo mam jej dużo ale inne odmiany. Kocimiętką nie zastąpiona na suche miejsca.
Nachyłek też taki nie typowy. Mam duzo krzaków a nie mam właśnie dużo bylin i trzeba teraz się za kupno wziąć.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
hankaandrus_44 21:27, 03 cze 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Elu, jak chcesz nasiona orlików ode mnie to masz zapewnione. Tylko musisz poczekać na nasiona, aż dojrzeją. No i będzie większy luz na poczcie.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
ElzbietaFranka 21:32, 03 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
hankaandrus_44 napisał(a)
Elu, jak chcesz nasiona orlików ode mnie to masz zapewnione. Tylko musisz poczekać na nasiona, aż dojrzeją. No i będzie większy luz na poczcie.




Haniu nie ma sprawy. Jak masz nadwyżkę to wszystko przyjmę. Te co mam to od Sylwii też ładne. Mam dużo miejsca to mogę wysiewać. Zaczekam wiem, że po okwitnieciu i muszą ciut wyschnac
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies