Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

zawitka 09:44, 06 cze 2020


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14045
Ładny widok
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
greg66 21:07, 06 cze 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Elu jak pisdudus dołoży to wykopię spory stawek, ale co dalej?
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
ElzbietaFranka 22:44, 06 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13859
greg66 napisał(a)
Elu jak pisdudus dołoży to wykopię spory stawek, ale co dalej?




Taak z naszych budżetowych pieniedzy. Niech wyłoży że swojej kasy.

Zrobienie oczka takiego jak moje to ok 10 tys jak nie więcej. Koparka,robotnicy wykopanie, wyprofilowanie, guma epdm, kamienie, filtr, rośliny.
Oczko wg pisdudusia ma służyć zbieraniu wody tylko, że wodę trzeba dolewać do oczka bo po 2 tygodniach upału wody ubywa ok 15 cm więc trzeba ją dolewać a skąd z kranu. Jak nie masz studni to nie należy się rzucać na oczko.
Facet palnie bzdurę i wszyscy łykają.

Lepiej jakby dofinsowywali studnie tylko jak ja już mam to powinnam też dostać zwrot kosztów.

Nie mowil, że na oczko trzeba mieć pozwolenie budowlane lub zgłoszenie w zależności od M3.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 23:54, 06 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13859
Dzisiaj znowu się narobiłam, ale jeszcze jutro i koniec. Opryskam róże wrotyczem na mszyce nie wiem czy to coś da. Jest tyle mszyc, że musiałabym codziennie pryskać rośliny. Mrówki latają za nimi jak oszalałe. Mam dużo mrowisk na skalniaku zatrzęsienie.

Margaretki i orliki u mnie rosną wszędzie tak się sieją.



Irysy były przesadzane z koniecznosci jak kwitły








____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
hankaandrus_44 00:05, 07 cze 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Ja dziś mrówki ze szklarni wypraszałam poza ogród, Pod doniczkami sobie urządziły porodówkę. 2 donice jajeczek na drogę dla ptaszków wyrzuciłam.

Też miałam dziś fuul roboty, jutro będzie relaks, tylko oprysk na mszyce, i inspekcja na rabatach.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
gosika67 17:09, 07 cze 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Ela cmok wszystko zachwyca .
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
ElzbietaFranka 17:35, 07 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13859
Padało, ale mogło by lepiej. U Mirki pewnie dobrze podlalo bo stąd przyszło.
Każda kropla cenna, ale roku i inne krzaki idę zaraz podlać.
Teraz slonce swieci i bardzo parno.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Anusia 22:44, 07 cze 2020


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Bardzo parno i u nas. W czwartek byłam podłamana jak zobaczyłam moje przesadzone w kwietniu roślinki. Cały dzień wiało a ja zajęta domowymi porządkami nie zrobiłam codziennego obchodu. Wieczorem wszystko wręcz zwiędło. Podlewałam cały ogród. Rano mi ulżyło jak rośliny odżyły a w dodatku poranek zaczął się deszczowo.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
ElzbietaFranka 23:09, 07 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13859
Po małej ulewce przyszła potężna burza. Jak jechaliśmy do Wawy to pełno listowia i odlanych gałązek na drodze. Zalesie drogi zalane pewnie liście zapchały studzienki.
Tym razem burza przeszła od strony Kasi Pestki, takie pioruny z grzmotem dobrze podlalo. Bardzo się cieszę.

Dobrej nocy
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Dorota123 13:05, 08 cze 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Skalniak czyściutki, aż miło popatrzeć. Mam nadzieję, że po upadku doszłaś już do siebie, bo robota idzie do przodu. Niezapiminajek u Ciebie nie widać, wcześniej też niewiele ich pokazywałaś. Szerokie kadry pokazują jak pięknie wszystko sobie zaplanowałaś.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies